Дървена кошарка или преносима

  • 2 725
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 498
ние сме с дървена(ама наистина дървена, а не само цвят на дърво Peace)

# 16
  • Мнения: 5 103
Дъвено легло ползваме.

# 17
  • Мнения: 5 370
Преносима твърдо-става на една чанта после и е много удобно.
Освен това в дървеното си легло насъм се блъска в решетките и плаче, а в тази, която е при баба му-никакъв проблем.
Имаме на Бертони-после ще намеря и покажа снимка.

# 18
  • Мнения: 35 967
За вкъщи дървена.......Здравето на детето е най - важно.....А тези пластмаси, кой ги знае

а лака по дървото?  Mr. Green
да не говорим, че тя е предимно от шушляк, а не от пластмаса

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
За вкъщи дървена.......Здравето на детето е най - важно.....А тези пластмаси, кой ги знае

а лака по дървото?  Mr. Green
да не говорим, че тя е предимно от шушляк, а не от пластмаса

А шушляка какво е ако не пластмаса...... Sunglasses
За лака не коментирам, нашето е без лак...изшкурихме го щом детко започна да го ръфа

# 20
  • Мнения: 104
ние сме с дървена(ама наистина дървена, а не само цвят на дърво Peace)

ние също и съм доволна Simple Smile

# 21
  • Мнения: 4 187
Преносима ! В по- стара тема обяснявам, защо за мен е по- подходяща, ще си потърся мнението и ще копирам !

# 22
  • Мнения: 2 768
mam@ , малката беше много подвижна и когато започна да се изправя - ударите на главата бяха постоянни . Единия път се изпусна и не знам как точно се завъртя , но си разкърви устата ( удари зъбките , а те рацепиха устната отвътре ).
Малката ми се изправяше от началото на 9 месец .И до средата на 11 вече ходеше и бягаше спокойно .


Точно заради тези причини преносима кошара!
Аз имах същите проблеми с голямата ми дъщеря и когато започнаха да се повтарят с малката, смених дървената кошара с преносима. Повече инциденти не е имало!

# 23
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
За вкъщи - дървена.  Дани също си е удрял главата, но сложихме обиколнии, пък и той се научи че така боли. Устата си е разкървавявал многократно на масата в хола, така че от това няма спасение Wink
За гости с преспиване или за пътувания - преносима!
Човек трябва да си ги има и двете - необходими са си!


 Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 6 743
В къщи ползваме дървена, а за път си купихме някаква неизвестна марка от Илиянци за 100 лева на 2 нива.Забележки нямам за времето през което е ползвана  Peace Hug

# 25
  • Мнения: 4 155
Ако ще се ползва за игра - по-добре такава: http://pakostnik.com/pics/1576795341.jpg

Ако ще се ползва за спане и игра - дървена. Ще му е по-удобно да спи в дървено легло.

# 26
  • Край морето
  • Мнения: 139
и ние се спряхме на сгъваема - по-лека, по-мека и по-практична.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 483
Ние имаме и двете кошари. Едната преносимата е в хола и през целия ден сме там, а дървената е в спалнята. Мой съвет е да си вземеш и двете, ако ти е възможно.

# 28
  • Мнения: 3 042
Малкият спи в дървено легло, а за игра ползвах /и още ползвам, когато съм заета и не мога да съм все до него/ преносима кошара на Чиполино на две нива http://www.chipolino.com/showimage.php/420x/koshara_031.jpg.

# 29
  • Мнения: 2 242
с две ръце ЗА преносима  Heart Eyes - вече ходихме на 4-5 почивки и без нея хич не си го представям newsm78. Освен това са много лесни за почистване и според мен доста по-безопасни + това че с едната ръка си я мърдам, а с другата забърсвам с прахосмукачка  Wink Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт