Искам да кажа ... (124)_29.05-04.06

  • 82 171
  • 928
  •   1
Отговори
# 855
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Не разбрахте основното ,нали ? Не ми тежи да го гледам , просто не очаквах такава реакция от нея . И да, мисля че трябва да сме си благодарни, както аз на нея , така и тя на мен ,защото я отменям с всички женски задължения вкъщи, ежедневно . След работа не се прибирам да лешперя, а тепърва започват задълженията ми, а понякога наистина нямам сили за нищо ,защото работя тежка физическа работа . Готвя ,пускам пералнята и простирам , къпем бебето, в дните които чистим аз поемам 2/3 от нещата, прозорци вкъщи не е чистила . За 5 години е сготвила около 5-6 пъти ,и не пиша всичко това да се оплаквам или да се хваля колко съм оправен ,а за да изясня защо леко се обидих . Пак казвам, трябва да сме си благодарни, хората си имат в щатите специален ден по този случай , и това не е случайно . Пък и когато не се наспят, хората са малко по-тънкообидни явно  Laughing
Аз ти предлагам да я пуснеш за уикенд с приятелки, а ти да гледаш бебето от петък вечер до неделя вечер. После пак ще си говорим.

# 856
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Аз разхвърлях всички деца за детегледане. Мъжът отиде да кара колело. Това НИКОГА не е било. Аз имам цяла свободна вечер сам-сама. ХВАЛЯ СЕ.
Кажи сега, че искаш гости  Grinning Mr. Green
Embarassed Ми не. Сложих си маска на косата, на лицето, разбир'ш ме.

# 857
  • Мнения: 9 487
Аз разхвърлях всички деца за детегледане. Мъжът отиде да кара колело. Това НИКОГА не е било. Аз имам цяла свободна вечер сам-сама. ХВАЛЯ СЕ.
Кажи сега, че искаш гости  Grinning Mr. Green
Embarassed Ми не. Сложих си маска на косата, на лицето, разбир'ш ме.
Разкрасителен ден? Мъжа ти ще ревнува, ма, Янтро  Laughing

# 858
  • Мнения: 11 730
Пак ми се счупи прахосмукачката.
Утре купувам най-евтината в магазина и хич не ме интересува  Crossing Arms

Янтра, поне кажи каква е маската. Скучно ми е, барем се намажа и аз  Mr. Green

# 859
  • Мнения: 9 487
Янтра, майка ми пита няма ли пак да заформим някакво сладко?

# 860
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Маската е черна, купешка.

Сладко... във вторник вечер какво ще правиш? 6 и половина у нас и почваме. Череши или ягоди ще си купим и готово.

# 861
  • Мнения: 9 487
Маската е черна, купешка.

Сладко... във вторник вечер какво ще правиш? 6 и половина у нас и почваме. Череши или ягоди ще си купим и готово.
Вторник съм нощна, за сряда нещо?

# 862
  • Мнения: 3 609
Пак ми се счупи прахосмукачката.
Утре купувам най-евтината в магазина и хич не ме интересува  Crossing Arms

Янтра, поне кажи каква е маската. Скучно ми е, барем се намажа и аз  Mr. Green

Препоръчвам ти тази:
http://www.zelmer.bg/for-home/vacuum-cleaners/tradycyjne/expert- … s/syrius-zvc415st

Мисля, че този модел е нашата. Чудна. Взех я за 160лв от един сайт, много аъм доволна, момичетата тук ми я препоръчаха, пу пу!!!

# 863
  • Мнения: 11 730
Видях сметката на 3-4 Зелмера, 2 филипса и още няколко уж маркови.
Минавам на нова тактика - евтинджос и колкото изкара  Crossing Arms

# 864
  • Мнения: 3 609
Видях сметката на 3-4 Зелмера, 2 филипса и още няколко уж маркови.
Минавам на нова тактика - евтинджос и колкото изкара  Crossing Arms

Ехааа! Ти си като мен с телефоните! Молодец Simple Smile И аз съм вече на тази тактика!

Нов цвят коса има аз пък. Наплесках се вкъщи, че както съм казвала, салоните ми докарват сърцебиене. Стана готино, а с обикновена боя Syoss, запазих си цвета.

# 865
  • Мнения: 13 037
Янтра, тъкмо си се появила, помагай за фурна АЕГ с пиролиза, да е хубва. Едната я върнах и на лятната кухня ще сложа таква, там всъщност ще готвя по- често, вътре само не миришещи неща.

Онзи робот на Милето бил стар модел шумен и четката била не подходяща за килими, така ми отговориха.
Една потребителка супер много хвали някакъв Ксиоми, от Али, към 250$ е, нвщо ми се върти че някой от пишещи тук има такъв, ако не бъркам може ли информация на лични? Искам робот, ама 2000 ми се свидят,
а новите Румби са приблизително толкова.

Миа не е добре, вече не знам какво да мисля и да кажа. Утре ще звъня на професора да питам нормално ли е да е по- зле от преди. Сутрината я намерих да спи седнала, измъчи се това дете. Така се надявах всичко да е зад гърба ни. Ще изчакаме още. Макар, че когато махаха тампоните, казаха че до два дни ще е супер...

Тони, да ти е честита Кати, все така слънчева и усмихната! bouquet Heart Eyes

Захарче, покажи се де:)

# 866
  • Мнения: 22 036
Бела и Янтра, не ви понасям  Crossing Arms. Искам и аз на гости на сладко пък!

Жаки, сигурно е нормално, докато се възстанови. Дайте си време. Много ми е мъчно за Мия. Дано да се оправи бързо детето.

За АЕГто на Янтра - сега обработвам бившия да ми домъкне едно, защото е три пъти по-евтино . Яд ме е, че не го питах преди да подпиша разрешителното за пътуване на детето  Mr. Green.

# 867
  • Мнения: 11 730
Жаки, дано бързо мине на Мия.
Звънни на доктора, може и да е нормално, а може и да не е.

Сложили си фурна пара в новата кухня или не си?
Робот вкъщи не става, на два етажа, много нива - затова ще моря прахосмукачки  Mr. Green

Захир, аз пък с телефоните съм желязна. Всеки един от тях съм го използвала минимум 2-3 години и накрая е като чисто нов. Майка много им се радва  Laughing

# 868
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Пфу, много ми дожаля за Миа  Sad. Дано,дано има подобрение и да не е била напразно операцията  Praynig.
Утре смятам да пазаруваме новата кола, като я подкарам ще ви я покажа  Peace.
На прахосмукачка-робот съм навита и аз,ама не за 2 бона  Naughty.Една приятелка си купила тия дни рейнбоу.Голям мерак й беше, та ме помоли да идват у нас за демонстрация.ММ ще омърмори, всъщност и на мен не ми се занимава...  newsm78
Руми, препоръчвам ти тази за 80 лв. :
http://www.technopolis.bg/bg/Standard-vacuum-cleaners/Vacuum-cle … 0-Clas-B/p/818112
Търкалям я из цялата къща вече втора година и категорично не ползвам другата, "маркова" Бош.

# 869
  • Мнения: 22 036
Джена, моята е около 1200-300. ЛГ е и съм много доволна. Купих и някаква "Сирена", била като Рейнбоул ooooh!. Ама не чисти сама, та сега само я гледам на криво и я ползвам, за да си оправдая парите  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт