И ето Юни стана, за море се стяга ОКТОМВРИйчето с мама!- тема 15

  • 61 407
  • 755
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 615
Фиффи, и ние сме захранени със сладолед.Бабата му дала да опита, че тя ядяла...думи нямам.
Лид, взехме басейна, много е хубав и чакам да се събуди малкото и да го пробваме.Дано му хареса.

# 631
  • Мнения: 2 050
Докато не му дадеш ракия, не можеш да ме впечатлиш hahaha
Joy джин с тоник

# 632
  • София
  • Мнения: 1 309
krassi14  Laughing Със сладолед пред мен го захраниха мои близки  Mr. Green Ама не съм им се сърдила специално за сладоледа. Те му топнаха пръста в сладоледа и му го тикнаха в устата да го оближе.  hahaha

А, да, и кайсии съм дала. Предложи ананас, ако го хареса - давай. Simple Smile

При нас динята беше отхвърлена, въпреки предлагането ми няколко пъти.

Докато не му дадеш ракия, не можеш да ме впечатлиш hahaha

 Joy Joy Joy

# 633
  • Мнения: 2 050
Мойто досега много интересно не хареса кайсия (ама и тя беше малко кисела де) и манго. Пък 🍋 харесва

# 634
  • Мнения: 1 426
Аз съм въвела ракия, водка и Бейлис.  Party
Последният се хареса най-много. hahaha


Краси, много се радвам. Дано да му хареса. Пиши ми после.

# 635
  • Мнения: 1 117
Аз от плодовете съм дала ябълка,банан,диня,череша,авокадо,круша сега сини сливи и пъпеж мисля Simple Smile от алкохола бира хаха Аз пазарувам и се подготвям за път пак ще ходиме на селото на мъжа ми взехме си нагревател за басейна да има нощно къпане   Heart Eyes

# 636
  • Мнения: 1 242
М newsm78......Ние сме на цаца с биричка Laughing
Я ми кажете,някоя от вас поръчвала ли си е 3D чаршафи. Има едни във фейса,много ми пълнят очото и дали си заслужават newsm78

# 637
  • София
  • Мнения: 3 263
Поли, за пръв път чувам за 3 д чаршафи 😃
 Аз въведох всичко сезонно. Преди месец въвеждах обелена кайсия и на 3-тия ден излязоха типичните пъпчици, май това е единствената му алергия засега. Иначе домат, ананас дори гризе на поразия. Баткото пък грижливо го храни със сладолед 😇

# 638
  • Мнения: 19 687
Аз не съм, Поли, ама за принцесата или за вас?

# 639
  • Мнения: 1 117
М newsm78......Ние сме на цаца с биричка Laughing
Я ми кажете,някоя от вас поръчвала ли си е 3D чаршафи. Има едни във фейса,много ми пълнят очото и дали си заслужават newsm78
аз имам ,но нямат нищо общо със снимките не си заслужават за 3 D иначе са меки

# 640
  • Мнения: 1 242
https://kapere.com/za-doma/spalno-belyo/spalni-komplekti-3d-dese … 2ZBOeMaAinj8P8HAQ

Нещо такова е......
Не Крис за нас,бати и кака.
Ани кво им има?

# 641
  • Мнения: 1 744
Атанас и аз се чудих, от плодовете ги обожава, само черешата не се одобри.
Имаме градински ягоди, наши си, просто божествени, много се изкушавам да дам...

# 642
  • Мнения: 2 722
Ягоди, 13% имаше в едно пюре, никаква реакция не даде, но сигурно защото е минимално количество.
Ще изчакам след годинката.

# 643
  • Мнения: 2 050
Да се отчета за ананаса Simple Smile Ами какво да ви кажа, мама Праска е родила прасенце, нищо не отказва. Яде го обичайния си стил "шредер" - натъпква в устата, смуче, дъвче и накрая плюе.

Още едни неозъбили се прочетох, други има ли? Само да поникне нещо и ще му опека T-bone стек Laughing

# 644
  • Мнения: 1 426
Фиффи, ние сме едните неозъбили се Ама ръфаме Блек Ангъс  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт