Почти на финала (29-05 - 4-06.2017)

  • 129 711
  • 1 101
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 11 918
  Мирта, кога ви е изпитът. Много интересно училище е НГДЕК. Детето ти как го избра.
  От втори срок са с нова учителка по АЕ, която ги е подкарала , защото се оказа, че доста лежерно са карали преди това. Постоянно им дава подобни тестове. Не е получавал шестица. Последните му оценки са петици.

# 46
  • София
  • Мнения: 15 219
Емонка,  Hug Hug Hug Дано скоро да се оправи момчето!

Monza, защо на личната поща? Може и в темата. Тя пита за 32-ро.

Дъщерята на моя колега завърши 35-то. Много си харесва училището. Сега учи право в СУ, но то .... тази година май приеха всичко живо, което кандидатства там. Та не знам доколко е показателно за качеството на обучение.
Ходя на танци в една група, в която идват и 2 момичета от 32-ро. Питах ги - казаха да не си "давам" детето там. Нивото на преподаване било много ниско, че и с лоши дипломи излизали. Това ми казаха децата. От време на време давам ухо на разговорите им. Говориха си за някаква учителка, дето още не им била научила имената.....  newsm78

Амбър, разбрах.  Joy Joy Joy

# 47
  • Мнения: 2 701
Няма проблем. Питайте за конкретни неща и ще ви отговоря.

# 48
  • София
  • Мнения: 215
А m b e r ,
снимката на темата е страхотна,дано всички да се смеем и да бъдем  доволни Simple Smile  Simple Smile  Второто бебе не е от нашите Mr. Green

# 49
  • Мнения: 199
Амбър, мерси за темата  bouquet

За мерките и теглилките ... дъщеря ми вече ме мина, ама и аз не съм със завидни размери, затова много се радвам и се надявам още да дръпне на височина, поне 10-тина см. Сега е 160см и 47 кг. Надявам се да не качва повече номера на обувките, сега е спряла на 39. Там отдавна ме мина , аз съм 36,5-37. Амбицирала се е да спортува и плува 2-3 пъти в седмицата и ходи 2 пъти на танци.  Не е спирала цяла година , това й действаше разтоварващо . Сега се е записала на някакъв интензивен курс по танци през целия юли месец, тренировки всеки ден по 2-3 часа.

# 50
  • Мнения: 14 133
Добро утро.  Hug
  Второто бебе не е от нашите Mr. Green
О, да.  Wink Нашите не се сърдят.  Laughing
Късмет и успех днес на децата ни!  Praynig

# 51
  • sofia
  • Мнения: 1 186
 Мирта, кога ви е изпитът. Много интересно училище е НГДЕК. Детето ти как го избра.
На 4 юни, неделя. Абсолютно сам го избра това училище. Аз съм чувала за него, но никога не съм се интересувала. В края на 6- ти клас домъкна един учебник по история за 7- ми клас и каза, че г-жата му по история  е казала за това училище, че той има афинитет към историята и ако иска да кандидатства там. От тогава му е цел номер 1.
Там правят консултации за изпита и го заведох, много ми хареса атмосферата, която усетих, на него също. На него му харесаха и мацките там, били много яки Simple Smile

# 52
  • Мнения: 14 133
мирта, сладур е младежът и браво за прекрасния избор на училище.  Hug

# 53
  • Мнения: 11 910
      В темата се коментираха лагери с руски език.

http://www.sok-kamchia.com/media/78122/detski-lagerni-smeni-bg.pdf

Включвам се, защото и моето дете изучава руски, харесва му и все повече се замислям, живот и здраве, като дойде времето дали това да не е първото му желание.
Притеснителното е, че при нас взеха да се вдигат баловете и на паралелки с руски език.

Нямам лично впечатление от лагерите, защото още не съм го пускала, но от познати има добри отзиви, а базата е разкошна!



# 54
  • Русе
  • Мнения: 11 918
  мирта, успех и поздраления за избора.  Успех и споделяй.

     Светослав ходи там на спортен лагер и действиетлно - разкошна база. Той ми каза, че е пълно с руснаци в базата, но не знаех, е има и лагери за руски език. Август месец му е лагерът по акробатика там.

 
   
Притеснителното е, че при нас взеха да се вдигат баловете и на паралелки с руски език.

    Въ Варна е обяснимо. Надявам се в Русе и тази година да са по-спокойни нивата на балове в тази паралелка.  Ще отчета накъде вървят нещата след резултатите.

# 55
  • Мнения: 1 230
Добро утро.
Дано днес не ги изненадат с по - труден формат на НВО-то, че както на всички им се вижда елементарнои не са се готвили...
И на нашите са има казали, че можело да не ходят след училище на НВО. Казах му да не си и помисля, не остана до края. Има да оправя оценки по химия и география. Днес е единственият ден, в който имат химия, че втори срок е веднъж седмично.

# 56
  • Мнения: 1 292
И аз да се запиша в новата ни тема. Дано да има с какво да се похваля, че направо съм се отчаяла.

# 57
  • София
  • Мнения: 5 959
Нещо като запис в темата и присъединяване към кандидатстващите в НГДЕК.

# 58
  • България, София
  • Мнения: 1 754
Добро утро  Hug

Амбър, благодаря за новата тема  bouquet Дано да ни е на късмет  Simple Smile

Стискам палци на всички наборчета. Дано НВО - то не ги изненада неприятно и да се представят блестящо  Hug
Въобще пожелавам успех на децата през седмицата - кой за класно, кой за оформяне, изпитване и т.н.  Hug
Моята госпожица само в петък решава тестовете от миналите години. Каза, че не я затрудняват изобщо.
На нея й остана оформяне само по история и физика. Чакаме и оценка от класното по математика.

Емонка, дано детето да е по - добре. Милият той, да не те тревожи.
То ние бучим и фучим, ядосваме се, а те понякога се опитват да ни спестяват разни емоции Heart Eyes

Monza, и аз съм на опашката за впечатления от 32 - ро. Чувала съм доста добри отзиви за там.
За 22 - ро на колежка дъщеря й е в 8 клас с испански. Каза, че са много доволни от подготовката по езика. Голямо учене падало.

# 59
  • Мнения: 8 076
Amber, уникална снимка за темичката - Калоян е като нахиленото бебе в ляво, а аз съм ревящото! Нещо много ми дойдоха притесненията и темите (служебни, наборчето, малката със завършване на учебната година и т.н., баткото с изпити, организация за лятно пътуване и успоредно с това кандидатстване..., жилище и прикачените към това тревоги от всякакъв род - кълбо от нерви съм!  smile3514)
А набора днес ме викна да му попомогна да обръснем мустака  Flutter (три-четири седмици не беше пипан), че правят снимки днес за албума на класа... определено това го вълнуваше повече от НВО по английски  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт