Ясновидци/врачки - тема 33

  • 173 144
  • 732
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 10 823
Скептично настроен съм за такива, които имат такси по следната причина:
   Ако взема пари за гледане, то трябва да има 100% познаваемост за събития и срокове.Аз като отида на работа от мен се иска да изпълня задачите профсионално, качествено и в срок. Да ама никой от ясновидците не се ангажира с това, а смутолевят, че всичко зависело, бъдещето се променяло постоянно и какво ли не. Друго което прави впечатление е - ако нужда от помощ има някой човек, който не е в състояние да заплати таксата? Какво да прави, да легне да мре ли ако му е направено нещо? Аман от злоупотребяващи с човешките неволи и нещастия, продаващи надежда и мечти, които нямат смисъл ! Ясновидството е дарба и както всяка злоупотреба с нея се наказва. Отделна тема е, че като отидеш и видиш, че ти познава оставяш някаква сума или каквото носиш. Няма да навлизам в подробности, темата не е за спор.

# 121
  • Мнения: 39
Времената както изглежда се менят.Ако отидеш на лекар без пари и осигуровки те връщат и Мтел,ако пък имаш услугата е платена скъпо и пак мреш.Ако не си платиш тока то го спират,пак какво като има авария всеки ден,а таксата за пренос на енергия е по висока от сметката.Както и да го тълкуваш всичко е пари.Дарба да,но и тя душа носи храна,сметки,дрехи и какво ли още не.Всеки гледа да преживее.Едно е твърда такса 30 лева,друго е кой какво остави.Ти като ходиш на работа се интересуваш от твърда,сигурна заплата.Я работи на процент в мъртъв сезон и преживей.Таксата мисля аз ги спасява и от постоянно питащи кукувиците,така излишните приказки са по малко.Аз също работя в сфера с хора,само,който не е пробвал не знае как преминават дните.

# 122
  • Мнения: 306
Много жалко, ако тук има хора,които са се регистрирали,за да разпитват за  проблемите на потребителите, а по-късно да се включват като ”врачки” с голяма познаваемост.Да се подиграваш с мъката и проблемите на другите незнам какъв човек трябва да си,хитър, а може би комплексар. Неискам да използвам крайни думи, но психопат също е възможно, само че това вече е диагноза и лицето трябва да вземе мерки за собственото си здраве, ако го осъзнава.

# 123
# 124
  • Sofia
  • Мнения: 60
Едно е твърда такса 30 лева,друго е кой какво остави.Ти като ходиш на работа се интересуваш от твърда,сигурна заплата.Я работи на процент в мъртъв сезон и преживей.Таксата мисля аз ги спасява и от постоянно питащи кукувиците,така излишните приказки са по малко.
От подобни разсъждения ако съм врачка и влезна и го прочета това- няма да си направя хич труда да "гледам". Напротив, ще направя всичко за да ви размотая да идвате втори,трети път, да правя мними "ритуали", ще изреждам азбуки, ще давам красиви надежди. След като има готови да ми кихат твърда тарифа на няколко пъти, ад и са имам дарбата няма да си я хабя. Самите хора са готови да плащат за едното нищо без да мислят грам! В такъв случай, малко са 30 и 50лв. Спокойно могат да си сложат тарифи най-малко 100лв. и пак ще имат клиенти - кой е луд да не се възползва?!
От твърдата заплата ми се удържат данъци и осигуровки, врачката не дължи никъде такива.

# 125
  • Мнения: 5
Имам нужда от помощ на добър гадател, ако е възможно безплатно, нямам средства.

# 126
  • Мнения: 306
Ако си от Пловдив мога веднага да помогна с жена, която няма определена такса, колкото ти е възможно, и жената е добра.

# 127
  • Мнения: 5
Ако си от Пловдив мога веднага да помогна с жена, която няма определена такса, колкото ти е възможно, и жената е добра.
За съжаление съм от Бургас :/

# 128
  • Мнения: 83
ane-lia  и коя е тази жена от Пловдив,би ли ми дала на мен координатите?

# 129
  • Мнения: 306
    на лични ще пиша

    # 130
    • Мнения: 10 823
    Времената както изглежда се менят.Ако отидеш на лекар без пари и осигуровки те връщат и Мтел,ако пък имаш услугата е платена скъпо и пак мреш.Ако не си платиш тока то го спират,пак какво като има авария всеки ден,а таксата за пренос на енергия е по висока от сметката.Както и да го тълкуваш всичко е пари.Дарба да,но и тя душа носи храна,сметки,дрехи и какво ли още не.Всеки гледа да преживее.Едно е твърда такса 30 лева,друго е кой какво остави.Ти като ходиш на работа се интересуваш от твърда,сигурна заплата.Я работи на процент в мъртъв сезон и преживей.Таксата мисля аз ги спасява и от постоянно питащи кукувиците,така излишните приказки са по малко.Аз също работя в сфера с хора,само,който не е пробвал не знае как преминават дните.
    Важното е, че тези при които съм ходил и наистина са познавали са нямали такса.Уви вече не приемат и за това търся други. И са били хора, които са работели, а не са чакали дарбата им да им донесе пари. Ако отидеш на лекар, ако отидеш в М-тел .... да така е. Обаче има села дето няма лекар и Мтел и хората не са и чували за интернет. Обикновенно има някой баба/дядо занимаващи се с билки, с наричания и други неща. Там транспорта е конска/ магарешка каручка и пешком. За пари не става и въпрос. Хората там оставят каквото им е на сърце - някой носят яйца, други домашен хляб, плодове. Няма префърцуненост, няма надутост има човечност. На постоянно питащите кукувици веднаги им посочват вратата. Тези хора не си губят времето с глупости и виждат още от вратата кой за какво е дошъл. На такъв човек бих имал доверие на думите му и на това което казва. Но това си е мое мнение и на никого не го натрапвам.

    # 131
    • Мнения: 306
    Mystik11  писах ти на лични

    # 132
    • Мнения: 95
    А какви са Ви впечатленията? Позна ли Ви? Тъй като тя доста говори, намесва нейни случки и познати и човек се загубва сред всичките думи

    Когато ходих преди около 10 години имах много сериозен проблем, доста необчаен и нямаше как да се налучка. Тя много говори за този проблем, просто ме застреля, беше много конкретна и точна. Това е което помня, а за бъдеще какво ми е казала не се сещам изобщо с тоя огън на главата, който го имах тогава. След време пак исках да я посетя, но не ме прие.
    Дейстивително се отклонява и говори разни странични неща, на моменти несвързани, но наистина позна това за което бях отишла

    # 133
    • София
    • Мнения: 23 002
    Останах с впечатление, че коментарите  са за Божидара Христоваа, а се оказа, че коментирате Божидара Тодорова. Една и съща жена ли е или са две Божидари???? които ясновидстват?

    # 134
    • Мнения: 10
    Ако си от Пловдив мога веднага да помогна с жена, която няма определена такса, колкото ти е възможно, и жената е добра.

    Може ли координати за мен? Може и на лични

    Общи условия

    Активация на акаунт