MasterChef България сезон 3, тема 5

  • 86 934
  • 884
  •   2
Отговори
# 840
  • Мнения: 5 741
Не искам Лео за жури, не го търпя с неговия развален български.

# 841
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Останах неприятно изненадана от промяната на журито. Надявам се, че Лео най-накрая ще проговори български, защото мисля, че лигавенето му е в повече. На снимката изглежда сериозен. Предаването не е тъпо шоу и изисква определено отношение.

# 842
  • София
  • Мнения: 2 307
E, MasterChef  беше едно от малкото неща, които изобщо гледам по телевизиите. До голяма степен и заради журито. Нямам нищо против Лео, но за мен не е подходящ - няма излъчването на Ангелов, няма и нужната тежест. Не мога да го приема като някакъв капацитет, а на фона на Токев и Михалчев направо се губи. Исках за Коледа да си правя подарък нов телевизор, започвам да се чудя за какво ли ми е изобщо, то почти не остава нещо за гледане.

# 843
  • София
  • Мнения: 6 096
Не че Лео не ми е симпатичен, и не че Виктор Ангелов не ме дразнеше с маниерниченето си, но имаше водеща роля в журито, а пък Лео го виждам по-скоро в поддържаща...  Thinking

# 844
  • Мнения: 80
С такова желание чаках  MasterChef , с тази промяна нещо ми секна ентусиазмът.

# 845
  • Мнения: 31 206
Ау, много се радвам, че Лео идва и Виктор се маха. Нещо ме дразнеше вече Виктор Ангелов и промяната е за добре за мен лично като зрител. Млако разнтообразие. Лео е готин. Само да не пипат обаче Андре и особено Петър Михалчев! Heart Eyes

# 846
  • София
  • Мнения: 11 578
Много ми е странно точно Лео да изберат.  Ангелов досега играеше лошото ченге, трепереха му и имаше водеща роля, другите двама бяха по-мълчаливи. Михалчев срича, а Токев се притеснява като сбърка някоя дума.
Сигурна съм, че и за участниците Лео няма да е такъв авторитет,  а и трудно ще му разбираме, няма достатъчен речник.

Ангелов не ми беше любимец, другите двама ги харесвам повече, но не мисля, че Лео ще се справи с неговата роля.

# 847
  • София
  • Мнения: 22 954
И на мен ми се вижда странен избора. Виктор Ангелов пък на мен ми харесваше най-много от журито.

# 848
  • Мнения: 5 112
Няма как Лео, колкото и да ми е симпатичен, да влезе в ролята на Виктор Ангелов. Като "шеф" на журито ще трябва да се изявява Андре Токев (струва ми се че той е най-мастър от мастър шефовете). Обаче Андре Токев пък изглежда една идея по-притеснителен и скромен, за да заеме тази роля. Лео (не случайно е известен само по галено име) няма такъв авторитет на мастър шеф, за да е глава на журито, според мен. Дано не се опитат да го направят него шеф на журито, ще е много нелепо.

# 849
  • Мнения: 11 680
Харесвах Ангелов като жури, но ще дам шанс и на Лео.
Ще се радвам, ако не се опитва да го имитира.
За мен във формата са по-важни участниците, а не толкова шефовете. И без друго не показват нищо то тях. Само Андре ходи напред-назад и вика Газ hahaha

# 850
  • София
  • Мнения: 2 659
Ау, много се радвам, че Лео идва и Виктор се маха. Нещо ме дразнеше вече Виктор Ангелов и промяната е за добре за мен лично като зрител. Млако разнтообразие. Лео е готин. Само да не пипат обаче Андре и особено Петър Михалчев! Heart Eyes

Добре че има и друг да мисли като мен. 😄 Мисля, че промяната ще освежи формата, Лео е по-естествен, Виктор Ангелов твърде много се опитваше да имитира Гордън Рамзи.

# 851
  • София
  • Мнения: 11 578
Много се забавлявам Андре като извика ГАААЗ. Понякога е заучено, но му личи кога се вълнува и е наистина напрегнато, минава на фалцет и му трепери гласът. Grinning

# 852
  • София
  • Мнения: 20 084
С липсата на Виктор не виждам кой ще води предаването - и тримата ще мънкат едва-едва.... даже не мога да си го представя.  Rolling Eyes

# 853
  • Мнения: 3 125
А откъде е информацията , че Виктор Ангелов няма да е в журито?

# 854
  • Мнения: X
А откъде е информацията , че Виктор Ангелов няма да е в журито?
От официалната фейсбук страница на предаването.

Общи условия

Активация на акаунт