Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 824
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 47 981
Е те са при маслини, там други буркани дето има...не при хладилниците...ма да си кажат и другите, аз други кренвирши много много не харесвам и не купувам...

# 796
  • Мнения: 12 662
При нас са до месото - онова в буркани, до подправките. Да похваля малки черни маслини в пликче - учудващо хубави, не са солени.

# 797
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Грил - пресата 3 в 1 (сандвич, грил, гофретник) може ли да ми припомните каква цена беше обикновено? 29лв?
На моят, започна да се бели покритието на формите за гофрети. Не е видял много зор (най-много 20 пъти), не е  мит с абразивни материали  newsm78
Та се чудя откъде нов.

# 798
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Аз си купих шкаф за баня от 139.99лв.Стои хубаво във банята,но липсваше един болт и трябваше да ходя до Раковска да го купя.

# 799
  • Мнения: 192
Гледах в приложението едни къси панталонки и бях сигурна, че са от четвъртък... Но сега не ги намирам, нито в каталога, нито в приложението  #Crazy Става въпрос за тези
А тези преди пускани ли са? Някои има ли ги? На снимките на моделите изглеждат доста добре Rolling Eyes


Тъмносинята рокличка от другата седмица е много удобна... Бях си взела такава от една лидлска шатра  Laughing

# 800
  • Мнения: 199
Гледах в приложението едни къси панталонки и бях сигурна, че са от четвъртък... Но сега не ги намирам, нито в каталога, нито в приложението  #Crazy Става въпрос за тези

Късите панталонки бяха в миналата брошура-от 15 юни

# 801
  • Мнения: 192
Гледах в приложението едни къси панталонки и бях сигурна, че са от четвъртък... Но сега не ги намирам, нито в каталога, нито в приложението  #Crazy Става въпрос за тези

Късите панталонки бяха в миналата брошура-от 15 юни

Ехххх браво на мен... Някъде останали по София?

# 802
  • Мнения: 47 981
Сетих се че тия дни гледах много машини за паста в магазина на Вардар, някой търсеше..

# 803
  • Мнения: 204
Тъмносинята рокличка от другата седмица е много удобна... Бях си взела такава от една лидлска шатра  Laughing
роклите отговарят ли си на номерата? Simple Smile

# 804
  • Мнения: 5 094
Влизам да похваля пицата с моцарела и прошуто, много е вкусна. И пак да попитам някой дали има отзив за блендера от другата седмица.

# 805
  • Мнения: 12 725
Точно такъв блендер техен май не съм мяркала до сега, но ако някой се чуди за пасатора да знаете че си струва всяка стотинка. Имам такъв от няколко години, не е мръднал, а като знам колко сусам съм смляла в него на тахан... не е като да го жаля, доста тормоз е видял.

# 806
  • Русе
  • Мнения: 7 058
А кои сладоледи са хубави, тези от постоянния асортимент?
Мъжете предпочитат сметановия с парченца бисквитки тип "Орео".


Такъв има ли в Лидъл,защото и на децата е любим,но там не съм виждала  newsm78
Има. Ако не се лъжа - 4,29 лв. беше. И той ми е в списъка за следващ сладолед. Купих в петък от големите червени кутии и нямам място във фризера за друга кутия. От новата брошура май само бирената шунка си харесах.

# 807
  • софия
  • Мнения: 1 707
Точно такъв блендер техен май не съм мяркала до сега, но ако някой се чуди за пасатора да знаете че си струва всяка стотинка. Имам такъв от няколко години, не е мръднал, а като знам колко сусам съм смляла в него на тахан... не е като да го жаля, доста тормоз е видял.
Аз му се чудех на пасатора,бях сигурна обаче за блендера.
Сега като се замислих тези 180w се много слабичко,моя блендер на робота е на 900w и има трудности понякога.
За пасатора други семена или ядки пробвали ли сте да смелите.

# 808
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
И аз съм се нагласила за пасатора в понеделник Flutter
Доволно се запасих с гащи вчера - и за мен, и за мъжете. От дамските съм доволна. Мъжките не съм ги изпрала още, така че ще почакат Joy
Учудващо при нас снощи бяха почти изчерпани момичешките дрехи. Имаше много от дългите панталони и от гащеризоните, но блузките и дългите рокли бяха обрани. Взех тениска на щерката, но ме е яд, че не взех рокля. Имаше две от нейния размер, но се зачудих къде ще се посурне с дълга рокля и се въздържах. Тя пък искала Rolling Eyes
От два опита през последния месец за втори път ми се пресича ганаш с лидълски бял шоколад Sad Партидата ли е кофти, като цяло ли са снижили качеството, много ме е яд. Толкова бях доволна от белия им шоколад и снощи - 4 шоколада на боклука Tired

# 809
  • Мнения: 35 110
И аз вчера награбиха бая гащаруни. Изненадващо​, но нямаше навалица при тях и имащ размери. Бях се подготвила за борба Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт