Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 790
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 705
  • Благоевград
  • Мнения: 2 860
Благодаря! Значи ще взема това с босилек и довечера ще докладвам Simple Smile

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Момичета, в нашия Лидл има изостанали ютии, доста бройки. Вършат ли работа? Не знам от преди колко седмици са, но моята се повреди и ги загледах. Не са скъпи, 29.90лв, но покритието им е някакво странно и реших първо тук да проверя за мнения newsm78

Аз взех ютията. Не е лоша, ако уцелиш такава, която не тече. Mr. Green В книжката пише, че се самоизключва, ако я забравиш, а това не е така, поне за този модел, две пробвах. Ако това не те притеснява, ютията си я бива, особено за тези пари.

# 707
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Аз купих ютия и за сега няма проблем,глади си добре с пара и без пара.

# 708
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Сладки ли са дините ?

Нашата е като тиква- твърда и несладка.

# 709
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Изтървах ви тотално, но и аз не съм ходила в Лидл, май само два пъти  Joy за стандартните-кафе, моцарела . Много се точих на италианската седмица, но нещо на място взех само едни трицветни макарони и едните бисквити маслените-вкусни са. Бях разочарована, че няма от спагетите по 1 м, че бяха върхът. Иначе намерих в лидл Провадия някаква останала бройка пола- оранжева. Даже не знам кога е пускана, че спряха да ни носят брошурите. Много е хубава, отпред е по-къса, ластична  Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 68 630
Бързо се сбирайте...и слушайте Фнимателно  
 Naughty
Начиии...в бомбичката мУртадела с шам фъстък току що намерих Идин...пУФтарям..ИДИН шам фъстък.. Rolling Eyes клъцнах го с оня големия лидълски нож на Ернестото.
Начи вярно е етикиран продукта...пише мортадела с шам фъстък в ед.ч., а не мортадела с шам фъстъЦИ вътре  Rolling Eyes Rolling Eyes

# 711
  • In transit
  • Мнения: 11 793
Харесала съм спрей подправката с босилек, заслужава ли си? Какво е като цвят, вкус?
Олио с аромат на зехтин, става.

# 712
  • Благоевград
  • Мнения: 2 860
Такаааа, да си изкажа разочарованието - оказа се, че този път сосовете в бурканчета са с чили  #Cussing out Имах един от миналия път, но не стигнах до него да го пробвам и снощи го намерих. Купих вчера още 2 бурканчета - с бялата и червената капачка, и двата са люти.  #Cussing out И друг път съм купувала, но не са били с чили, много съм разочарована, това са ми любимите сосове и само заради тях чакам италианската седмица.
Ето за тези става въпрос
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=554

# 713
  • София
  • Мнения: 16 023
Тина, ако пазиш касовата бележка им върни неотваряния сос. Щом не ти харесва лютото, какво да  го правиш?

# 714
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 957
Момичета,някоя от вас да е ползвала слънцезащитните им продукти и имате ли отзиви за тях.

# 715
  • Мнения: 13 187
Начи вярно е етикиран продукта...пише мортадела с шам фъстък в ед.ч., а не мортадела с шам фъстъЦИ вътре  Rolling Eyes Rolling Eyes
Joy bouquet

# 716
  • Мнения: 1 802
Бързо се сбирайте...и слушайте Фнимателно  
 Naughty
Начиии...в бомбичката мУртадела с шам фъстък току що намерих Идин...пУФтарям..ИДИН шам фъстък.. Rolling Eyes клъцнах го с оня големия лидълски нож на Ернестото.

Начи вярно е етикиран продукта...пише мортадела с шам фъстък в ед.ч., а не мортадела с шам фъстъЦИ вътре  Rolling Eyes Rolling Eyes
Таковата, Той идентифицира ли се като шам фъстък, повтарям:идентифицира ли се?, щото не е многУ сигурну, аку ни е дали именно Той е Онзи шамфъстък Naughty

# 717
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Малки сладоледи на клечка в кутии по 12 има ли? В гръцките има...Както и масло с подправки имаме ли?
Аз си купувам редовно мини сладолед на клечка ,но са по 16 броя в кутия  Simple Smile
Има и по 12 броя. Тази вечер видях поне три различни кутии.

# 718
  • Мнения: 3 196
Да похваля този балсам с кератин. Мирише много хубаво и ми прави косата страхотна. Около 2-3лв беше

# 719
  • Благоевград
  • Мнения: 2 860
Тина, ако пазиш касовата бележка им върни неотваряния сос. Щом не ти харесва лютото, какво да  го правиш?

Не пазя бележката. Мъжът ми обича люто и каза, че му харесва този вкус и ще си ги изяде. Но аз продължавам да се чувствам леееекинко прецакана Grinning

Общи условия

Активация на акаунт