На море в Лозенец - 2017/2018

  • 54 603
  • 325
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 9 481
Може ли препоръка за лекар в Лозенец и за ветеринар... дано има! Мерси!

Мед. кабинет направиха зад църквата; лекар има и до аптеката, която е на улицата към Оазис.
Не съм ползвала нито един от двамата, ходила съм само в Царево, и предвид, че имат болница там, има и по-голям избор..
Вижте и тук..нямам идея обаче колко е актуално инфото:
http://lozenets-blacksea.com/e2/index.php/site/view/list/medical/
Ветеринар нямам идея къде да търсите.

# 211
  • Мнения: 14
Здравейте, може ли да ми дадете информация за това селце Лозенец. Само за пенсионери ли става или и за по-млади хора? Защото се чудя къде да отида на почивка в БГ. Предполагам плажовете са хубави, разбрах че и планина има. Но се чудех някакви събития организират ли се там? И наистина ли в заведенията трябва да се правят резервации. Някакви хранителни магазини дали има?

# 212
  • Мнения: 39
Здравейте, може ли да ми дадете информация за това селце Лозенец. Само за пенсионери ли става или и за по-млади хора? Защото се чудя къде да отида на почивка в БГ. Предполагам плажовете са хубави, разбрах че и планина има. Но се чудех някакви събития организират ли се там? И наистина ли в заведенията трябва да се правят резервации. Някакви хранителни магазини дали има?

Определено не е за пенсионери, става за млади хора. Има достатъчно барове и заведения, за да не се налага да се прави резервация. Естествено на някой места трябва да си направиш.
Миналата година бях там и не съм очарована от плажа, но пък всичко друго ми хареса много ( зовиси кой какво търси). 
Има хранителни магазини, да. Гладни няма да останете хаха.

# 213
  • Мнения: 9 481
В Лозенец има 7 плажа; естествено не всички са на пешеходно разстояние..и не всички са по вкуса на всеки; но от 7 все ще има такъв, който да ви хареса.
Един полезен сайт:
http://lozenets-blacksea.com/e2/

Събития има най-различни - повечето в момента са в Царево; иначе в Лозенец активността е към края на юли, август.

Хубавото е, че няма чалга  Peace (може в някоя кръчма/дискотека за закрито да се пуска, но да вървите и да да ви залива отвсякъде, както е в Приморско и Китен - НЕ)

# 214
  • Мнения: 14
Здравейте, искам да попитам във Синеморец има ли някакъв живот. Обмислям го за този месец. И исках да попитам дали бихте могли и да ми препоръчате да отседна някъде с нощувка приблизително от 10 до 12 лв. Защото ще съм сам, и не ми трябва нещо перфектно. Важното е да имам хладилник, баня и някаква печка там.

# 215
  • София
  • Мнения: 1 415
Здравейте, искам да попитам във Синеморец има ли някакъв живот. Обмислям го за този месец. И исках да попитам дали бихте могли и да ми препоръчате да отседна някъде с нощувка приблизително от 10 до 12 лв. Защото ще съм сам, и не ми трябва нещо перфектно. Важното е да имам хладилник, баня и някаква печка там.
Ако си на 62 г и искаш да си починеш като за последно преди пенсия...да, това е твоето място. Ако си на 35 ще пукнеш от скука.

# 216
  • Мнения: 2 522
Здравейте, искам да попитам във Синеморец има ли някакъв живот. Обмислям го за този месец. И исках да попитам дали бихте могли и да ми препоръчате да отседна някъде с нощувка приблизително от 10 до 12 лв. Защото ще съм сам, и не ми трябва нещо перфектно. Важното е да имам хладилник, баня и някаква печка там.
Иди в Приморско - има от барове на плажа през дискотеки до механи. Няма начин да не забиеш нещо. Пък чехкините са особено навити на морски авантюри. Баби на автогарата - всяка година ги има. Все ще си намериш нещо.

# 217
  • Мнения: 39
Ха-ха.. ти от Лозенец, та чак на Синеморец. 😀
Останах с впечатление, че не търсиш спокойствие и , че си млад.
Ака си в трета възраст и искаш да си четеш вестника, да гледаш новини и да ходиш от време на време на плаж - това е твоето място 😀
Първо се ориентирай какво точно искаш, и след това търси курорт според критериите си Wink

# 218
  • Мнения: 617
И аз чувам, че чехкините са доста отворени и настроени за приключения, надявам се да хвана нещо

# 219
  • Мнения: 1 539
Здравейте, обмисляме почивка от 01 до 06 септември. Как е в Лозенец по това време, имате ли впечатления? Търся настаняване за 4, в апартамент с 2 помещения или 2 двойни стаи, но на прилична цена. Препоръки? Струва ли си да има включена вечеря в пакета или е по-добре да вечеряме по заведенията?
Преди 7-8 години почивахме във Феникс, 10 вечери почти една и съща храна ...

# 220
  • Мнения: 283
Идея за място за хапване, прясна храна, с малко дете сме

# 221
  • Стара Загора
  • Мнения: 250
В ресторанта на хотел Сънрайз, намира се на централния плаж

# 222
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Моля за отзиви за http://oasisbeachclub-bg.com/bg/,
ако някой е ходил тази или миналата година.
Благодаря. Хубаво лято на всички!

# 223
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
За август сме резервирали във вилно селище Лозенец, до плаж Корал може ли да се стигне с автомобил и пътя добър ли е?

# 224
  • Мнения: 9 481
За август сме резервирали във вилно селище Лозенец, до плаж Корал може ли да се стигне с автомобил и пътя добър ли е?
Може, но бавно - мн. е разбито..

Общи условия

Активация на акаунт