Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 935
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 48 005
Има онлайн магазин на уайкики, доставя до Бг, но не предлага чаршафи за нашата страна, което е странно
Поечето им магазини също не предлагат, явно този в Ринг мола е уникален

# 376
  • Мнения: 35 140
И аз си купувам чаршафи само от Лидл. Сега си взехме още един чаршаф с ластик. Имаме 2 техни и много ни харесват.

# 377
  • Мнения: 68 892
Отзиви за чаршафите от памучен сатен, още се чудя.

Аз им се чудя. Ти видя ли ги на живо?
Защото аз не можах да акостирам и днес в лидл...интересно ми е просто тоя сатенен ефект , какво, аджеба представлява на пипане...

# 378
  • Мнения: 1 066
Отзиви за чаршафите от памучен сатен, още се чудя.

Аз им се чудя. Ти видя ли ги на живо?
Защото аз не можах да акостирам и днес в лидл...интересно ми е просто тоя сатенен ефект , какво, аджеба представлява на пипане...


Не можах да мина вчера, днес ще ходя. Дано са останали.

# 379
  • Мнения: 824
Тази зима купих чаршаф с ластик от Лидл, беше в тематична детска седмица, 100% памук и само единичния размер. Седмица след това имаше тематична седмица за спалнята, същия и по-големите размери и други предложения. Цената на единичния размер беше по-ниска от предходната седмица, оказа се, че разликата е в материя, оттам и в цената.
Бих купила веднага и това предложение, ако сатененият ефект е всъщност такова количество, че не позволява на памука да става на мъхчета, да се "вълнира" Simple Smile, защото пък ако е прекалено много сатена чаршафите са много "хлъзгави" Simple Smile
Ще изчакам още малко за отзиви, ако не са свършили ще го купя и аз ще дам такива.

# 380
  • Мнения: 12 672
Много грозни цветове - поне за мен. Чаршафите, де.

# 381
  • Мнения: 1 066
Лилавото кофти ли е? Спалнята ни е в бяло и лилаво и се каних на тях.

# 382
  • Мнения: 12 672
На мен не ми хареса. И тъмно-синьото . Само бяро - няма какво да му сбъркаш, ама пак гнуснолъскаво ми се видя. Ама нали знаете - на вкус и цвет...

# 383
  • Мнения: 68 892
Аз кафявото бях загледала. Имам кафяв долен от Икея и мноУ му се кефя.
Ама в тоя ред на мисли, като имам кафяв, що ми е втори чифт пък  Thinking се чудя...

На сиво съм навита, изпуснах едни такива по коледа ли пускаха...

# 384
  • София
  • Мнения: 3 857
И аз не харесах чаршафите. Грозни цветове и лигаво-лъскави ми се видяха.

# 385
  • Мнения: 48 005
Аз имам бархетни от лидл, удоволствие е да спиш в тях
Пера ги на 95 градуса и са прекрасни, не мърдат
И тези сигурно са хубави и качествени (цветовете са бозави, но какво от това), но нямам пари за тях в момента. Ако се позадържат...ще взема

# 386
  • Мнения: 68 892
Кафяв долен стои много файско, да ви открехна само, ако не знаете вече Grinning
Този не знам дали е бозав или хубаво кафяво, ама принципно де...

# 387
  • София
  • Мнения: 3 857
Аз имам бархетни от лидл, удоволствие е да спиш в тях.

Не са ли по-тежки бархетните? Идеята ми е, че по-трудно съхнат през зимата... Иначе и на мен ми харесват на допир.

Кафяв долен стои много файско, да ви открехна само, ако не знаете вече Grinning

А избелява ли при пране? Че аз почнах само с прах за бяло да пера чаршафите... Предполага се, че чаршафите трябва да са с устойчиви цветове, ама все пак...

# 388
  • Русе
  • Мнения: 5 351
Не съм ходила до Лидъл признавам си, но да вметна за Памучния сатен. Имам комплект от друго място на 7 г. - дори като нов не беше лъскав. Много мек и приятен на допир, не като шкурка. Вече може би ще го сменям, защото цъфна дупка на единия ъгъл на единия плик за завивка - протрито, не е разшит. Но цветовете са си същите, изтърпя пране и сушене милион пъти сигурно Simple Smile
Подобни материи съм виждала в Икеа, но там с размерите и частите на комплекта нещо не мога да се разбера. Трябва ми чаршаф без ластик, а те нямат. Спала съм в техни чаршафи по хотели и ваканции, също са добри.

# 389
  • Мнения: 68 892
Оф, че не съм се вглеждала. Аз този кафявия от скоро го ползвам, редувам и с други чаршафи и предполагам за това не е станал бозав. Той е икейски, те май държат.

Лидълските със сигурност държат откъм избеляване. Аз също ги пера на 60 с прах за бЕло, един тъмно син с ракети горен не е мръднал. И да е мръднал, е минимално и не се забелязва...

Общи условия

Активация на акаунт