Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 810
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 20 161
Добре, че споделихте за мортаделата, че и аз за нея се бях засилила.
А италианските сладоледи как са, пробвахте ли ги?

# 661
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 592
Аз пък не видях спрей подправки. Къде стоят?

Нямам представа,cristi ,видях ги в каталога и за това разпитвам и аз  Peace
Утре ще "налазя" Лидл и ще ги търся .

# 662
  • In transit
  • Мнения: 11 806
Oфффф..Пак да се оплача.Не мога да разбера защо ми се запушва еспресо машината(Делонги)с мляно кафе  Cry Cry.Меля го с мелачката на силвъркрест (пише 45 секунди за еспресо и засичам с хронометър). Пробвах и по-малко време  да меля и повече и пак...Май ще си я ползвам за мелене на ядки и на овесени ядки и на всичко друго, но не и на кафе. newsm78
Предполагам, че го мели прекалено ситно затова. Имам Делонги, но винаги вземам смлени кафета, имаше някакви много ситно смлени дето я запушваха и едва, едва капеше кафе. Пробвай с по-едро смляно кафе.  Peace

На мен пък бомбичката мортадела много ми харесва, по принцип мортаделата се прави от смялно свинско с шам фъстък и парчета сланина.
Аз днес напазарувах здраво от италианската седмица, но отидох до Мангалия. Цените бяха с 1/3 по ниски от нашите, напълних хладилника с мортадела, биволска моцарела, прошуто кото, поркета, разни кашкавали, вино, зехтин(там още има от ония квадратни стъклени шишета на 10лв) и още доста неща. Много съм доволна.

# 663
  • Мнения: 112
Взехме от този сладолед от 2 лв с лимона, основната му съставка е вода и като консистенция е като заскрежена вода със захар, а вкуса е на Фервекс. За другите вкусове незнам.

# 664
  • Мнения: 68 642
В един френски салам с лешници си имаше лешник във всяко едно тънко резанче.
В тая пуста мортадела кво...един шам фъстък в цялата бомбичка ли има. Stop
7 лева за нищо. За 2 лв. мортаделата с чушка е сто пъти по-хубава Crossing Arms

# 665
  • софия
  • Мнения: 25 448
Пратих половина да напазарува с указания да вземе и лъжицата за сладолед, и мултифункционалното ренде с идеята да го видя и върна. Но май няма да го връщам. Изглежда доста функционално. Вече нямам място за прибиране, но  Embarassed
Все пак, аз нямам спомен да са го пускали, но ако някой има, доволен ли е?

Последна редакция: пн, 19 юни 2017, 20:51 от zvanche

# 666
  • Мнения: 519
Взех бурата, спрей подправки, паста и йогурт

# 667
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
За какво се използва мултифункционалното ренде,днес го гледах,но като не знам за какво се използва ,го оставих.

# 668
  • In transit
  • Мнения: 11 806
За какво се използва мултифункционалното ренде,днес го гледах,но като не знам за какво се използва ,го оставих.
Това ренде е ръчно, майка си взела днес и каза, че ставало само за малко кашкавал да си настържеш, не е доволна.

# 669
  • Мнения: 68 642
Чак пък много..функционално. 
Както писах и оня ден,само за твърди сирена и кашкавал ще да е.

# 670
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Добре че не купих рендето,за сирене и кашкавал имам обикновено ренде,от което съм доволна.

# 671
  • Мнения: 35 110
Бая се замислих и аз над това ренде..

# 672
  • shumen
  • Мнения: 18 008
И аз му се чудех,но се отказах.

# 673
  • софия
  • Мнения: 25 448
Има приставка за рязане на подправки и чесън. За чесън имам друг любим уред, но мразя да режа копър и магданоз. Може да се реже шоколад и ядки. И с двете оставям по някой епидермис като ползвам ренде, та ако ги реже ще е хубаво. Ще го пробвам с всичко и тогава ще реша окончателно. На вид ми изглежда добро.

# 674
  • Мнения: 8 215
Oфффф..Пак да се оплача.Не мога да разбера защо ми се запушва еспресо машината(Делонги)с мляно кафе  Cry Cry.Меля го с мелачката на силвъркрест (пише 45 секунди за еспресо и засичам с хронометър). Пробвах и по-малко време  да меля и повече и пак...Май ще си я ползвам за мелене на ядки и на овесени ядки и на всичко друго, но не и на кафе. newsm78

Всяко кафе иска различно време за смилане, но 45 сек. ми се виждат прекалено много. Аз на моята броя до 20-22 и е готово. Ако има нужда врътвам още един два оборота. Ако пък ми е ситно - на следващия път спирам малко по-рано.

Общи условия

Активация на акаунт