ЧЕТВЪРТИ клас - 1ва тема

  • 76 454
  • 762
  •   1
Отговори
# 615
  • от Луната
  • Мнения: 1 752


Тортата е домашна от една майка, която има страничка във фейса и е от наше село  Mr. Green

Ето я и щастливата рожденичка

# 616
  • Мнения: 19 302
Да ти е жива и здрава, Виктоалия!
Снимките не се виждат при мен.

Пфу, голям студ тези дни. Трябва да ходя да се редя при личната за бележка, че в понеделник щерката отсъства. Зарази и мен и хич не ми се излиза в това състояния, но ще стане много късно за пустата бележка.

# 617
  • Перник
  • Мнения: 4 863
И Калоян вчера и днес пропуска училище, че го боли гърло и е отпаднал.За мое учудване, като отидохме на лекар, коридорът пред кабинета беше празен. Такова чудо не се беше случвало.

# 618
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
То и ри мен вече не се виждат. С тия постоянни промени по форума май става мазало  Mr. Green



Надявам се сега де се видят Wink

Светле дано Калоян се оправи бързо.  Hug
С това болно време и аз май тръгнах да се разболявам, а за капак и парно нямаме  #Cussing out

# 619
  • Мнения: 19 302
Виктоалия, страхотни са балеринката и тортата!

Светле, да се оправя бързо Калоян.
Това са ми най-ужасните месеци заради болестите, а като гледам как учат, става по-трудно с наваксването вкъщи.
Нещо много домашни дава госпожата ни по БЕЛ. По математика пък чувам от други родители, че не обяснявала както трябва. Моята уж разбира, но на някакво контролно донесе 4.8. Нещо не я гони никаква амбиция. Мисли, че както досега всичко ще й се отдава с минимални усилия. Мотка се като за световно. Заболя ме устата да напомням да ми носи контролните. На някои места се оплакват, че учителите не им ги дават за вкъщи, а при нас ги дават и пак не мога да ги видя овреме заради заплеса й.


# 620
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Калоян оздравя бързо, за щастие. Уж се готви за Коледното математическо състезание, но иска да решава задачите с един поглед, а те стават все по-сложни и не става. Той се ядосва като му кажа, че има 3-4 верни задачи, и така.
През повечето време се държи безобразно и викаме по него постоянно. На мен ми писна, на него - не знам No Mouth

# 621
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
И моят изяви желание и май се езаписал за олимпиадата по математика. Разпечатих от предни години задачите...обаче хич не ги учат да мислят тия деца Sad Освен изчислителната първа задача, не виждам да успее със следващите, а когато ги обясня става ясно...да съм го запишела на курсове по математика ми каза.

Виктоалия Т, много е хубава балерината Simple Smile

# 622
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Благодаря ви за милите думи за балерината  bouquet

Светле, кога и къде ще е това коледно състезание, че Михаела май и мина мерака за състезания по математика, но да знам все пак  Embarassed

# 623
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
коледното е тази събота, а олимпиадата по математика на 16.12 Simple Smile

# 624
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Благодаря ви за милите думи за балерината  bouquet

Светле, кога и къде ще е това коледно състезание, че Михаела май и мина мерака за състезания по математика, но да знам все пак  Embarassed

В събота от 10 часа. Ето инфо за наше село Simple Smile http://simeonradev.org/news/166-koledno-matematichesko-systezanie-2017-g

# 625
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Благодаря!

# 626
  • Мнения: 1 983
И нашият младеж се беше записал за олимпиадата в събота и каза, че само втората задача го е затруднила, но ще видим резултатите...Та, като "казах" резултати, може ли да помоля за подсказка къде да ги търся и приблизително след колко време, че това състезание му е сефтето и не съм наясно?
Готови ли сте вече с подаръците, момичета? Той и тази година си пожела от дядото златно тесте на Ю Ги О, та баща му с мъка намери на Славейков нещо подобно на поръчаното, че другото вече го нямало...Но на родата съм напълно безсилна да помогна...Ще получи "Хрониките на Спайдъруик Продължението", което също открих с големи мъки, но от там нататък...Момчешки майки, подсказки? Thinking Знам, че децата имат различни интереси, но все пак...
Успешна последна учебна седмица... Nerd

# 627
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
май вече са качени в класиране Simple Smile

https://klasirane.com/OLI.asp

# 628
  • Мнения: 4 204
Кубче на Рубик, комплект за тенис на маса, нови аксесоари за обичан спорт, слушалки, колонки.

# 629
  • Мнения: 21 455
И нашият младеж се беше записал за олимпиадата в събота и каза, че само втората задача го е затруднила, но ще видим резултатите...Та, като "казах" резултати, може ли да помоля за подсказка къде да ги търся и приблизително след колко време, че това състезание му е сефтето и не съм наясно?
Резултатите ще му съобщят в училище. На 29. 12. протоколите трябва да бъдат внесени в РУО - значи ще е преди това. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт