КГБ = Клуб на Готините Баби - 179.

  • 57 488
  • 734
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 16 198
Много се радвам, че сте си изкарали добре. Репортажите са ми много интересни.
Яжке, досещам се кого и от къде  чакаш. Ми то си е нормално задръстването в Сърбия по това време. Из Европата на повечето места започна ваканцията.
Доста от турците се прибират с коли. Ще си дойдат и твоите хора, не мисли лошо. Пък може и да са спрели някъде, да се разхладят, да почине шофьора.
Преди 2 г. и аз така чаках. А те спрели на някакъв аква парк и се разхлаждали. После в София първо отишли на гости на приятелче.

# 661
  • Мнения: 1 065
Здравейте.
Успях да ви изчета от последното писане до тук.

Благодарности за домакинките - Борянка и Аритка.
Благодарности за Пипилотка и пътуващите с мен дами, които направиха пътуването беше леко и неусетно.
Благодарности за всички, с които се видяхме и прегърнахме за пореден път.
Обичам ви и съм благодарна на съдбата, че ни срещна, а вие ме приехте с всички мои кусури. [/b

Бързам да пиша на ЯЖКА-
МОЛЯ ТЕ, УСПОКОЙ СЕ!
Сигурно има причина да не с обаждат, може и батериите да са им свършили, или друго нещо....
А за забавянето - турците по туй време имат някакви  празници (Рамазан ли, Байрам ли..) и западната ни граница е много натоварена с преминаващи ...

Бързам да публикувам да успокоя Яжка, затова телеграфно -
Беше чудесно!
Адашката го е описала превъзходно, другите са допълнили,

Добре дошла Мария!
Този път първо се видяхме на живо, а после  ,,писмено'', но се надявам, че ще пишеш.

Тук съм.
Мога пак да намина.
Лека.

П.П. Айша, ме е преварила. Hug
Споко, Яжка.

# 662
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327


 Има, ама други!

 При нас гърми!

# 663
  • София
  • Мнения: 4 179

Е, не знам тогава.

# 664
  • София
  • Мнения: 16 198
И при нас гърмя, с това си останахме, но разхлади.
По Надежда и около  гарата е имало едра градушка.
Гледах клипче на приятелка във ФБ.

# 665
  • София
  • Мнения: 2 675
Янче, аз правих няколко снимки на двете действащи лица, но понеже Фло танцуваше всичко е размазано и не стават. А ти защо не поръча предварително, можеше и клип да ти се направи. Аз не знаех за вашите идеи.

Но може някое друго момиче да те е снимало. Почти всички бяха с такива телефони.


Апропо, вече снимки в албума не слагам, повече от половината вече ги няма. Затова.

# 666
  • Мнения: 1 558
Добра вечер и спокойни сънища на отправилите се към царството на сънищата  Grinning
Да се обадя, че съм си в къщи. Пътуване нормално, пристигане навреме, без закъснение, от вратата в банята, после - вирнах краци да поотпочина  Laughing Живнах вече  Laughing

Яжка  Hug Hug Hug

За Борянка и Аритка - поклон и прегръдки

За срещата - прекрасна, щастлива съм че успях да ви видя и прегърна, момичета!
Заредихте ме с положителни емоции за дълго време!

# 667
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 149
Прочетох ви с интерес. Много се радвам, че срещата е минала толкова хубаво и сте си изкарали прекрасно.
Фло, благодаря за подробния репортаж!

# 668
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327

 Добро утроооооо!
Будни има ли, или всички уморени спят newsm78 Хайде, че кафето ще изстине. Ето, има за всички:

                         

 Нова седмица, нов късмет! При нас не само гърмя, ами цяла нощ валя и сега е едно прохладнооо.....

# 669
  • Мнения: 18 818
Добро  схлупено  утро.При нас валя,гърмя,трещя ,гасна тока  и това по прогнози бе  малкото дъжд.Лехите бяха пълни  доста след пороя.Днес се очаква 6 пъти повече валеж,гърмеж и   утре трябва да се върне лятото.Мислех си снощи,че  жегата бе доброто ,ако валеше така ,не ми се мисли как не подаваме нос от стаите.
Бавно се възстановявам,лека полека усещам главата си по-нормална.Ама аз си го знаех,.Чакам оправяне на времето и продължаване на ежедневни я ритъм.
Чаровните дами вероятно вече са се върнали в ритъма си.

# 670
  • Мнения: 1 334
Добро утро ! Прегръдки !

Чак сега се добрах до моята връзка с вас – компютърчо и ще пиша от последните. Каквото и да кажа , ще се повторя с “преждепишещите” и все пак :

Огромна благодарност на организаторките на срещата Борянка и Аритка за усилията и желанието ,с което бяха подготвили нашето пребиваване.Никак не е лесна тази работа. БЛАГОДАРЯ !


