Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 808
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 532
Благодаря за коментарите за олиото. По принцип купувам все едно и също и хич не обичам да сменям, щото все нещо ми мирише.. Ама в тия жеги хич не ми се обикаля по магазините, та ще пробвам.

# 886
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Олио като олио,Всичкото е еднакво според мен.

# 887
  • София
  • Мнения: 848
...
Сега ги измерих.
Диаметърът на купата с ножа е 14 см в основата, нагоре леко се увеличава и 17 см височина при сложен капак Simple Smile Отделно отгоре се завива 20см-вата ел. част с щепсела за контакта.
За раклета и аз се чудя?

Благодаря  bouquet

# 888
  • Мнения: 36 469
Това е другият проблем с панталоните - от тъмно сини станаха лилави; тази година взех други цветове (бежов и светлосин - на мен ми харесва, на близките ми им прилича на пижама...) Simple Smile Те станаха толкова големи, че падат свободно (а не съм ги носила чак толкова много) - дори след прането, няма как да си върнат първоначалния размер.
Явно говорим за различни панталони Rolling Eyes Не си спомням да е имало бежови или светло сини от ленените newsm78

Ето опаковката на светлосините (другата я изхвърлих, затова не мога да я снимам - бежови за мен са тези, които са с естествения цвят на лена).
Скрит текст:

Онзи ден се отбих пак до Лидл и си взех и една тъмно синя ленена риза - беше последна бройка за 12 лв. Не е нещо особено, но е симпатична. Видях, че от днес пак ще има някакви дрехи и бельо, но ми изглеждат прекалено плажни (прозрачни блузки и къси панталонки) - не ми трябват такива Simple Smile

# 889
  • София
  • Мнения: 2 626
Здравейте, дали ще пускат бански за най-малките( до 98-104см)? Миналата година имаше приятни модели за момиченца. Тази година все още не съм видяла или съм ги изпуснала newsm78

# 890
  • София
  • Мнения: 3 841
Олиото е много хубаво. От години ползвам само него и нямам забележки.

Да похваля пъпешите, страхотни - медени и сочни! Simple Smile

# 891
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Петя, да, аз не съм ги видяла тези сините, но моделът е като миналогодишните. Вярно е, че се отпускат много  при носене, но от прането се оправят Rolling Eyes
Снабдих се с пасатори за мен и майка Sunglasses Роклите изглеждаха симпатични, но къси за мен. Страшно много харесах сутиените, но бях с мъжа ми, който вечно мърмори, когато влезе в магазин и реших да не го дразня. Ще мина довечера през нашия магазин да си разгледам на спокойствие, дано има останали. И без това трябва да си взема ориз и разни други хранителни неща.
Някой питаше за зехтина - аз го харесвам много. Дори чаках да пуснат точно този, но много се забавиха с ХХЛ седмицата и си взех вече от този в постоянния асортимент, така че ще пропусна.

# 892
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
Здравейте!
Интересува ме прахосмукачката от четвъртък - достатъчно силна ли е за домашно ползване? Няма да има домашен любимец в жилището (засега поне), за нормално почистване на подове и мека мебел ми трябва. Знам, че има и по-голям вариант с 30 л. резервоар и мощност 1500W и се чудя дали да я чакам нея или да взимам тази.

# 893
  • Мнения: 36 469
И мен ме интересува прахосмукачката - имаме една от Кауфланд, която изобщо не работи добре. Ползвахме я като резервна, но по-силната изгоря наскоро и сега се чудя дали пак да взимам от хипермаркет, или да потърся нещо по-стабилно от магазин за техника.

# 894
  • Мнения: 1 805
Мнения за четките за тоалетни /извинявам се за въпроса, но човещинка Mr. Green Mr. Green/  / да не би да пада четката всеки път от пръчката щом са сменяеми? ей тези /                
както и за поставките за тоалетна хартия- не съм взимала никога от нещата им за баня и нямам представа Thinking
Аз имам сребристата тумбеста от миналото лято. Харесва ми, но гледам е взела лекичко да избива петна от ръжда по корпуса. Тоалетната ни е в общо помещение с банята и има много влага, въпреки че върти вентилатор по няколко часа на ден. Четката не пада от дръжката, но аз съм й хванала цаката накъде да я въртя, иначе в началото леко се разхлабваше.
В банята на вилата имам поставката за ТХ /хоризонталната/ - добре си е и не се пробива стената за да се монтира, а се лепи с нещо като силикон, което си е в комплекта.

Благодаря за изчерпателната информация! bouquet  Не ми харесва това, че избива ръжда Thinking

Соларения прожектор читав ли е? https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=863


Както и помпата за почистване на канали..
Скрит текст:
ако може надгробната ми плоча да бъде мръсна чиния с мръсна чаша и отдолу запушена мивка Sick
..

Последна редакция: пн, 26 юни 2017, 12:45 от Nil desperandum!

# 895
  • Мнения: 68 642
Нил, аз си взех една спирала за отпушване на канали. Мивката в кухнята се беше запушила...да ти кажа, лесно се борави със спиралата, двамата с детето отпушихме всичко. От някаква железария я взех за 5-6 лева. Peace

# 896
  • Мнения: 1 805
Нил, аз си взех една спирала за отпушване на канали. Мивката в кухнята се беше запушила...да ти кажа, лесно се борави със спиралата, двамата с детето отпушихме всичко. От някаква железария я взех за 5-6 лева. Peace
Абе и такова имам и препарати и все се запушва. Гледам да изчиствам съдовете, но малко и трябва.  Може би не трябва да я отпушвам напълно, че да имам коз да си взема миялна  Thinking Thinking На всичкото отгоре и майсторът така е направил плота, че да капне малко вода и веднага тече с наклон към мен и пода. И въпреки че ползвахме същия майстор за село и там го беше сътворил същото, не съобразих да предупредя ooooh!. Докато мия съдове си мия и краката общо-взето, и целия под под и около мивката. #Cussing out #Cussing out

# 897
  • Мнения: 7 847
Някой сдобил се с панталон или с рокля, от тия с ТанТелите? Да сподели впечатления?

Последна редакция: пн, 26 юни 2017, 13:43 от Билян@

# 898
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Тази сутрин, рано зарана взехме пасатора-тюркоазен  Heart EyesНабързо го погледнах,изглежда много сладурски.Дано работи безотказно.До сега бяхме с такъв Браун.Дълго време ни служи,мина 2-3 ремонта и вече беше време за нов.

# 899
  • Мнения: 104
Здравейте! Някой знае ли какво се случи със сиренето SOFRA в металните кутии? Напоследък само от него купувам, защото много ми допада на вкус, но вчера исках да си взема, че ми свърши и не го открих. На негово място има някакво друго в подобни кутии, но съвсем друга марка. От персонала не знаят дали е същото, но рискувах да взема и да го пробвам, но се надявам пак да си заредят СОФРАТА

Общи условия

Активация на акаунт