Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - Тема 13

  • 75 317
  • 701
  •   1
Отговори
# 120
  • Видин
  • Мнения: 4
Взех решение от днес да не пуша.Не знам дали ще успея, но се надявам.Единственото, което ме притеснява са килограмите, защото не съм от най-слабите.Но реших да си наложа и точковата диета и искрено се надявам да успея.Стискайте ми палци!

# 121
  • Мнения: 5 776
Поставяйки си няколко трудни цели наведнъж, почти сигурно води до провал. Давай нещата едно по едно, първо ден без цигари, после да станат 2-3, седмица, месец, чак тогава хранителен режим и спорт например.

# 122
  • Мнения: 211
Аз направих година вече....хем ми е чуждо като видя някой да пуши, хем имам чувството, че вчера съм ги спряла...много е кофти когато всички около теб пушат. Все пак си знам старата грешка и се надявам да не я окъкам пак Simple Smile

# 123
  • Мнения: 2 156
Цоп, два дни без цигара. Много рядко ми се случва. Стискайте палци да направя поне седмица, после ще видим.

# 124
  • София
  • Мнения: 747
Стискаме  Peace

# 125
  • Мнения: 2 156
Днес е ден 7-ми.
Да бъдеш, или да не бъдеш - това е въпросът. То си е за мене, де. Но ако задържа така, ще е чудесно.

# 126
  • Враца
  • Мнения: 458
Днес е ден 7-ми.
Да бъдеш, или да не бъдеш - това е въпросът. То си е за мене, де. Но ако задържа така, ще е чудесно.

Браво, поздравления, ще видиш че нататък е по-лесно. Hug Как се чувстваш, някакви странични ефекти?

# 127
  • Мнения: 2 156
Наливам се с чай Simple Smile Купила съм разни видове. И  ментови бонбони.

# 128
  • Мнения: 1 165
Днес е ден 7-ми.
Да бъдеш, или да не бъдеш - това е въпросът. То си е за мене, де. Но ако задържа така, ще е чудесно.
Момичета, става ли по-лесно с времето? Все се надявам, че ако успея да устискам два-три дни, трудностите с преодоляването на навика ще намаляват с всеки изминал ден. Така ли е? Моля ви ,дайте ми кураж!!!

# 129
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 303
Ако устискаш 1 месец после няма да ти липсват. Толкова трае абстинентния период Simple Smile Гледай да не мислиш сега за цигари купи си семки за да чоплиш след ядене и да не мислиш за цигари Simple Smile Плети шии нещо за да са ти заети ръцете Simple Smile
Аз от 1 май не пуша Simple Smile

# 130
  • Мнения: 1 165
Ако устискаш 1 месец после няма да ти липсват. Толкова трае абстинентния период Simple Smile Гледай да не мислиш сега за цигари купи си семки за да чоплиш след ядене и да не мислиш за цигари Simple Smile Плети шии нещо за да са ти заети ръцете Simple Smile
Аз от 1 май не пуша Simple Smile
Не ми се искаше да чуя този отговор, но и това е нещо. Трябва да успея!

# 131
  • Мнения: 8 997
Аз не съм имала абстиненция. Бях решила, че няма да пуша и нищо не можеше да ми наруши това решение. Не съм замествала с нищо. Ако искаш да не пушиш, то ще успееш! Вярвам!

# 132
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 303
Аталанта, ще има известна борба но не е толкова трудно не се притеснявай Simple Smile

# 133
  • Мнения: 3 816
Зависи от човека.Аз не пуша 4-ти месец и на моменти безумно ми се пуши.Моят мъж не пуши също толкова и твърди,че все едно никога не е пушил.И двамата напълняхме с по няколко кила .

# 134
  • Мнения: 543
Аз не съм имала абстиненция. Бях решила, че няма да пуша и нищо не можеше да ми наруши това решение. Не съм замествала с нищо. Ако искаш да не пушиш, то ще успееш! Вярвам!

Мхм, и аз на първото отказване бях така...и пропуших на петата година.
Сега не пуша от седем месеца и половина, но все още усещам ясно моментите когато бих казала- пуши ми се, и гледам да ги преминавам без драма.

Общи условия

Активация на акаунт