Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 891
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 180
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 595
Следващата седмица,освен мексиканска кухня и бански,ще има и дамски панталони до коляното тип "КАПРИ" ,дамски дънки и два цвята дамски потник(топ) .
От текущата брошура купих кутийката за хапчета ,търсих профитероли,но не намерих...

# 181
  • Мнения: 68 659
...търсих профитероли,но не намерих...



Ивекс ги е изкупила. Уж била на диета туй онуй , ама знаем си стоката ние  Rolling Eyes Mr. Green

Скрит текст:
Ивекс,  Hug

# 182
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 595
...търсих профитероли,но не намерих...



Ивекс ги е изкупила. Уж била на диета туй онуй , ама знаем си стоката ние  Rolling Eyes Mr. Green

Скрит текст:
Ивекс,  Hug

Ясно...То и аз за това ги търсих,защото съм на диета...   Mr. Green

# 183
  • Мнения: 68 659
Оф, аз намерих Арни череши в кварталния, на 3 лева и се намуах кат попско чадо на задушница  Mr. Green

# 184
  • Мнения: 45


Goldie, отново ти благодаря за отговора.  Hug Запретвам ръкави и започвам да пробвам.

В общи линии мога да кажа, че нямам забележки толкова към машината, колкото към продуктите, които сме принудени да слагаме в нея.  ooooh! Специално аз другия път дълго ще избирам млякото.

# 185
  • Мнения: 284
Може ли малко отзиви за бебешките дрешки на Лидл. Хубави ли са като материя, след пране отпускат ли се? До сега не съм взимала от тях, а гледам, че утре ще има, ако си заслужават да мина да взема. Благодаря ви предварително.

# 186
  • Мнения: 8 939
Бебешките и детски дрехи на Лидл са най-добрите цена-качество на нашия пазар.

# 187
  • Мнения: 284
Много благодаря за категоричния отговор, с две думи ме убеди да отида утре  Peace

# 188
  • Мнения: 6 718
Жолана в буркана го хвалехме всички  Laughing Га беше на промоция го коментирахме. Кат не щеш мононатриев,си вземи пушен беконец. Той няма.
Значи правилно съм запомнила.  Grinning Тогава не го търсих, че консерви избягвам да купувам, то и днес щях да го подмина ако не беше ММ, той го взе. А пушения бекон в къщи много го тачим. Peace
При нас джолана в буркан беше при консервите срещу макароните.

Да похваля телешкия език, чу-ден, свари се в обикновена тенджера за около час, обели се лесно. Peace

# 189
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Снощи взехме пъстърва, че синковеца тая седмица не е на градина и да хапне седмичната порция риба. Днес като я отворих едната беше свежа,а другата с опадали наполовина люспи и една такава мека, аха да се разпадне. Опекох я и мъжо я изяде ама това им беше за последно да вземам риба от там. Годността беше до 11-ти. Прясна била Close

# 190
  • Варна
  • Мнения: 10 790
За 8-месечно бебе кой номер чорапки са подходящи? /от утрешната промоция/

# 191
  • Мнения: 68 659
Фортунке,не се ли сварява за 40 минути,не ми го хвали тоз език.. Wink
Шегичкааа...
Сега и на мен ми се дояде. Crossing Arms Пропуснала съм го нещо езика...

# 192
  • Мнения: 6 718
Купи си език, купи. Laughing Малката много го хареса . Бързо се свари, май не отиде час. newsm78 Утре ще взема още един. Peace

# 193
  • Мнения: 68 659
Тихо,тихо...мълчи,че се ослюнчих..

# 194
  • Мнения: 1 852
На каква цена е езика в Лидл?
Телешки ли е?

Общи условия

Активация на акаунт