Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 921
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 47 998
Аз ги имам и много се кефя, ММ не

# 646
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 603
Аз ги имам и много се кефя, ММ не

Благодаря  Hug
Ползвала съм балсамов оцет спрей и е много готино,за това се загледах в тези,предполагам,че ще са на същия принцип...

# 647
  • Мнения: 726
Здравейте момичета, (и момчета ако има такива) Simple Smile
Търсих в темата, но не открих да е писано - дали има от днес сос бешамел. Не видях в брошурата, а у нас много се харесва.
 bouquet

# 648
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Да похваля микса сурови ядки и сушени плодове - отдавна го гледам, но най-после си взех - много ми харесва.

# 649
  • Мнения: 68 795
Абе хора....имам чувството, че яко се набутах Rolling Eyes

Взех салам мортадела с бекон и шам фъстък - едно голямо калъпче, от италианската седмица.
Ей това


Рязнах го, вътре ни бекон намерих, ни шам фъстък Rolling Eyes само едни големи бели топчета сланина #Crazy за първи път вземам, явно ще е и за последен, ама яко измама....чудя се, дали да не им го занеса и да си взема парите. Като ми намерят шам фъстъка вътре, може и да не го връщам Naughty
Та някой да е купувал досега от него, да сверя в моя тИливизор ли е грешката или newsm78

# 650
  • Мнения: 5 081
Според мен така ти се е паднало. Взимала съм на предишна италианска седмица - и бекон, и шам фъстък си имаше  newsm78

# 651
  • Мнения: 381
И аз днес взех същия салам. Напомня ми за салам "Камчия" от едно време. Шам фъстък има тук - там, но повече са мазните топчета. Няма да повторя!

# 652
  • Мнения: 68 795
Да, ще продължа да дълбая в такъв случай. Само от края рязнах аз.
 Очаквах нещо по-така луксозише. Иначе за лев щях да взема от малките им калъпчета с хамбургски и камчия Rolling Eyes

Погледнах плакатите - но нямаше изложено за другата седмица. Стояха само ХХЛ мъжките от тази..

# 653
  • Мнения: 2 681
Другата седмица XXL хранителни стоки - кренвирши, лютеница, кисело мляко.
На другия плакат - блендери и миксери и някаква машинария за мъже.

# 654
  • Асеновград
  • Мнения: 3 093
На плакатите блендер и пасатор 3 в 1. Това запомних.

# 655
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Чефи-то аз си купих спрей с чили и спрей с чесън и съм доволна.Другите не съм ги пробвала защото не харесвам босилек и риган. bouquet

# 656
  • Мнения: 1 809
Oфффф..Пак да се оплача.Не мога да разбера защо ми се запушва еспресо машината(Делонги)с мляно кафе  Cry Cry.Меля го с мелачката на силвъркрест (пише 45 секунди за еспресо и засичам с хронометър). Пробвах и по-малко време  да меля и повече и пак...Май ще си я ползвам за мелене на ядки и на овесени ядки и на всичко друго, но не и на кафе. newsm78

# 657
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Oфффф..Пак да се оплача.Не мога да разбера защо ми се запушва еспресо машината(Делонги)с мляно кафе  Cry Cry.Меля го с мелачката на силвъркрест (пише 45 секунди за еспресо и засичам с хронометър). Пробвах и по-малко време  да меля и повече и пак...Май ще си я ползвам за мелене на ядки и на овесени ядки и на всичко друго, но не и на кафе. newsm78

Моята кафе машина е "Елеком" - любимата ми евтина марка. Копие е на Делонги. Преди време я запуших с кафе за филтърна кафеварка - на 3-я ден погледнах какво е нарисувано на опаковката  Crazy След опита ми да я изчистя с таблетките от Лидл, нещастната машина се озова в сервиз. Оправиха я. Малко след това мъжО си купи кафемелачка Силвъркрест - да си мелел чубрица  Shocked Аз обаче почнах да купувам кафе на зърна и да си го меля. Никога не съм засичала време, иначе прочетох, че пише 45 секунди. Нямам проблеми с машината.  Peace

# 658
  • Мнения: 19 690
Аз пък не видях спрей подправки. Къде стоят?

# 659
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 603
Чефи-то аз си купих спрей с чили и спрей с чесън и съм доволна.Другите не съм ги пробвала защото не харесвам босилек и риган. bouquet

Oooo супер  Hug точно на чилито съм хвърлила око,другите не ме поблазниха и мен  Mr. Green
По принцип има ли ги в Лидл или ги пускат от време на време,че да знам и да се заредя сега...?

Общи условия

Активация на акаунт