Гладете като професионалист вкъщи

  • 29 221
  • 333
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 460
Най-големият ми кошмар са пердетата, каквото и да правя в момента, в който ги закача виждам само гънки. А след тях са чаршафите с ластик, особено на детето. Все не мога да ги наглася така, че да станат идеални.
Обичам да гладя, за последните 6 месеца смених 3 ютии и все се надявам да оцеля моята, но все още никоя не е това, което търся. Продължавам да пробвам, дано скоро се намерим!  Hug

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 640
Ризи и панталон с ръб. Голяма мъка Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 803
Според мен най трудни за гладене са дрехите от тънки нетолериращи топлината материи като тюл или органза например, защото се мачкат, а не позволяват директно гладене.
Също така изцяло естествените материи като лен и коприна например.

# 18
  • Мнения: 7 285
Напоследък гладя дрехите преди обличане.Като бяха бебета децата ми,ежедневно и по много време отделях за гладене-сега гледам да си спестявам многото потене с ютията в ръка.Най-трудни са ми чаршафите с ластик,тежките и огромни завеси и копринените ризи.Ще се радвам ако имам късмет да пробвам Вашият уред.

# 19
  • Мнения: 1 421
Много са ми трудни чаршафите с ластик и детските дрехи с картинки, апликации и подобни  Peace

# 20
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Най-трудно гладя памучните ризи на мъжа ми, ако изобщо гладя. Общо взето ютията си стои прибрана като някакъв архивен предмет  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 913
Въобще не обичам да гладя и гледам да си го причинявам рядко Grinning Това е, защото нещата, които ми се налага да гладя са все от трудните за гладене (поне за мен). Става въпрос за ризи, дрехи от лен, че дори и рокли (особено ако са с леко плисе). С удоволствие бих пробвала парогенератора на Tefal ако дори и малко ще ме улесни в това така досадно нещо наречено гладене  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 050
Най-трудно ми е със спалното бельо - спалнята ни е голяма и ми отнема доста време и сили Simple Smile

# 23
  • Мнения: 574
Ризите ми отнемат най-много време а малките рокли на дъщеря ми особено ако има воали надолу или украса с дантела, залепена апликация, или роклята надолу е с плисета това ми е най-трудно.

# 24
  • Мнения: 1 358
Дрехите от лен са много трудни за гладене.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 564
Ризите на съпруга ми Simple Smile! Да, има материи, лесни за гладеене! Но има материи, които нямат гладене...

# 26
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Аз също не съм голям любител на гладенето. Много ми е досадно, а в топлите летни дни направо омразно. Но пък за сметка на това неизбежно.
Наскоро ми се наложи да гладя кадифе. Или по скоро да се опитам да го изгладя, защото никак не ми се получи. То се излъсква, плата придобива неестествен вид и визията му се нарушава, ако се глади пряко с ютия.

# 27
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Не обичам да гладя и разчитам основно на сушилнята.Поливинката ми обаче ползва често ризи и няма как да се размина с ютията.Най-трудно ми е да гладя ръкави без да оставям ръб и ленените ми рокли през лятото заради трудната материята.

# 28
  • Мнения: 466
Като цяло изобщо не обичам да гладя, много ми е досадно Grinning Може би най-трудно за гладене ми е една ленена  ризка, добре че я нося само лятото

# 29
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Чаршаф с ластик...дори и не се опитвам да го гладя.
Дрехи от лен...трудно се гладят, особено когато е пресъхнал плата.
Мъжките ризи също са ми трудни по гънките.

Общи условия

Активация на акаунт