Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 916
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 765
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Някой ходил вече и гледал топовете с дантела, които са от днес - хубави ли са? Имам от предишни пускания подобни, пак с дантела (тъмно син и кремаво-бял) и много ми харесват и се надявам тези да са същите.

# 766
  • shumen
  • Мнения: 18 092
Не,аз ще ходя малко по късно или утре.

# 767
  • Русе
  • Мнения: 5 351
сиси Кафето Лаваца става за еспресо машина. Ползвала съм преди.
Бельото ще погледна, за другата седмица сутиените, детските панталонки и тениски. Винаги може и още Simple Smile
Гледах душ комплекта, но не видях размер на кутията и се отказах. После се сетих, че тия широките скушалки не търпят на изпускане, а се случва.

# 768
  • Мнения: 2 962
 Devil_Rose, благодаря!

# 769
  • Мнения: 5 107
Може ли мнение за блендера за смутита от другата седмица. Цената ми се струва добра, а не съм от най-запалените по здравословното хранене и не ми се дават много пари. Дали изобщо става за нещо или е като детска играчка. chef chef

# 770
  • Мнения: 8 944
Гледам следващата седмица ще пускат Лаваца - става ли за кафемашина или е само за кафеварка?

Синята лаваца става за еспресо машина, за кафеварка, за джезве и за филтър, точно вчера гледах опаковката, на гърба има 4 картинки. Simple Smile

# 771
  • София
  • Мнения: 3 853
Минах тази сутрин за топовете - тези с дантелата са много хубави. Най-много ми хареса сивия цвят. Не взех, защото си имам от предишни пускания. Отидох за тези с тънката презрамка, но цветовете вкупом не ми харесаха, предпочитам да си взема от другаде единични бройки.
Бикините са хубави и стегнати, мисля, че са по-добро качество от последно пусканите. И от тях не взех де, имам си.
Исках от дънковите панталонки, но с тези прокъсани мотиви не ми допадат. Искам си изчистени.
И така, нищо не взех.
Апропо, вчера минах през един друг Лидл и си намерих от тениските от миналата седмица, бяла на червените чертички. Толкова се зарадвах, беше само една моя номер. Много приятна материя, много добре стои... радост. Отивам тая сутрин в нашия Лидл, гледам в намалените стоки се мъдрят от същите тениски, на цена с 30 % надолу... Хвана ме яд. Но пък нямаше моя номер. Simple Smile

# 772
  • Пловдив
  • Мнения: 40 813
На едно кило зехтин му сложили надпис ХХЛ  hahaha hahaha
 ooooh!
щот иначе е 750мл. Laughing

# 773
  • София
  • Мнения: 6 066
Ауу, роклите от другата седмица ще са ми идеални за морето, но за тая цена ще има пак бой, ще се става рано. И за дяцата тениски.
От днес - потници с тънки презрамки - черно, сиво и бяло. Grinning

# 774
  • София
  • Мнения: 14 724
За кой ликьор казвахте,  че е като Бейлис? Има някакъв сметанов в тумбесто шише и друг в дълго, тънко. Кой да взема, че ми трябва подарък за доктор?

# 775
  • Мнения: 2 681
За подарък на д-р не бих взела тип Бейлис, а оригинал.

# 776
  • София
  • Мнения: 14 724
За подарък на д-р не бих взела тип Бейлис, а оригинал.


Не е лекуващ, просто ни направи услуга. Мислех да го комбинирам с една луксозна бонбониера.

# 777
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 759
Да знаете кога пак ще заредят от желиращата захар на Захира?

Преди около месец имаше на промо , взех за проба. Хареса ми и сега издирвам къде ли не, но просто няма.. а ягодите привършват..пък е лесно с тази захар.  Peace

# 778
  • Мнения: 7 289
Да знаете кога пак ще заредят от желиращата захар на Захира?

Преди около месец имаше на промо , взех за проба. Хареса ми и сега издирвам къде ли не, но просто няма.. а ягодите привършват..пък е лесно с тази захар.  Peace
За др.седмица я има в брошурата.Аз също ще взема,че свършиха трите ми пак.от предишното намаление.

# 779
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 603
Да знаете кога пак ще заредят от желиращата захар на Захира?

Има я в брошурата за следващата седмица(стр.9) -1,95 лв.

Заедно сме писали  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт