На море в Лозенец - 2017/2018

  • 55 116
  • 325
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 152
Приятно място за почивка е Лозенец.
Въпросният бар Айляк за мен беше нещото, което едва изтърпях. Вместо шум на вълни - DJ и всеки, който хванеше микрофона лееше невероятни цинизми, които ухото ми едва изтърпяваше. Глупост след глупост се чуваше. Отделно картината се допълваше и от пияни чичковци, които правеха кросове от бара до морето съпроводени от дивашки викове.

# 91
  • Мнения: 9 496
"Рекичката" на централния, е именно канала от пречиствателната станция....не ви препоръчвам да сте в близост Peace

Относно ентеро вирусите, те не са в морската вода, а по ръцете на разните царевицопродавачи по плажа, които познайте каква хигиена имат, както и по другите подобни сергии за сладоледи, палачинки и т.н...


Демек не яжте нищо никаде. Айде стига глупости.

Я посочете, къде по-точно го написах това? Laughing
Ама пък ако смятате, че разните цигани носещи на плажа царевица, сладолед и пр. е единствената читава храна-разбира се, избора е Ваш...както и бонусите към това Wink
Аз предпочитам заведение за обяд/вечеря; сладоледи взимам единствено и само пакетирани от фризер (изключая ако сме в заведение); НИКОГА не купувам нищо от плажа, и до момента никога не сме имали проблеми с вируси (да вметна, че пета година сме на море по цял сезон Mr. Green).

# 92
  • София
  • Мнения: 1 442
"Рекичката" на централния, е именно канала от пречиствателната станция....не ви препоръчвам да сте в близост Peace

Относно ентеро вирусите, те не са в морската вода, а по ръцете на разните царевицопродавачи по плажа, които познайте каква хигиена имат, както и по другите подобни сергии за сладоледи, палачинки и т.н...


Демек не яжте нищо никаде. Айде стига глупости.

Я посочете, къде по-точно го написах това? Laughing
Ама пък ако смятате, че разните цигани носещи на плажа царевица, сладолед и пр. е единствената читава храна-разбира се, избора е Ваш...както и бонусите към това Wink
Аз предпочитам заведение за обяд/вечеря; сладоледи взимам единствено и само пакетирани от фризер (изключая ако сме в заведение); НИКОГА не купувам нищо от плажа, и до момента никога не сме имали проблеми с вируси (да вметна, че пета година сме на море по цял сезон Mr. Green).


Като е в заведение значи е стерилно така ли? Просто не го виждаш и си с презумпцията, че  по-хигиенично отколкото на плажа. Ама грам разлика няма. И гевреци, и царевици, и кремчета съм ял, децата 2 пъти повече, досега да чукна на дърво проблем зеро. И какво като сте 5 сезона по морето.... и 10 да стоите като не купувате нищо от мангала естествено че няма да се усерете. То в края на краищата е полезно да се прочисти организма.

# 93
  • Мнения: 9 496

Като е в заведение значи е стерилно така ли? Просто не го виждаш и си с презумпцията, че  по-хигиенично отколкото на плажа. Ама грам разлика няма. И гевреци, и царевици, и кремчета съм ял, децата 2 пъти повече, досега да чукна на дърво проблем зеро. И какво като сте 5 сезона по морето.... и 10 да стоите като не купувате нищо от мангала естествено че няма да се усерете. То в края на краищата е полезно да се прочисти организма.

Ама 'бате, сам и противоречиш Mr. Green
НЕма нужда нищо да казвам повече
Joy

# 94
  • София
  • Мнения: 339
Препоръчвам ресторанта на хотел Сънрайз, готвят вкусно, има обедно меню на приемливи цени, хубава тераса  с гледка към морето. От "Лагуна" не съм впечатлена, малко занемарено ми се видя,бяхме на терасата,  иначе храната не беше лоша. Очаквах много повече след прочетените отзиви. Бистрото също вкусна храна, рибата е много хубава. Но с две ръце препоръчвам ресторант "Тарама" на плажа, до пиано бара, скъпичко, но пък невероятна кухня, страхотна обстановка тип гръцка таверна, с морска гледка, на фона на приятна музика.

# 95
  • Мнения: 5 435
Здравейте,

За първи път ще почиваме на Лозенец, запазих места в Оазис дел маре?
Хубав ли е плажа там и ако някой е почивал в този хотел, моля за коментар!

# 96
  • Мнения: 852
На нас плажът много ни хареса,не е пренаселено,няма простотия  Simple Smile
За хотела не мога да дам мнение Peace
Приятна почивка!

# 97
  • Мнения: 5 435
Благодаря! Дано ни хареса!

# 98
  • от един красив град
  • Мнения: 402
Здравейте,

За първи път ще почиваме на Лозенец, запазих места в Оазис дел маре?
Хубав ли е плажа там и ако някой е почивал в този хотел, моля за коментар!
Още в началото бях написала подробно инфо за плажа и хотела, може да го потърсите. Ние бяхме там юли месец.

# 99
  • Мнения: 5 435
Здравейте,

За първи път ще почиваме на Лозенец, запазих места в Оазис дел маре?
Хубав ли е плажа там и ако някой е почивал в този хотел, моля за коментар!
Още в началото бях написала подробно инфо за плажа и хотела, може да го потърсите. Ние бяхме там юли месец.

Благодаря.  bouquet

# 100
  • София
  • Мнения: 1 442
Ето 2 снимки на плажа на 21 и 22.08.2016



На първата снимка - тоя жабуняк беше 2-3 дни на половината плаж. Сега водорасли мисля няма да има.
На втората снимка - отидете в далечината дето са скалите, до сърф училището там водата е кристална

# 101
  • Мнения: 6
Много благодаря! Вие били ли сте в Сънрайс, какво е вашето мнение за хотела?
В хотелската част не сме отсядали, но ресторанта е страхотен - много вежлив персонал и изключително вкудна храна ( поне миналата година беше така )

Късно се включвам , но ...мислим тази година отново да се върнем и се чудим къде
Били сме в този Сънрайз. Персонала беше основно от малцинствата и храната в ресторанта беше под всякаква критика .Не останахме доволни
Единственото хубаво нещо беше гледката,но беше много шумно от плажа ,а вечер от жабите в рекичката .Определено не е място за почивка

# 102
  • Мнения: 6
Здравейте
Отиваме за два дни в Лозенец , просто да запълним време-дупката преди истинската почивка на Дюни .
Притеснено ми е от вирусите /бактериите /затворения плаж минали години .Моля , споделето впечатления от тази година .А кой е най добрия плаж , доколокото виждам и на Централен и на Оазис има някакви рекички , които се вливат в морето ......
Благодаря предварително !

За мен Оазис е по-добрият плаж.

Много ветровито,с огромни дълбочини на места в морето ,много скъпи чадъри и шезлонги. Преди година или две бяхме там на плаж ,но отидохме към 16.30/в края на деня/ ч на някакво барче в дясно от входа.
Веднага дойдоха за поръчка от бара/накрая сметката за консумация беше 150лв /,я след сервитьорката дойде и касата за барбароните и шезлонготе.И въпреки,че беше 16.30ч,въпреки,че поръчахме вина,коктейли,храна и т.н за 150лв,ни таксуваха около 45 лв и то на празно заведение,празен плаж  , в края на деня .
Винаги ще помня отговора на момчето с кас.апарат- Трябва да ви таксувам ,въпреки,че след малко приключваме

# 103
  • Стара Загора
  • Мнения: 250
Много благодаря! Вие били ли сте в Сънрайс, какво е вашето мнение за хотела?
В хотелската част не сме отсядали, но ресторанта е страхотен - много вежлив персонал и изключително вкудна храна ( поне миналата година беше така )

Късно се включвам , но ...мислим тази година отново да се върнем и се чудим къде
Били сме в този Сънрайз. Персонала беше основно от малцинствата и храната в ресторанта беше под всякаква критика .Не останахме доволни
Единственото хубаво нещо беше гледката,но беше много шумно от плажа ,а вечер от жабите в рекичката .Определено не е място за почивка

Погледнете Хотел "Дамянофф", миналата година бяхме отседнали там и останахме изключително доволни

# 104
  • Мнения: 6
Много благодаря! Вие били ли сте в Сънрайс, какво е вашето мнение за хотела?
В хотелската част не сме отсядали, но ресторанта е страхотен - много вежлив персонал и изключително вкудна храна ( поне миналата година беше така )

Късно се включвам , но ...мислим тази година отново да се върнем и се чудим къде
Били сме в този Сънрайз. Персонала беше основно от малцинствата и храната в ресторанта беше под всякаква критика .Не останахме доволни
Единственото хубаво нещо беше гледката,но беше много шумно от плажа ,а вечер от жабите в рекичката .Определено не е място за почивка

Погледнете Хотел "Дамянофф", миналата година бяхме отседнали там и останахме изключително доволни

Благодаря! Продължавам да чета и да си търся ново място в Лозенец

Общи условия

Активация на акаунт