Ясновидци/врачки - тема 33

  • 172 865
  • 732
  •   1
Отговори
# 135
  • Пловдив
  • Мнения: 1 904
Ако си от Пловдив мога веднага да помогна с жена, която няма определена такса, колкото ти е възможно, и жената е добра.

Може ли координати за мен? Може и на лични
И на мен ако може ?
Писах Ви на лични .

# 136
  • Мнения: 12
може ли и на мен на лични

# 137
  • Мнения: 3 663
Дайте от Благоевград, някой!

# 138
  • Мнения: 4 636
Ако си от Пловдив мога веднага да помогна с жена, която няма определена такса, колкото ти е възможно, и жената е добра.

Може ли координати за мен? Може и на лични
И на мен ако може ?
Писах Ви на лични .
Може ли и на мен координатите на жената в Пловдив?

# 139
  • Мнения: 10
Ако си от Пловдив мога веднага да помогна с жена, която няма определена такса, колкото ти е възможно, и жената е добра.

Може ли координати за мен? Може и на лични
И на мен ако може ?
Писах Ви на лични .
Може ли и на мен координатите на жената в Пловдив?

В крайна сметка някой получи ли координати на тази жена от Пловдив?!

# 140
  • Мнения: 305
Ако си от Пловдив мога веднага да помогна с жена, която няма определена такса, колкото ти е възможно, и жената е добра.

Може ли координати за мен? Може и на лични
И на мен ако може ?
Писах Ви на лични .
Може ли и на мен координатите на жената в Пловдив?

В крайна сметка някой получи ли координати на тази жена от Пловдив?!
Здравейте!Обръщам се към всички ,които се поинтересуваха за координатите на жената ,за която споменавам.С този пост исках да помогна на момичето ,което помоли за човек ,който познава и няма определена такса.Аз не правя реклама на жената , позволих си да предоставя координатите и на някои от Вас на лични без да съм попитала , тя е много натоварена и се занимава с това когато и остане свободно време.Няма как да публикувам публично координатите на човек ,на когото гадаенето не му е професия.

# 141
  • София
  • Мнения: 22 913
Гадаенето професия ли е?!  newsm78 Rolling Eyes

# 142
  • Мнения: 10
Здравейте!Обръщам се към всички ,които се поинтересуваха за координатите на жената ,за която споменавам.С този пост исках да помогна на момичето ,което помоли за човек ,който познава и няма определена такса.Аз не правя реклама на жената , позволих си да предоставя координатите и на някои от Вас на лични без да съм попитала , тя е много натоварена и се занимава с това когато и остане свободно време.Няма как да публикувам публично координатите на човек ,на когото гадаенето не му е професия.

ОК, Здраве да е, но всеки от нас, или поне повечето са поискали координати, защото са в някаква нужда. При някои хора проблемите са изключително големи, не всеки пита за "гаджетата" си... Никой не е бил с намерението да досажда и да се натрапва по какъвто и да било начин. Изцяло сте права за това, че не е редно да се раздават координати на човек без негово знание и съгласие.

Хубав и успешен ден!

# 143
  • Мнения: 43
Странно че няма нищо по форумите за Геновева от Лозенец...Някой да каже мнение ако е ходил. Аз се чудя къде да отида за евентуално разваляне на магия. Но се интересувам от хора който работят без конкретна такса и наистина познават. Опита ми досега с баячки и врачки показва, че доста им куца познаването на бъдешето. За миналото са ок, но до момента за бъдещето никой не ми е познал кой знае какво. Има и една жена в Люлин (Таня) При нея има страшно много хора. Мисля да пробвам там, но и за нея не виждам нищо във форумите

# 144
  • Мнения: 125
Странно че няма нищо по форумите за Геновева от Лозенец...Някой да каже мнение ако е ходил. Аз се чудя къде да отида за евентуално разваляне на магия. Но се интересувам от хора който работят без конкретна такса и наистина познават. Опита ми досега с баячки и врачки показва, че доста им куца познаването на бъдешето. За миналото са ок, но до момента за бъдещето никой не ми е познал кой знае какво. Има и една жена в Люлин (Таня) При нея има страшно много хора. Мисля да пробвам там, но и за нея не виждам нищо във форумите
Имаш ли координати на Таня ? Благодаря

# 145
  • Мнения: 212
Аз в края на май ходих на гости при приятелка в Разград. Тя ни заведе при една жена, казва се Румяна. Това стана случайно, не беше планирано предварително. Гледа на карти. Едните бяха Таро, другото тесте така и не разбрах. За минали неща беше лаконична, но ми уцели болното място. За бъдещи неща каза за около 7-8 години напред. Две неща, които ми каза, че ще станат със срок до 1 месец от гледането не се сбъднаха - бяха свързани с конкретни хора с първи букви, които така и не се появиха. За три събития, без да ми казва срок или дата, вече се случиха. От дългия списък със събития, които ми каза остават още две - в рамките на тази година и догодина. И две-три след 4 до 7-8 години. Така, че ще живот и здраве, след време ще разбера. Но все пак се интересувам, ако някой от вас е ходил при нея с какви впечатления е останал и дали по-дългосрочните и прогнози се случват?

# 146
# 147
  • Мнения: 3 048
orange_girl, човек за да очаква резултат от предсказанията първо трябва да си е изяснил някои основни неща. Дали бъдещето е изцяло предопределено (даже и по месеци/години) или е многовариантно и зависи в голяма степен от нашия избор и избора на останалите или е някаква комбинация от двете. Самопрограмирането от прогнози/предположения на някои от бъдещите възможности получен от "ясновидци" може да бъде много опасно, да ни ограничи във възможните избори и дори да ни приспи за 7-8 г. например в очакване да се случи нещо от самосебе си. Бъдещето според мен в голямата си част е резултат от изборите които правим днес. По-доброто бъдеще във всяко отношение би било възможно само от активното и оптимално използване на всички предоставени ни от "съдбата" възможности. Иначе добър гадател би могъл да ни разшири кръгозора от възможните избори когато сме се фокусирали повече върху проблемите си, а не върху всички възможни решения. Миналото обаче вече са направени избори и всеки гадател с претенции трябва да може да го "познава" на 100%. Ако това не е така направо е по-добре да се пропуснат прогнозите му.

Последна редакция: вт, 18 юли 2017, 16:39 от yahoo

# 148
  • Мнения: 10 762
Съгласен съм, че за бъдещето има варианти, но някой неща са предначертани и тях няма как да промениш. Врачките виждат настоящия момент при моментната ситуация на нещата.Ако има силни способости може да види и предначертани неща в бъдещето, както и направени негативи и да каже кое какво е и какво би се случило ако негатива не се изчисти. За миналото наистина трябва да е на 100% точна. Ако почне да разпитва за минало или да казва че нещо си не било така - сами си правете изводите.

# 149
  • Мнения: 2
Здравейте,
Питането ми е за Лаура Вардеварян. На всеки който ходи ли предлага да му махне негативната енергия срещу 150 лв (+20-те лева за посещението)? Иска снимка - добре, но и ЕГН!? И изобщо.....
Казва нещата, които човека иска да чуе .... при повечето посетили я така ли е било?

Последна редакция: ср, 19 юли 2017, 13:02 от mimiwhitestar

Общи условия

Активация на акаунт