Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 892
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 195
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Взех миналата година лидлъски сандали за младежа ми, не издържаха и една седмица. Разлепиха се много брутално, чак се изненадах. Naughty Аз бих заложила на Декатлонските. ММ има вече трета или четвърта година и не са мръднали, а той хич не пази обувки.

От новата брошура само балеринките ще погледна. Чаках старите модели, но...и тези бих пробвала. Не са нещо кой знае какво, ама за тази цена стават.

# 196
  • София
  • Мнения: 9 850
Вчера минах през Лидл, забърсах от този хляб с картофено пюре и лук - стра-хо-тен!
Ама се дзверих, гледах, дзверих, гледах - не видях от сиренето Софра в метални кутии дето беше. Имаше други, на Пилос, някакви други също, но това го нямаше. Спрели ли са го?

# 197
  • Мнения: 1 806
брошуратаааhttps://www.lidl-flyer.com/bg-BG/#/5d6276e2-49c8-11e7-85ac-00505 … view/flyer/page/1

Последна редакция: чт, 08 юни 2017, 08:38 от Nil desperandum!

# 198
  • Мнения: 68 659
Софрата писаха,че са му променили кутията нещо. Също се чудеха дали само кутията е променена или и вкуса..

# 199
  • София
  • Мнения: 6 036
Другата седмица ще има разорение, харесах шарените половинки бански, сЮтЮени (има нужда от бял и черен) и евентуално часовниците ще погледна.

# 200
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Ютиите дали са добри?Също искам да погледна и чаршафите. bouquet

# 201
  • София
  • Мнения: 1 180
Някой пазарува ли днес бебешки дрешки. Хубави ли са материите на тази партида да пращам ММ, че в каталога много ми хареса всичко. Тъкмо навреме за морето....

# 202
  • София
  • Мнения: 9 850
Софрата писаха,че са му променили кутията нещо. Също се чудеха дали само кутията е променена или и вкуса..
Изобщо нямаше на тази "марка" кутия. Имаше само сирене в найлонова опаковка...

# 203
  • софия
  • Мнения: 25 477
От другата седмица си харесах разделителите за рафтове. Не са пускали такива до сега. Може и нещо от био нещата. Занемарих го този магазин. Харесах и сютерените, ама малки са им шашките Crazy
Сирене Софра вече няма. С нова опаковка е.

Последна редакция: чт, 08 юни 2017, 09:24 от zvanche

# 204
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Бейбидол, свари си добре жълтъците с млякото и захарта на водна баня до крем, да оставя следа по долната страна на лъжицата Peace Добави сметаната и охлади добре няколко часа в хладилника. Трябва да се получи.
Аз снощи правих бърз сладолед тип "почисти хладилника" Crazy Нямахме десерт, а щерката се размрънка и само това успях да измисля. Сложих директно в съда на машината две шепи малини, пудра захар, около 100мл. прясно мляко и почти две кутийки сметана /липсваха около 2-3 с.л. от едната кутийка/. Докато вечеряме, сладоледът беше готов и спасихме положението.
В нашия магазин имаше страшно много зелени и сини панталони снощи. Очевидно са върнати, тъй като в неделя бяха останали предимно сиви Rolling Eyes
От новата брошура си харесах и гащи, и панталони, ужас ooooh!

# 205
  • София
  • Мнения: 6 036
В Лидл Надежда имаше панталони (сини, зелени) къси и дълги, рокли, поли, обачеееееее всичко размер 42! и един 40 или 38, та не намазах.  Mr. Green

# 206
  • Мнения: 3 368
От четките за тяло дали има някъде в София?

# 207
  • София
  • Мнения: 165
Здравейте,
 Може ли да ми кажете пускаха ли шишетата за вода със сламка от безвредна пластмаса?

# 208
  • Мнения: 1 806
Аз това ме спира за тези шишета- че в един прекрасен ден, сламката ще се захаби и няма да има измиване Thinking Thinking

# 209
  • Мнения: 68 659
Ами то няма нищо вечно...като се захаби,купуваш ново.
Вкъщи си търкалят 3 такива шишета,но не се ползват. Детето ги недолюбва. Не са му удобни-широко е гърлото,абе само ги подритвам...

Общи условия

Активация на акаунт