Ясновидци/врачки - тема 33

  • 175 125
  • 732
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 757
Гербер за с. Борово до Лъки ли става въпрос. Имаш ли телефон?

# 496
  • Мнения: 205
Добро утро Simple Smile
Май открих нова звезда. Онзи ден случайно срещнах една приятелка, с която не съм се виждала отдавна. Заговорихме се дали скоро е хосила някъде, за да ми преоръча. Сподели ми за една жена Диди, която, била много добра. Гледа на карти и прави нумеролгия. Обясни, че вижда и настоящето, а не само за бъдещето да ти говори.
Каза ми, че й се е случвало да й каже нещо и то същата вечер да се случи. Което много ме заинтригува. Приема в София, в Борово, зад Бесо. Таксата й е 40 лв. Аз имам час за четвъртък при Ваня Спасова, ама сега много ме засърбяха ръцете и там да отида. Знам, че като ти гледат на кафе трябва да мине поне един месец до другото кафе. А някой знае ли с гледането на карти как седи въпроса, защото и двете гледат на карти?
За карти няма пртоблем само да са различни от предишните.

# 497
  • Мнения: 233
Добро утро Simple Smile
Май открих нова звезда. Онзи ден случайно срещнах една приятелка, с която не съм се виждала отдавна. Заговорихме се дали скоро е хосила някъде, за да ми преоръча. Сподели ми за една жена Диди, която, била много добра. Гледа на карти и прави нумеролгия. Обясни, че вижда и настоящето, а не само за бъдещето да ти говори.
Каза ми, че й се е случвало да й каже нещо и то същата вечер да се случи. Което много ме заинтригува. Приема в София, в Борово, зад Бесо. Таксата й е 40 лв. Аз имам час за четвъртък при Ваня Спасова, ама сега много ме засърбяха ръцете и там да отида. Знам, че като ти гледат на кафе трябва да мине поне един месец до другото кафе. А някой знае ли с гледането на карти как седи въпроса, защото и двете гледат на карти?


Май няма проблем с картите. Ограничения има при кафето и хорарния въпрос при астролозите. Напиши телефон, моля те!

# 498
  • Мнения: 10 214
Това за кафето за първи път го чувам. Thinking Сигурни ли сте? Ако някой познава, ми познава без значение дали съм била седмица по-рано при друг.

# 499
  • Мнения: 10 910
Ако един човек с дарба познава, то той си познава. Друг е въпроса, че може да не му е ден. Някой за това приемат на определени дни в седмицата, като знаят за себе си кога им е ден и кога не. При гледането на карти/кафе е по същия начин. Картите/кафето само допълват дарбата и помагат.За това пак може да се получи леко разминаване ако деня на човека не е от добрите. Няма значение ако днес сте ходили при един да ви гледа, а утре при друг. Получават се неясноти ако да кажем днес някой ви е правил ритуал за разваляне на негатив, а утре отидете да ви гледа друг човек. Но такива неща се усещат от хората с дарба, че сте под влияние на някакъв ритуал и трябва да мине известно време преди да ви гледат отново.

# 500
  • Мнения: 1
Препоръчайте ми врачки от Хасково

# 501
  • София
  • Мнения: 2 968
Светлана Христакиева.

# 502
  • Мнения: 118
На някой Божидара Тодорова гледала ли е по имейл и познала ли е нещо

# 503
  • Мнения: 547
GERBER, сподели, моля те, после как ти се е сторила Ваня Спасова.
Аз като цяло гледам да се поспра малко с ходенето по ясновидки и гледачки, ама тази Диди много ме блазни... #Crazy Моля, ако някоя я посети, да сподели как му се струват нещата. Simple Smile

# 504
  • София
  • Мнения: 2 968
GERBER, сподели, моля те, после как ти се е сторила Ваня Спасова.
Аз като цяло гледам да се поспра малко с ходенето по ясновидки и гледачки, ама тази Диди много ме блазни... #Crazy Моля, ако някоя я посети, да сподели как му се струват нещата. Simple Smile

Добро утро,
на всяка цена ще споделя. Аз също имам голям мерак за Диди. Още повече, че снощи получих още информация и то впечатляваща за Диди.

# 505
  • Мнения: 10 214
Момичета, пишете в темата отзиви за Диди, след като ходите, понеже и други сме се приготвили да се срещнем с нея. ✌

# 506
  • Мнения: 1
Здравейте, някой има ли мнение и координати за/на Теодора Колева от Люлин, ще съм ви много благодарна Flowers Hibiscus

# 507
  • Мнения: 28
За Диди- доволна съм и то не малко. За настоящето беше безгрешна. За бъдеще не мога да кажа все още.

# 508
  • Мнения: 111
За Диди- доволна съм и то не малко. За настоящето беше безгрешна. За бъдеще не мога да кажа все още.
Колко време отделя и на какво гледа?

# 509
  • Мнения: 28
За Диди- доволна съм и то не малко. За настоящето беше безгрешна. За бъдеще не мога да кажа все още.
Колко време отделя и на какво гледа?
Аз стоях 30-40мин. Гледа на рожденна дата и карти.

Общи условия

Активация на акаунт