Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 849
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 35 110
И ние много ползваме тавичките си за пица. И нашите са от няколко години, на дупки.

# 541
  • София
  • Мнения: 1 365
И ние много ползваме тавичките си за пица. И нашите са от няколко години, на дупки.
Hug

# 542
  • Мнения: 19 687
Моите не са на дупки, но и аз си ги ползвам  Simple Smile

# 543
  • Мнения: 68 646
Че надупчи ги и ти пък... Mr. Green

# 544
  • Някъде там
  • Мнения: 16 063
Благодаря ви за мненията. Тези не са на дупки и ще ги разгледам преди да реша да купя.
Приятелката ми има и си пече тънки платки за торти в подобни,но не са лидълски. Исках и аз да изпробвам,но ако не ми харесат ще търся другаде.

# 545
  • София
  • Мнения: 6 033
Да дам отчет за вчерашния пазар. Бански половинки шарен 38 номер ми заспа. Малко са му по-малки триъгълничетата  Laughing отколкото ми се иска, ама ще го преживея. Сутиен 80В ми стана, само ми е широк в обиколката.  Tired Бяла тениска М - добре ми е. Нищо няма да връщам.  Money

# 546
  • Мнения: 2 957
Това е идея - в тавите за пици да се пекат едновременно блатове за торта - някой практикува ли го newsm78 Май трябва обаче да са много тънки.

# 547
  • Мнения: 2 820
И аз нищо няма да връщам - и тениската и сутиена ми станаха  Peace

Дидка-бандитка, излиза че 38 номер от горнищата на банските съответстват на 80В сутиен  newsm78

# 548
  • София
  • Мнения: 6 033
Ами де да знам, май така излиза.  Sunglasses Аз по принцип навсякъде съм 40ти размер, само в Лидл съм 38. Ама то и навсякъде другаде сутиените са ми чашка С, пък в Лидл В, така че са им уголемени нещата.

# 549
  • Мнения: 68 646
Абе какви размери на горнища търсите. Хич не съм гледала размер аз. Наложих, видях , че скрива каквото трябва там и купих Peace

Парче плат, като го затегнеш отзад, все върши работа, независимо от размера... Аз взех 42 номер синьо горнище. Миналогодишните пък хич и не знам кой са номер. Все си ми стават  Laughing

# 550
  • Мнения: 12 662
Това е идея - в тавите за пици да се пекат едновременно блатове за торта - някой практикува ли го newsm78 Май трябва обаче да са много тънки.

А тази конструкция влиза ли във фурната?

# 551
  • Мнения: 5 127
Целите бански огледахте ли ги? Мнения за тях?

# 552
  • Мнения: 284
А какви са ви отзивите за чаршафите с ластик с копринен блясък? Аз си бях взела обикновен от Кауфланд,но не ми харесва въобще и след първото пране стои така все едно е пран 100 пъти.
Благодаря предварително.

# 553
  • Мнения: 68 646
Ами моите са положителни. Писах по-назад. Харесват ми много, стои като плат, а не е памучно трико просто, от онова разтегливото. Няма и да става на бобчета си мисля. луксозна работа с две думи...

Ти защо питаш? не вярвам да има останали от тях някъде, а ако има, ще е най-малкия размер Rolling Eyes

# 554
  • Русе
  • Мнения: 5 347
За номерата на банските шантава работа. Долнище 38 размер ми стана, другото 40 беше огромно. Горнище обаче 42  Shocked Сутиен нося 80 B
Още се чудя харесвам ли се толкова розово-коралова  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт