На море в Лозенец - 2017/2018

  • 54 962
  • 325
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6
Здравейте, бих искала да споделя огромното си разочарование от един семеен хотел в Лозенец-Котва, моля ви не ходете там, особено ако сте с деца. Ходим в Лозенец от три години, мястото е Страхотно за семейна почивка. Тази година решиха да дойдат с нас баба и дядо, съответно да търсят квартира на място-изискване да бъде с климатик, ние вече имахме предварително резервирано, затова реших да им помогна, видях въпросния хотел Котва и реших да питам има ли свободни стаи от неделя до събота. Да каза ми собственичката, че чак отстъпка щяла да направи за повече нощувки. Вечерта се виждам с бабата и дядото и те ми казват тя искаше да пред платим, но сега изведнъж нямало възможност за толкова нощувки била се объркала, на следващия ден уж всичко беше уредила, но трябвало последната вечер да ги премести от една став в друга. Тъй като съм с две деца едно от тях отиваше на обяд да почива там, а бабата идваше да гледа малката в хотела, в който бях, но собственичката изведнъж последния ден освен, че имаше наглостта да мести и разиграва възрастни хора с цялото си безсрамие казва пред мен и тях, че децата не били включени в сметката и че тя не знаела, че те ще бъдат там, като в ставта не е имало повече от двама-възрастен и дете за обеден сън, а тя даже отстъпка била направила. Пълна наглост, не можах да повярвам на ушите си, как може някой така да се държи с гостите си, които плащат и ги разиграва. Ако някой може да ми каже, къде още мога да се оплача бих го направила. Възмутена съм от обслужването и отношението. Иначе селото и плажовете са супер, но явно има още на какво да се учи българинът, който иска да изкарва пари от туризъм.

# 76
  • Мнения: 6
Пиша отделен пост за ресторантите, наистина много доволни останахме от ресторанта на Хотел Хавай, много вкусно и от всички места едно от най-евтините, препоръчвам с две ръце. За плажовете централния обаче тази част която е към края-бар Камино или Оазис, морето до вчера беше спокойно и супер чистичко.

# 77
  • Мнения: 19 525
Здравейте, бих искала да споделя огромното си разочарование от един семеен хотел в Лозенец-Котва, моля ви не ходете там, особено ако сте с деца. Ходим в Лозенец от три години, мястото е Страхотно за семейна почивка. Тази година решиха да дойдат с нас баба и дядо, съответно да търсят квартира на място-изискване да бъде с климатик, ние вече имахме предварително резервирано, затова реших да им помогна, видях въпросния хотел Котва и реших да питам има ли свободни стаи от неделя до събота. Да каза ми собственичката, че чак отстъпка щяла да направи за повече нощувки. Вечерта се виждам с бабата и дядото и те ми казват тя искаше да пред платим, но сега изведнъж нямало възможност за толкова нощувки била се объркала, на следващия ден уж всичко беше уредила, но трябвало последната вечер да ги премести от една став в друга. Тъй като съм с две деца едно от тях отиваше на обяд да почива там, а бабата идваше да гледа малката в хотела, в който бях, но собственичката изведнъж последния ден освен, че имаше наглостта да мести и разиграва възрастни хора с цялото си безсрамие казва пред мен и тях, че децата не били включени в сметката и че тя не знаела, че те ще бъдат там, като в ставта не е имало повече от двама-възрастен и дете за обеден сън, а тя даже отстъпка била направила. Пълна наглост, не можах да повярвам на ушите си, как може някой така да се държи с гостите си, които плащат и ги разиграва. Ако някой може да ми каже, къде още мога да се оплача бих го направила. Възмутена съм от обслужването и отношението. Иначе селото и плажовете са супер, но явно има още на какво да се учи българинът, който иска да изкарва пари от туризъм.
Това наистина е възмутително отношение, явно са алчни и несоъбразителни хора. Но ми стана смешно, защото ето какво пише на обявата за точно този семеен хотел в почивка бг "Омръзнало ли ви е от неприветливи хазяи и лоши условия? Заповядайте при нас. "  Grinning

# 78
  • Мнения: 28
Здравейте
Отиваме за два дни в Лозенец , просто да запълним време-дупката преди истинската почивка на Дюни .
Притеснено ми е от вирусите /бактериите /затворения плаж минали години .Моля , споделето впечатления от тази година .А кой е най добрия плаж , доколокото виждам и на Централен и на Оазис има някакви рекички , които се вливат в морето ......
Благодаря предварително !

# 79
  • Мнения: 28
Ние се върнахме от Лозенец преди ден. Впечатленията ми са хубави, накратко:
- бяхме в семейно хотелче Грация, за 65лв нощувката - хотелчето е симпатично, но има какво още да се иска от към чистота и обзавеждане. Стаите са с прилични размери, но увехтели. Щорите ни не бяха чистени поне от няколко месеца, съдейки по прахоляка върху тях. За 4 дни ни смениха кърпите веднъж, но чершафите - нито веднъж и дори не бяха оправили леглата. Камериерката беше сложила новите кърпи върху разбърканите чершафи и това е. Тъй като бяхме толкова малко време там - не ми беше чак такъв проблем, но ако бяхме отседнали за повече нощувки със сигурност щеше да ме влуди. Стаята ни беше до стълбите и сутрин чувахме другите гости, но да кажем, че това е нещо, върху което няма как да се влияе.
- посетихме няколко заведения:
Q-фтетария (с предварителна резервация, няма друг вариант там) - много вкусно и приятно. Нормални цени.
Лагуна (без резервация) - пак вкусно и приятно. Нормални цени.
Бистрото (без резервация) - вкусно и приятно, много хубава тарама. Нормални цени.
Бунгалото (с предварителна резервация) - много разочароващо. Порциите - малки, храната не особено добра. Поръчах си риба, която беше много препържена и пресолена, ММ - свинско, което беше малко на грамаж и поставено върху купешка пърлена на минимум 3 дни. Тарамата бе хубава, но брускетите към нея (препечени филии хляб) бяха най-малко на 2 дни. Цените - далеч от предлаганото качество. Повече няма да ги посетя.
Пиехме кафе сутрин в By the way и Барчето. Хасиенда е ясна на всички за вечерно излизане.
Ходихме на централния плаж, но ни се стори доста претъпкан (а и беше събота, може би заради това). Минахме до Юг, но малко се разочаровах, няма почти нищо. Накрая отидохме до Оазис и освен снобарията, останалата част много ми хареса - там ходихме до края на почивката. Шезлонги и чадъри по 6 лева, не беше претъпкано. В заведенията цените бяха малко по-високи от очакваното, но явно имат таргет хора. Ядохме в Delete и Pastel, беше вкусно и обслужването беше ок. В Pastel има обедно, на почти нормални цени. Плажът беше чист, поддържан, плитко е, водата беше ок.
.
Jocellyn , да разбирам ли , че зловония , канали и други вливания в морето липсват на Оазис и няма нищо притеснително ?

# 80
  • Мнения: 433
Ние ходехме всеки ден на централния, хареса ни, спокойничко си беше, а морето беше невероятно синьо като от картичка. Чадър + 2 шезлонга са 18 лева. Нито мушици, нито щипалки, нито зловонни миризми е имало. А Айляк бара пък допълваше атмосферата перфектно. CocktailCocktailCocktail

# 81
  • Мнения: 3 347
Здравейте
Отиваме за два дни в Лозенец , просто да запълним време-дупката преди истинската почивка на Дюни .
Притеснено ми е от вирусите /бактериите /затворения плаж минали години .Моля , споделето впечатления от тази година .А кой е най добрия плаж , доколокото виждам и на Централен и на Оазис има някакви рекички , които се вливат в морето ......
Благодаря предварително !
На 1-ви се върнахме от там.Ходехме на централен,дори първия ден децата са шляпали цял ден във въпросния жабурняк-рекичка  #Cussing out,аз просто го пропуснах.Пет нощувки бяхме,постоянно плажувахме до рекичката,съответно се къпехме близо до там,където се влива.Слава Богу проблеми при никого не се появиха,8 човека бяхме.Но аз задължително докато сме на море давам пробиотик на децата,като се приберем го спирам.Приятна почивка.

# 82
  • Мнения: 28
Ние ходехме всеки ден на централния, хареса ни, спокойничко си беше, а морето беше невероятно синьо като от картичка. Чадър + 2 шезлонга са 18 лева. Нито мушици, нито щипалки, нито зловонни миризми е имало. А Айляк бара пък допълваше атмосферата перфектно. CocktailCocktailCocktail



Супер !
Ще търся Айляк Бар тогава !
Благодаря !

# 83
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
И на Оазис нямаше зловония, макар да има нещо като 'рекичка' или не знам как се нарича това нещо близо до плажа. Стори ми се, че на централния беше по-замърсена някак, на Оазис изглеждаше по-чиста, но и не съм обръщала много внимание.
ПС. Никакви проблеми не сме имали заради водата и ние. Пу-пу.

# 84
  • Мнения: 28
Здравейте
Отиваме за два дни в Лозенец , просто да запълним време-дупката преди истинската почивка на Дюни .
Притеснено ми е от вирусите /бактериите /затворения плаж минали години .Моля , споделето впечатления от тази година .А кой е най добрия плаж , доколокото виждам и на Централен и на Оазис има някакви рекички , които се вливат в морето ......
Благодаря предварително !
На 1-ви се върнахме от там.Ходехме на централен,дори първия ден децата са шляпали цял ден във въпросния жабурняк-рекичка  #Cussing out,аз просто го пропуснах.Пет нощувки бяхме,постоянно плажувахме до рекичката,съответно се къпехме близо до там,където се влива.Слава Богу проблеми при никого не се появиха,8 човека бяхме.Но аз задължително докато сме на море давам пробиотик на децата,като се приберем го спирам.Приятна почивка.
Благодаря !
Звучи успокоително !
Никога не сме били на Лозенец , но очевидно няма основания за притеснение !

# 85
  • Мнения: 28
И на Оазис нямаше зловония, макар да има нещо като 'рекичка' или не знам как се нарича това нещо близо до плажа. Стори ми се, че на централния беше по-замърсена някак, на Оазис изглеждаше по-чиста, но и не съм обръщала много внимание.
ПС. Никакви проблеми не сме имали заради водата и ние. Пу-пу.

Супер !
Благодаря за отговорите , определено се успокоих .
Но пробиотика е задължителен , хахаха !

# 86
  • от един красив град
  • Мнения: 402
Здравейте
Отиваме за два дни в Лозенец , просто да запълним време-дупката преди истинската почивка на Дюни .
Притеснено ми е от вирусите /бактериите /затворения плаж минали години .Моля , споделето впечатления от тази година .А кой е най добрия плаж , доколокото виждам и на Централен и на Оазис има някакви рекички , които се вливат в морето ......
Благодаря предварително !

За мен Оазис е по-добрият плаж.

# 87
  • Мнения: 9 488
"Рекичката" на централния, е именно канала от пречиствателната станция....не ви препоръчвам да сте в близост Peace

Относно ентеро вирусите, те не са в морската вода, а по ръцете на разните царевицопродавачи по плажа, които познайте каква хигиена имат, както и по другите подобни сергии за сладоледи, палачинки и т.н...

# 88
  • Мнения: 28
"Рекичката" на централния, е именно канала от пречиствателната станция....не ви препоръчвам да сте в близост Peace

Относно ентеро вирусите, те не са в морската вода, а по ръцете на разните царевицопродавачи по плажа, които познайте каква хигиена имат, както и по другите подобни сергии за сладоледи, палачинки и т.н...


Логично !
Оазис ще е мястото за плажуване !
Там нали няма заустване ?

# 89
  • София
  • Мнения: 1 428
"Рекичката" на централния, е именно канала от пречиствателната станция....не ви препоръчвам да сте в близост Peace

Относно ентеро вирусите, те не са в морската вода, а по ръцете на разните царевицопродавачи по плажа, които познайте каква хигиена имат, както и по другите подобни сергии за сладоледи, палачинки и т.н...


Демек не яжте нищо никаде. Айде стига глупости.

Общи условия

Активация на акаунт