Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 762
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 3 164
Момичета,някоя от вас да е ползвала слънцезащитните им продукти и имате ли отзиви за тях.
Много са добри!

# 721
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Да похваля този балсам с кератин. Мирише много хубаво и ми прави косата страхотна. Около 2-3лв беше

Знаем,знаем,тази серия е световно известна на всички  Laughing Laughing Laughing

# 722
  • Мнения: 3 196
Божее, къде съм спала до сега. кое друго си заслужава от серията? Аз съм доволна и от обикновения балсам възстановяващия, но този е по-по Simple Smile

# 723
  • София
  • Мнения: 848
Детският спрей 50 фактор има само UVA филтър. Не знам дали това важи за всички продукти от серията. Иначе върши работа - защитава. Ние не изгоряхме.
Смятам, че може да се намери нещо по-добро. Peace

# 724
  • Мнения: 68 580
Нилчо,зелено беше онова нящо...приличаше на шам фъстъче. По-средата на салама го намерих..йе...йеее
 Laughing
Пак повтарям...в един френски салам беше бъкано с лешници. Ама изсипвали бяха направо от чувала ви казвам. Да се чудиш ядеш ли,замезваш ли..
Жабарите се изложиха яко с тая мортадела...

# 725
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Здравейте - някой питаше за другата седмица какво ще има: На плакатите Пасатор, Блендер - с купа, не с кана и XXL седмица.
Някой взе ли Душ Комплекта? Интересува ме дължина на конзолата.

# 726
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Джемма, благодаря за нагледния отзив за инструмента за диня! Като гледам, с големия нож ще ми е по-лесно и безопасно. 

Мини сладоледи на клечка взехме преди може би месец. Мисля, че са 12 в кутията. "Гадните" още се въргалят във фризера. Според мен всички са гадни - оцветена и ароматизирана подсладена вода с неопределен вкус  - като "моливчето" на Нестле, ама още по-зле Sick Мини във фунийки сме вземали миналата година. И тях не харесах - сладка сметана (растителна), полята с топинг.

От козметиката да похваля този лосион за тяло


Половин литър за 3-4 лв. мисля, че беше. Мирише приятно, овлажнява, за лятото ми е екстра.

# 727
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Мортаделата от Лидл не ми харесва на мен, изобщо, нищо общо с оригиналната.
Между другото имало профитероли, брат ми ми е взел 2 опаковки. Laughing

От балсама с кератин и аз съм доволна, отразява се много добре на косата ми, а струва левчета. Peace

# 728
  • софия
  • Мнения: 1 707
Здравейте - някой питаше за другата седмица какво ще има: На плакатите Пасатор, Блендер - с купа, не с кана и XXL седмица.
Някой взе ли Душ Комплекта? Интересува ме дължина на конзолата.
Аз питах ,точно за мини блендерът с бутилка.

# 729
  • Мнения: 1 631
Има и малки "насипни" сладоледчета по 0.49 лв бройката.
Аз поне съм виждала 2 модела -  сметанов с шоколадова заливка и сметанов с школадово-бадемова заливка. Вкусни са.

# 730
  • Асеновград
  • Мнения: 3 044
Здравейте - някой питаше за другата седмица какво ще има: На плакатите Пасатор, Блендер - с купа, не с кана и XXL седмица.
Някой взе ли Душ Комплекта? Интересува ме дължина на конзолата.
Аз питах ,точно за мини блендерът с бутилка.
Мисля че е този http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID-0E2A69A4-00DCB0CD/lsp/hs … D1%83%D1%82%D0%B8
Преди седмица или две ги пускаха в Италия
А пасатора е този http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID-0E2A69A4-00DCB0CD/lsp/hs … D0%A2%D0%9E%D0%A0

# 731
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
А кои сладоледи са хубави, тези от постоянния асортимент?

# 732
  • Перник
  • Мнения: 4 863
А кои сладоледи са хубави, тези от постоянния асортимент?

Аз харесвам ментовия с шоколадови парченца. Мъжете предпочитат сметановия с парченца бисквитки тип "Орео".

# 733
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Благодаря, досега не съм купувала, но ще взема да пробвам.

# 734
  • София
  • Мнения: 14 637
Най-якия е ягодовия йогурт с бял шоколад на клечка. Само него ям.

Общи условия

Активация на акаунт