Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 63 - ЮНИ 2017

  • 169 430
  • 1 654
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 616
 Party Partyмисля си,че в Ментина няма да искат кодове последна седмица ,просто не са показани , by the way - нямам SMS

# 1 081
  • София
  • Мнения: 924
Днес хамаци ли чакаме ?
Каква рима ми дойде не е истина просто Laughing
Хаха и на мен ми мина през акъла римата свързана с хамаците и .......чакането...  smile3532

# 1 082
  • Пловдив
  • Мнения: 1 040
Днес хамаци ли чакаме ?
Каква рима ми дойде не е истина просто Laughing
Хаха и на мен ми мина през акъла римата свързана с хамаците и .......чакането...  smile3532

Да не е нещо такова:
За хамаците ще ги хванем за т******е? Crazy

# 1 083
  • Варна
  • Мнения: 11 340
 Аз се сетих за:
Цяла групичка ахмаци
чакат днеска за хамаци Simple Smile

Вчера ми беше супер ден в Бонибон - спечелих кутия бонбони, шише и крачкомер. Дотук резултатът е 4:3 за тях. Party Шишето е на името на мъжа ми, досега се цупи, че го карам да им се обажда.

# 1 084
  • София
  • Мнения: 924
Да не е нещо такова:
За хамаците ще ги хванем за т******е? Crazy
Баш си е "такова"  Joy  moresmile
Лошото е, че правилата са не в наша полза. Всички ние/с приблизително по 90 кода/ вероятно щяхме да сме сред тези 200, ако се избираха сред първенците с най-много точки. Но Амстел изискват само 10%/верни отговора/ за да те джуркат в томболата за хамак.  А такива играчи са предполагам най-малко 20 пъти Х 200. Шанса да спечелим е доста малък. Но все пак се надявам де.
Късмет на всички!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 1 085
  • Мнения: 984
Party Partyмисля си,че в Ментина няма да искат кодове последна седмица ,просто не са показани , by the way - нямам SMS
Има кодове. В средата на колонката са. Виж спечелилите круиза.

# 1 086
  • Мнения: 2 013
Аз се сетих за:
Цяла групичка ахмаци
чакат днеска за хамаци Simple Smile

Вчера ми беше супер ден в Бонибон - спечелих кутия бонбони, шише и крачкомер. Дотук резултатът е 4:3 за тях. Party Шишето е на името на мъжа ми, досега се цупи, че го карам да им се обажда.
Честито! Обади се ти от негово име. Аз така правя и вече никой не ми се сърди.Simple Smile

# 1 087
  • Мнения: 3 813
За хамаците пише,че в 7 дневен срок ще се изнесат резултатите.

# 1 088
  • при късмета
  • Мнения: 24 128
Вчера ми беше супер ден в Бонибон - спечелих кутия бонбони, шише и крачкомер. Дотук резултатът е 4:3 за тях. Party Шишето е на името на мъжа ми, досега се цупи, че го карам да им се обажда.
Тъкмо да питам от един номер ли са всички награди и явно не са. А имаш ли 2 награди от 1 номер, че искам шише, а вече имам крачкомер?
Ако не да сменям номера и аз

# 1 089
  • София
  • Мнения: 930
Аз спечелих от един номер шише и на другия ден - кутия олипс.
А искам крачкомер.
Ма ко, искаш ли да си сменим наградите, ако не успеем да спечелим каквото искаме.
Давам ти шишето, а ти ми дай крачкомера.
Кутията олипс също мога да я заменя за крачкомер.
Изобщо, искам крачкомер. Имам килца за сваляне, а спечелих кутия олипс за надебеляване  Laughing.

# 1 090
  • при късмета
  • Мнения: 24 128
Проблема е, че аз искам И шише, а вече имам спечелен крачкомер. Детето му се радва, иначе на мен изобщо не ми трябва. Той си иска крачкомера, че се забавлява с него, а аз искам шишето за да му слагам вода в раницата за у-ще  hahaha

# 1 091
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Благодаря, Sonnenlicht! Hug

Вчера ми беше супер ден в Бонибон - спечелих кутия бонбони, шише и крачкомер. Дотук резултатът е 4:3 за тях. Party Шишето е на името на мъжа ми, досега се цупи, че го карам да им се обажда.
Тъкмо да питам от един номер ли са всички награди и явно не са. А имаш ли 2 награди от 1 номер, че искам шише, а вече имам крачкомер?
Ако не да сменям номера и аз

Двете награди са от един номер, моя, третата е на името на мъжа ми. Бонбоните ги уцелих в ранния следобед, по това време някъде, шишето - към 17.30 ч., а крачкомера през нощта. Дано улучиш и шише!  Party

# 1 092
  • Мнения: 7 324
Мако,мога да ти дам едно шише(знаеш ме къде съм Wink).Иначе от един номер може да се спечелят по една награда от вид(когато направих и трите-питах операторката дали мога да продължа да играя от същия номер,и тя самата ми каза,че май са до три,а след това да се действа от друг номер)

# 1 093
  • София
  • Мнения: 3 108
От къде ги купувате тези Бонибони? Аз не мога да намеря.. проверих ЦБА, Фантастико, Кауфланд, ЕКО маркет.  #Cussing out Искам да играяяяяя!

Вече нз колко кода на Куинс вкарах за флашка и нищо..  Rolling Eyes

# 1 094
  • София
  • Мнения: 23 121
Аз вземам от Фантастико в Стрелбище, в кутии до касите са.

Общи условия

Активация на акаунт