( Heart EyesМоже би трябва да си направим някаква грамота за връчване на изявени другарки. Или поне червена точка Heart Eyes)
Шоуменката Heart Eyes /в най-позитивния смисъл на думата/ на срещата - Фло ни зареждаше с настроение и разни изненади – томбола, “нещо” като Бейлис , но по-меко, песни с акордеон и т.н. Та тя е описала подробно и нашето пребиваване и няма какво да добавя. Лично аз много заредих батериите и от сутринта си припявам разни песнички. Вече разбрахте и че потропнахме хора в ресторанта , доста преди другите млади посетители да са “загряли” – само ние бабите. Доста учудени физиономии имаше. После като “улегнали”персони седнахме и тогава започнаха младите. Беше ми много интересно да видя Влашкото хоро е с какъв мерак го играеха местните. Но когато ние улягахме , нашата дружка Кремчето ни представи достойно и надигра младоците на бързите хора. И за нея грамота за игроОрство Heart Eyes. (Сега се чудя дали и на хорото беше с космодиск ?)
Пътуването беше много щуро и весело.Душата ми се отпусна като ширналата се Дунавска равнина и грейна като златните слънчогледи. Хубаво ми е !
Тази сутрин , като видях дъжда , си помислих какъв късмет сме имали, че не ни валя. Само някакви си 43градуса (Плевен е бил един от трите града с най-висока температура). Значи и за всички нас трябва грамота  за геройството Heart Eyes. Аз приемах горещината като екстремна ситуация и от интересната страна – все едно съм в Сахара

Добре дошла на новата плевенска дружка Мария! Hug Hug Hug

Май , аз съм тази която трябва да се похвали  Embarassed– Ще си имаме бебе и аз ще стана баба (Дай боже!)

# 671
  • София
  • Мнения: 1 755
    Добро утро,мили дружки!
    Янче,благодаря за кафето.И аз пия моето тук с вас.
    Късно снощи ми се обадиха,че са минали границата и отиват направо при сватята.Голямо задръстване е имало,сърбите са сваляли всичко от колите и са ровили багажа.Сега чакам нареждания,още не са се обадили.Снощи гърмя,святка,малко градушка падна и повечко дъжд.Тази сутрин осъмнахме без вода.
    Сега си пия кафето и си прехвърлям и нареждам спомените от Плевен.Най-много ми хареса обяда пред панорамата.Домакините се бяха постарали храната да е вкусна и изобилна.Фло ни отпусна душите с музика и песни.Бяхме заедно и се чувствахме близки и свързани.Това е,което харесвам на националните среши,че се скъсява дистанцията,че сме заедно.За съжаление нямаше къде да се съберем и да останем така няколко часа на сянка,да развържем торбите с вицове и лакърдии.Слънцето ни преследваше,въздуха беше горещ,направо подпалваше.Този път бяхме доста голяма група,не стигнаха местата за сядане и масичките в хотела.
    Останаха ми великолепни спомени.Надявам се да се организираме за рождения ден на КГБ.Дано тогава се съберем всички.

Последна редакция: пн, 03 юли 2017, 10:38 от Яжка

# 672
  • Мнения: 1 065
Здравейте.
Още ме държат емоциите от срещата, но вече действам по задачите.
Имах едно ранно излизане, минах между капките Wink, дори не се наложи да ползвам чадър.
Сега по някое време трябва да понапазарувам, ама ще дебна Laughing кога ще поспре да вали.

ЯЖКА, мисля те.
Ако прочетеш, пиши два реда, как е положението и как се справяш.


На мен ми се променя леко лятната програма.
Ще се нагаждам според обстоятелствата.

Прохладен ден ви желая.


И аз като Борянка казвам - по-добре слънце и горещина, отколкото дъжд.
Ама няма угодия на човеците, затова -
,, ние предполагаме, Господ разполага'', каквото дойде...

П.П.Иха-  Hug
Официално - честито!
Всичко да леко и безпроблемно.

пп2 - Яжка, видях те.

Мария, не се срамувай, чакаме те да пишеш.

# 673
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 919
Вместо добър ден  Hug

Не е важно какво губиш,
а дали губиш душата си.
Не е важно кога вършиш,
а как вършиш делата си.
Не е важно колко свеждаш,
а защо свеждаш челото си.
Не е важно какво имаш,
а кого имаш в живота си.

Надежда Василева

# 674
  • Мнения: 18 818
Някой  да услужи с лодка!Само с плуване  може  да се движиш  тук.Аз се отказвам.Добре,че съобразих да оставя за хапване на терасата ,да не търся кухнята.До  утре няма да може да се излиза без водолазен костюм.Вали ,яко ,за сега без градушка.Не  знам в ниската част на града какво става,не пускат снимки ...

Общи условия

Активация на акаунт