Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 823
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 153
Аз пък харесах бутилките за вода от другата седмица. По принцип бутилки от такава bpa free пластмаса са доста по-скъпи. Мисля даже да взема 2. Само не разбрах дали всички са със сламки. Ако някой им е обръщал внимание при предходни зареждания, моля да сподели.

# 91
  • Мнения: 6 669
И аз днес съм със зеления панталон, много добре стои-доволна съм.Иначе и тъмносиния ленен потник ми хареса, но бяха останали само M  и L.От преди 2 години имам бяла и коралова ленени блузи, но миналата година не успях да ги облека и по веднъж.... Rolling Eyes Така, че догодина ще купувам потник. Crazy
Много ми хареса кашкавала на Родна стряха по БДС.Гледах вчера-беше свършил, както и македонската наденица-и тя беше намалена и много вкусна.Нищо, другия път ще ядем-на по-високите цени. Mr. Green

# 92
  • София
  • Мнения: 6 029
Аз напоследък нищо не си харесвам, което е добре за семейния бюджет.  Laughing
От дамските дрехи бях харесала доста неща, но не успях да отида на деня и естествено, нямаше моя номер. Но пък хранителни пазаруваме главно от Лидл.
Другата седмица ще запася с филтри.  Sunglasses

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
И аз днес съм със зеления панталон Joy Моят доста се отпусна, май трябваше да взема един номер по-малък, но ще го нося така.  С по-дълга блуза не си личи много.
Аз така и не успях да ги харесам тия топове Crazy Ходих вчера, гледах и късите, и дългите - не успях. И излязох само с по една тарелка наденички, свинско и телешко, такава скромност отдавна не бях проявявала Joy
Тази седмица май също нищо не ми харесва, ще чакам нещо интересно по-нататък.

# 94
  • Мнения: 68 644
Оооо, открили сте сезона на ленените гащи значи. Викате и аз да махам АтАкета и да ги обувам, а?

# 95
  • Мнения: 6 669
Оооо, открили сте сезона на ленените гащи значи. Викате и аз да махам АтАкета и да ги обувам, а?

Ти какви си взе? Аз имам и един бял от миналата година, необуван още, но кройката не е като на зелените, а са с прави крачоли.Искам малко да ги стесня, ама ще е като им дойде реда някой ден.... Whistling

# 96
  • Мнения: 68 644
ЗИлен..  Rolling Eyes

И аз имам син широк,ама не го нося. Като му станат колена,и с тези широки крачоли долу...майко мила... ooooh!

# 97
  • Мнения: 6 938
Здравейте! Някой има ли отзиви за рендето от брошурата?

# 98
  • Мнения: 138
Някой погледна ли плакатите за другата седмица?

# 99
  • Мнения: 138
Здравейте! Някой има ли отзиви за рендето от брошурата?
Въобще не съм доволна от него. Замина в кофата.

# 100
  • Мнения: 8 939
Аз пък харесах бутилките за вода от другата седмица. По принцип бутилки от такава bpa free пластмаса са доста по-скъпи. Мисля даже да взема 2. Само не разбрах дали всички са със сламки. Ако някой им е обръщал внимание при предходни зареждания, моля да сподели.


На снимките се вижда, че всички са със сламки.

# 101
  • Мнения: 1 805
Здравейте! Някой има ли отзиви за рендето от брошурата?
Въобще не съм доволна от него. Замина в кофата.
Браво! Отдавна не бях чела такъв категоричен отовор, който не оставя и сянка на съмнения у питащия, хахаха  Joy Peace

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
 bouquet
Доволни от ножа за пица?

# 103
  • Варна
  • Мнения: 236
bouquet
Доволни от ножа за пица?
Да. Купихме го преди поне 4 години. Стабилна изработка, добра работа върши.

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
И аз не харесах материята на потниците. Само жужуци взех, мляко, сирена и два цвята шорти на ММ от марката на спортните уреди, много са хубави за по 12 лв. Бройката. На тая марка имаме ластици, тежести за крака и ръце, гирички, топка и тн. Шортите ги изпрах и изсъхнаха за една нощ. Много са хубави. Peace

Общи условия

Активация на акаунт