Откраднат живот - тема 19

  • 72 475
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 159
 bouquet за темата !
Като за толкова  широко рекламиран , епизодът беше отегчителен  Whistling

# 16
  • Мнения: 4 488
Генадиев съсипа живота на всички и остана безнаказан, а Камбуров, честен и почтен човек, цял живот спасявал животи, го "наказаха" с рак, после с инфаркт и накрая със смърт. Голямо възмездие, няма що!

# 17
  • Мнения: 150
Генадиев съсипа живота на всички и остана безнаказан, а Камбуров, честен и почтен човек, цял живот спасявал животи, го "наказаха" с рак, после с инфаркт и накрая със смърт. Голямо възмездие, няма що!


Както казват, винаги си отиват най-добрите..

# 18
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Камбуров е пътник от много време. В началото на серията сякаш се сбогуваше с Кръстева, явно е усещал, че краят наближава.
Пфуу, съсипаха колата, за Генадиев не страдах много. Mr. Green Къде пътувá тоя толкова дълго, бе? Някъде далеч ще да е бил ресторантът.

Александър го разбирам напълно - няма как да отвърне на ласката на Жени. И си е оправил зъбите, да, бра'о.

Бе, тъпо свърши - то не беше операция, Коко болен, професорите умряха, абе, убавиня. Но и щастлив край щеше да е тъпо, тъй че... hahaha
Появата на Ани доста зловеща ми дойде, защото преди беше насън, сега наяве.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 361
На мен всичко ми хареса на финала..
Малко тържо ми стана за Камбуров
Тъпо беше че цял ден купува нова кола и пропусна най важния ден... Кои баща би го направил в действителност...
Искам още един сезон .. Има какво още да се гледа

# 20
  • Мнения: 2 988
Вероятно прибързваме с изводите от видяното. В действителност не е потвърдено за никой от двамата че е починал. Щом така неясно завършва финала сигурен съм че ще има продължение.

# 21
  • Мнения: 9 109
Благодаря за темата. Мислех, че Камбуров е по-възрастен, и за филма, и за живота. Не го възприех като професор, както и в Бензин, като мафиот-бос. Може би заради бай Юнал

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Е Камбуров нали звънна на112 да каже че умира ..

# 23
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Вероятно прибързваме с изводите от видяното. В действителност не е потвърдено за никой от двамата че е починал. Щом така неясно завършва финала сигурен съм че ще има продължение.
Ще стане смешно - по колко пъти ще ги спасяват.  tooth
Нямам нищо против нов сезон наесен, разбира се. И преди казах - ако е твърде тъп, никой не ме задължава да гледам. Доста тъп беше и трети сезон, но аз упорито гледах, това досега не го бях правила - да осъзнавам, че гледам тъпотия, но да упорствам.  hahaha
Но може пък да ме изненадат и да става за гледане.

# 24
  • Мнения: 1 701
Наталия според мен има тумор на мозъка щом и наяве и се привижда сестра и, и то не само за секунди, а беше доста дълго.
Може и да е пътник.

Аз си мислех, че ще катастрофират Биляна и Александър,а бебето ще отгледа Жени като втори шанс да е с частица от сина си от бебе.

# 25
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Благодаря за темата. Мислех, че Камбуров е по-възрастен, и за филма, и за живота. Не го възприех като професор, както и в Бензин, като мафиот-бос. Може би заради бай Юнал

За пръв път от години следя сериал и това си оказа влияние, че актьорите (участващите) не ги възприемах с някаква определена нагласа, базирана от други сериали.

Не мисля, че Наталия има тумор, а просто има знамения. И аз имам подобни в сънищата си. Винаги знам кога нещо неприятно ще ми се случи или чуя, защото сънувам една определена личност. Много е тежко с такива знаци ....

# 26
  • София
  • Мнения: 14 693
Наталия според мен има тумор на мозъка щом и наяве и се привижда сестра и, и то не само за секунди, а беше доста дълго.
Може и да е пътник.

Аз си мислех, че ще катастрофират Биляна и Александър,а бебето ще отгледа Жени като втори шанс да е с частица от сина си от бебе.
Малее, не давайте такива хорър идеи, че Милошева само това чака. Колко народ умориха за три сезона.
Иначе, вчера в интервюто Милошев намекна за ново начало, явно това ще е мотото на новия сезон. Сигурно Алекс ще се върне да оглави болницата.

# 27
  • Мнения: 1 701
Не мисля, че Наталия има тумор, а просто има знамения. И аз имам подобни в сънищата си. Винаги знам кога нещо неприятно ще ми се случи или чуя, защото сънувам една определена личност. Много е тежко с такива знаци ....
Знамения да, но на сън.
А в будно състояние е вече съвсем различно.  Peace

# 28
# 29
  • Мнения: 1 701
Наталия според мен има тумор на мозъка щом и наяве и се привижда сестра и, и то не само за секунди, а беше доста дълго.
Може и да е пътник.

Аз си мислех, че ще катастрофират Биляна и Александър,а бебето ще отгледа Жени като втори шанс да е с частица от сина си от бебе.
Малее, не давайте такива хорър идеи, че Милошева само това чака. Колко народ умориха за три сезона.
Иначе, вчера в интервюто Милошев намекна за ново начало, явно това ще е мотото на новия сезон. Сигурно Алекс ще се върне да оглави болницата.
Нищо драматично не виждам.
Милошева се хванала със старчоците на които и без това им е дошло времето.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт