Банята - 29-та тема

  • 114 367
  • 773
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 4 239
Благодаря много за помощта, petiaivanov и Черна Станция! Kissing Face Оказа се, че много лесно се развива онова на чешмата. Сега малко дето водата като се пусне тече от всякъде - от душа, от чешмата, от адаптора, но няма значение! Simple Smile
        Ооо, няма ли превключвател, за да тече само от душа или само от чешмата. Да не си пропуснала да сложиш уплътнението на адаптора и за това да не може да се затегне добре. А нали на слушалката има бутон за пускане, той не задържа ли водата?

# 646
  • Мнения: 9 681
Благодаря много за помощта, petiaivanov и Черна Станция! Kissing Face Оказа се, че много лесно се развива онова на чешмата. Сега малко дето водата като се пусне тече от всякъде - от душа, от чешмата, от адаптора, но няма значение! Simple Smile
        Ооо, няма ли превключвател, за да тече само от душа или само от чешмата. Да не си пропуснала да сложиш уплътнението на адаптора и за това да не може да се затегне добре. А нали на слушалката има бутон за пускане, той не задържа ли водата?

Ами мисля, че няма такъв превключвател. Все пак, за да тече от душа, трябва да тече и самата чешма, защото душът се закрепва към чучура на чешмата. Иначе самият душ си има копче - ако не е натиснато тече през адаптера, ако е натиснато тече и през душа, и през адаптера Grinning. Ще се опитам да затегна адаптера по-силно към чешмата с някакъв ключ.. Иначе да, сложих уплътнението

# 647
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
Благодаря много за помощта, petiaivanov и Черна Станция! Kissing Face Оказа се, че много лесно се развива онова на чешмата. Сега малко дето водата като се пусне тече от всякъде - от душа, от чешмата, от адаптора, но няма значение! Simple Smile
Щом тече ще липсва уплътнение явно

# 648
  • Мнения: 53
Doris, ще прикача малко снимки и от нашата баня у дома. Очевидно с Drago_2008имаме еднакви бани Smile. На част от снимките съм се постарала да се видят максимално добре лайсните. Ние банята е правихме преди 2год и половина .
Seti Beti , може да видиш на прикачените снимки от мен душ кабината,която Drago_2008 е пуснал линк.

# 649
  • Мнения: 53
Ето ги снимките, нещо не ми се получи Frowning1 от първия път . На душ кабината се вижда и прага , който обсъждате по напред Smile







# 650
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Благодаря ви момичета! Много ми помагате!
Остава да видим дали ще намерим и добър майстор.

# 651
  • Мнения: 11 645
Bambi, мноооого красива баня! Връщах се да я гледам няколко пъти.

# 652
  • Мнения: 1 600
Ms.Bambi , много е хубава банята.
Аз имам същите плочки, само че тъмния нюанс е по - шоколадов. Или може би заради светлината така ми се е сторило.
Скрит текст:
За новата баня търсех такива, но в виолетов или люляков цвят, но не намерих Sad

# 653
  • София
  • Мнения: 4 884
Някой знае ли къде мога да намеря цветна мивка за банята? В Практикер и Бриколаж има само бели. Търся и плочки за баня с прасковен или оранжев десен, но и това не намирам. Помагайте...

# 654
  • Мнения: 11 645
Някой знае ли къде мога да намеря цветна мивка за банята? В Практикер и Бриколаж има само бели. Търся и плочки за баня с прасковен или оранжев десен, но и това не намирам. Помагайте...
В Керанова, например, има цветна санитария.

# 655
  • In transit
  • Мнения: 11 868
Някой знае ли къде мога да намеря цветна мивка за банята? В Практикер и Бриколаж има само бели. Търся и плочки за баня с прасковен или оранжев десен, но и това не намирам. Помагайте...
https://dekoraty.com/%D0%9F%D0%BB%D0%BE%D1%87%D0%BA%D0%B8-%D0%B7 … nja---pid173.html
https://dekoraty.com/%D0%9F%D0%BB%D0%BE%D1%87%D0%BA%D0%B8-%D0%B7 … %D0%B6-pid24.html
https://dekoraty.com/%D0%9F%D0%BB%D0%BE%D1%87%D0%BA%D0%B8-%D0%B7 … range-pid118.html

# 656
  • Мнения: 680
И ние се захванахме с банята търсим такъв тип тоалетна чиния (минимални размери като ширина и дължина), но по-бюджетен вариант:

# 657
  • Мнения: 3 071
Някой знае ли къде мога да намеря цветна мивка за банята? В Практикер и Бриколаж има само бели. Търся и плочки за баня с прасковен или оранжев десен, но и това не намирам. Помагайте...

Bocchi предлагат цветна санитария, всякакви цветове. Провери в Гауди, Баня стил, Баня плюс..

# 658
  • Мнения: 1 787
За избиращите плочки в момента, да покажа още едни красиви нови "модели" от Ragno, ако не сте им обърнали внимание: https://www.ragnoworld.com/mrz/prodotti/documenticollezioni/Candy_Catalogue-1.pdf

Видях ги вече на живо и са много красиви и релефните, и гладките, и в разкошен размер 20х50 см, което ги прави добър избор и за кухня. Сините нюанси са разкошни, новото за мен е цвят "горчица" - чудесно неубиващо погледа жълто. Знам, че на доста хора в този форум им е любим цвета, затова ако някой търси... Simple Smile

# 659
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
За избиращите плочки в момента, да покажа още едни красиви нови "модели" от Ragno, ако не сте им обърнали внимание: https://www.ragnoworld.com/mrz/prodotti/documenticollezioni/Candy_Catalogue-1.pdf

Видях ги вече на живо и са много красиви и релефните, и гладките, и в разкошен размер 20х50 см, което ги прави добър избор и за кухня. Сините нюанси са разкошни, новото за мен е цвят "горчица" - чудесно неубиващо погледа жълто. Знам, че на доста хора в този форум им е любим цвета, затова ако някой търси... Simple Smile

Къде мога да ги видя на живо и на каква цена са? Харесаха ми:yum:

Общи условия

Активация на акаунт