Още мъничко остана, ЮЛЧЕ да се гушне в мама

  • 52 362
  • 567
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 46
При нас пъпчето падна преди 5 дни и вече изглежда  нормално. На всяка смяна на памперса го почиствам със спирт 70%. Но предполагам че при всяко бебе е различно.

# 526
  • Мнения: 304
При нас падна след втората седмица, почиствах със спирт , секретите изчезнаха до към 5-тия ден след падането. Предполагам че е различно при всеки.

# 527
  • Мнения: 148
При нас пъпчето падна на 7-я ден от раждането и ми изкара акъла понеже очаквах да е по-късно. Не съм забелязала никакви секрети от него, след като падна имашв мъничко кръв на мястото.

# 528
  • Мнения: 1
ima li mami ot veliko tarnovo koito vse o6te 4akat svoite beb4eta
___________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: вт, 25 юли 2017, 15:01 от AnMary

# 529
  • Мнения: 23
ima li mami ot veliko tarnovo koito vse o6te 4akat svoite beb4eta

Аз...вчера ми беше термина...

# 530
  • Мнения: 154
Ние още сме с пъп :/ почна да увисва да пада, надявам се да е скоро, че таз щипка много ме дразни. Все се притеснявам, че ще го дръпна без да искам.

Аз не мога да разгадая дали имаме колики. Защото докато си спи и през деня и през вечерта, си хленчи в съня, но не реве високо или нещо такова. За кратко е, но на доста често. Не прави позата за колики :/ на мен ми изглежда все едно гл мъчи нещо в коремчето, но незнам как да разбера...

# 531
  • Мнения: 9
Здравейте момичета!
Да се отчета и аз Simple Smile
Вчера се роди и моето бебче - 3480 кг, 50 см., момче - Георги.
Пожелавам на всички бъдещи и настоящи мами, да усетят това невероятно щастие и всички да се радваме на нашите деца Simple Smile

# 532
  • Сливен
  • Мнения: 4 069
Честито,Марияна.Жив и здрав да е малкия юнак.Бързо възстановяване на теб.

# 533
  • София
  • Мнения: 722
Честито на Мариана да е жив и здрав Георги . Flowers Hibiscus

# 534
  • Мнения: 148
Честито на Marianah! Blue Heart
Мандаринче, бебчето ти има газове и се напъва да ги изкара.
Моята шуша също е така, мята  ръчички и крачета, прави физиономии и стене или пъшка. Това през ноща, през деня е спокойна.
Аз се старая да я уригвам винаги след хранене и въобще като я взема на ръце. Освен това препарат със симетикон помага за отделянето на газове - Лефакс или Инфакол. Има и леки упражнения с които да му помогнеш да се изпръцка.

# 535
  • Мнения: 9
Много Ви благодаря Simple Smile

# 536
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 112
Съвсем леко масажче на коремчето също помага,  нашето бебе много се успокоява от това.

# 537
  • Мнения: 87
Да се отчета и аз,със закъснение . На 3.07 се роди моето момиче Ивон - 3кг и 47 см . 15 дни по късно вече беше 3,300 и 51 см Simple Smile  И при нас са мъка газовете ,особено между 15 и 18 часа . Сешоарът и гушкането ни помагат Simple Smile

# 538
  • Сливен
  • Мнения: 4 069
Честито ,Шоши.Да ви е здрава малката принцеса.

# 539
  • София
  • Мнения: 722
Честито и от мен ! Жива и здрава да е Ивон. Flowers Cherry Blossom

Общи условия

Активация на акаунт