Shedd - купувай и продавай

  • 17 520
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 443
Здравей! И аз го имам. Продала съм няколко неща. Не се е случвало до сега да не вземат нещо, което са ми поръчали. Имах единствено веднъж по- голямо забавяне с вземането, но се случва на всеки. Иначе, ако питаш мен, със сигурност има и такива, които поръчват и накрая не вземат това, което са поръчали. Като цяло не е лошо приложението, по едно време ми бъгваше на моменти, ама не е кой знае какво. Сега от около месец, два, нито съм качвала някакви обяви, нито някой е искал да купи нещо, малко съм в застой. Пробвай, така или иначе можеш да го изтриеш по всяко време, ако не ти хареса. Успех Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 942
Качих вече някои неща, сега остава някой да се включи и да видим как е. Peace

# 17
  • Мнения: X
Здравейте и от мен, аз ползвам приложението от около 4 месеца и смея да твърдя, че през него нещата се продават много по-бързо отколкото в олх и базар. Много е важно снимките да са хубави и с висока резолюция, ако ви ги качат на заглавна страница - още по-добре. Трябва да има и достатъчно хаштагове, описващи продукта, за да се намира по-лесно, иначе само с един #рокля например ще има да чакате....

При мен обаче приложението спря да работи преди 2 месеца след обновяването си. Свързах се с екипа, но не можаха да ми помогнат. Предполагам че не става, защото съм със стар андроид 4ка. Доколкото разбрах на айфон 4 също не работи, затова предполагам че е от ОС проблема и не знам какво да правя сега...

# 18
  • Мнения: 4 942
Не знам какво да те посъветвам, но явно е от андроида.
Аз качих няколко неща, но още няма интерес. Сложила съм 3-4 хаштага (нова съм с приложението и го разучавам, кое и как) , но май както казваш трябва повече хаштага. В приложението има толкова много неща, и наистина е важно как ще представиш това, което предлагаш.

# 19
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Пиши цветове, материя, размер, разни думички като стилно, красиво, удобно, шик, модерно

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Имам приложението и активно го ползвам.

От съвсем скоро има опция да следиш даден продавач. Мислех, че ще получа известие, когато качва нови обяви, както е в олх, но не се случва.

За да има интерес, наистина снимките трябва да са хубави. Дрехите да не са снимани върху шарен фон, например, но има ужасно много такива снимки.

За цените - не мисля, че са по - високи.

Вярно е, че трябва повече хаштаг. Вероятността, купувачът да намери вашата обява нараства много повече, ако сте използвали повече хаштаг - вид дреха, марка, размер, цвят, състояние, стил на дрехата, ако е купена от чужбина, нова или като нова, ако е с етикет или ако е нова, но без етикет.

Shedd според мен, вече е претрупан с дрехи, така че не очаквайте бърза продажба.

Няколко пъти съм писала на модератор. Бързо реагира. Не знам в случай на невзета пратка, как защитават правата на продавача. Дано не ми се случи!

# 21
  • Мнения: 4 942
Мерси за написаното, ще знам за по- нататък да слагам повече хаштагове. Забелязах и аз, че има да следиш даден човек,за да следиш обявите му.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Мерси за написаното, ще знам за по- нататък да слагам повече хаштагове. Забелязах и аз, че има да следиш даден човек,за да следиш обявите му.
Може да си редактираш обявите, за да добавиш още хаштагове.

# 23
  • Мнения: 4 942
Мерси за написаното, ще знам за по- нататък да слагам повече хаштагове. Забелязах и аз, че има да следиш даден човек,за да следиш обявите му.
Може да си редактираш обявите, за да добавиш още хаштагове.
Мерси, ще ги редактирам. А дали като ги редактирам ще излезнат в началото, или излизат само новите модели?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Не знам  Simple Smile
Логично ми се струва да излязат в началото отново.

# 25
  • Мнения: 154
И аз използвам активно приложението, но по - скоро продавам отколкото да купувам, поради причината, че имам 4 гардероба пълни и се опитвам да направя място за бебо  Mr. Green

Много повече се продава в това приложение, защото olx вече има лимит на обявите в под категориите. И ако да речем ти имаш пет панталона за продажба, можеш само два да качиш. В olx хората се пазарят за цената много повече, отколкото в Shedd.

Дотук един път не са ми взимали пратка, и мисля, че ми предстои още една такава. Но се случват такива неща. Не е приятно, но вместо да се карам с хората, съм пратила предложение да има оценки за хората, както преди беше в OLX. 

Относно цените. Определено има такива, които надхвърлят цените прекалено много.  Купуват на намаленията и после ги продават за повече отколкото са били преди намаленията. Но ако искаш много нещо... просто се примиряваш. Защото всеки сам за себе си решава.

# 26
  • Мнения: 4 942
И на мен повече ми допада от olx, а и има все повече хора. Всеки сам определя цената си, и е нормално да има и по завишени цени. Моите цени са нормални, но все още няма интерес към обявите ми. Иначе аз лично си харесах доста неща. Peace

# 27
  • Мнения: 4 942
Вече стана седмица откакто качих нови дрешки в приложението, този път сложих повече хаштагове, както ме посъветвахте, но все още никой не е направил запитване и не е поръчвал. Имам няколко харесвания на артикулите и до там.Neutral Face

# 28
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Платформата е голям микс от авторски неща, китайски стоки и стоки втора употреба. В началото очаквах подборът да е по-сериозен, а продуктите да са основно хендмейд, но не би. За съжаление се търгуват основно евтинджосите. Всеки гледа, ако може да изглежда скъпарско и новичко, но да струва стотинки.

# 29
  • Мнения: 4 942
Нищо не успях да продам с това приложение, мисля да го трия. Ще останат ли обявите ако го изтрия?

Общи условия

Активация на акаунт