Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 63 - ЮНИ 2017

  • 169 395
  • 1 654
  •   1
Отговори
# 1 380
  • Мнения: 22 867
Шезлонгче от белвита  Simple Smile

Ето, виждаш ли, Ivaylo77, като си има човек късмет, не е нужно да играе от сто профила. С кеф да си се излежаваш в него!  

iskra1920, честито и на теб!

При мен пълно затишие, но......ще грейне слънчице и на нашата улица! Simple Smile Peace

# 1 381
  • София
  • Мнения: 3 099
Най-после намерих Бонибон с код. Взех един, но нищо не спечели.

# 1 382
  • Мнения: 22 867
Най-после намерих Бонибон с код. Взех един, но нищо не спечели.

Тия бонибон, както с лупа ги търсим, щот са много кът, трябва всичките да са печеливши. Че то си е цял късмет да намери човек от тях. Simple Smile Peace

# 1 383
  • София
  • Мнения: 3 099
Че и не са вкусни...  Grinning

# 1 384
  • Мнения: 10 874
......ще грейне слънчице и на нашата улица! Simple Smile Peace
Точно така!  Heart Eyes

Честито и от мен на всички! Hug

Аз си пия Кока-Кола и събирам капачки. Аа и наденици купувам, вече съм с шест кода. Crazy Имам бележка за батерии Duracell, само дума трябва да измисля. Mr. Green

# 1 385
  • при късмета
  • Мнения: 24 094
Някой беше казал, че се ориентирал в печелившите на бонибон и се падали награди, средно през 2 часа, ако помня добре.
При мен печелившите излизат страшно разбъркано като дати, часове и награди, че изобщо не мога да разбера коя и кога е била последната изтеглена. И при вас ли излизат така?

Ивайло, честито!

И аз чакам Житница другата седмица с 6 кода

# 1 386
  • Мнения: 10 874
При мен печелившите излизат страшно разбъркано като дати, часове и награди, че изобщо не мога да разбера коя и кога е била последната изтеглена. И при вас ли излизат така?
Да, при мен е по същия начин. Но аз и не вярвам, че наградите се падат по часове. Peace

# 1 387
  • Мнения: 446
Честито на всички!
Имам смс от Спийди,да чакам пратка на 27.06.Чакам сак от Чупа и колонка от дъвки Файв.За мостри от Виши нямам мейл...явно няма да ми изпратят.Бонибон намирам само без код,а наденица пък въобще,егати...

# 1 388
  • Мнения: 340
Аз наденица намерих в Метро, в пакет от 5 парчета 4 бяха с етикет и викам айде ще я взема, вместо да се обяснявам после в Кауфланда .. като отидох там наденицата естествено беше на промоция, но не ми се купуваше още...пробвах 1 парче и не е нещо особено, другата изпечена мисля да я ядем.
От Локтайт съм спечелила и втори чифт очила (то това ще е, аз две бележки имах регистрирани на един профил)
Тая седмица се надявам да дойдат белвита кутиите и крачкомера, да видим...

# 1 389
  • Мнения: 7 305
При мен печелившите излизат страшно разбъркано като дати, часове и награди, че изобщо не мога да разбера коя и кога е била последната изтеглена. И при вас ли излизат така?
Да, при мен е по същия начин. Но аз и не вярвам, че наградите се падат по часове. Peace
Така е,много са разбъркани и часовете са неточни.За ориентир може да ги сортирате по дата(през тел.с търси в стр.и датата както е изписана).
Късметлийска и успешна седмица на всички!

# 1 390
  • София
  • Мнения: 924
При мен печелившите излизат страшно разбъркано като дати, часове и награди, че изобщо не мога да разбера коя и кога е била последната изтеглена. И при вас ли излизат така?
Да, при мен е по същия начин. Но аз и не вярвам, че наградите се падат по часове. Peace
С ctr+f , момичета. Като се покаже прозорчето изписвате датата в формат както е в сайта т.е 2017-06-26 примерно  и ще излязат оцветени само от днешния ден. Най-много биха били 15 броя, така че няма да ви е трудно вече да се ориентирате в последователност на награди, часове и прочие.
Успешна седница от мен  Flowers Four Leaf Clover!

# 1 391
  • Мнения: 242
Момичета  някоя от вас да си е получила душ пяната от Нивея за тестване.Сега се сетих , то май минаха 2 месеца вече

# 1 392
  • Мнения: 10 874
Ами дано който се вълнува от часовете, да успее да ги види и да спечели. Hug

Днес би трябвало да ми пристигнат кутията от Белвита и крачкомерът от Бонибон. Heart Eyes

Късметлийска нова седмица! Flowers Four Leaf Clover Hug

# 1 393
  • Мнения: 643
И аз си мислех, че нямам мейл от Виши, но е в папка Спам. Да видим ще дойдат ли наистина!

# 1 394
  • Мнения: 9 465
Кой куриер ще разнася наградите от Белвита?

Общи условия

Активация на акаунт