Планк за всички

  • 75 598
  • 449
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 943
Дев, минута ми е мечтата. Grinning

# 301
  • Мнения: 9 152
тинити ,
Поразредих, защото пътувах, а и бях в големи горещини....но не съм се отказала. Продължавам да задържам до 30-40 сек.

# 302
  • Мнения: 7 107
Ей, то и тема имало за планка. Приемате ли нови планкуващи  Laughing? Правя го от 2-3 месеца  и издържам около 3-4 минути. Не съм засичала специално, само веднъж-дваж от любопитство, но сега ще засичам всеки път да видим. Тренирам си в къщи с Руми и Тае бо-то на Били Бланкс / в което направо съм влюбена, зарежда ме страхотно и емоционално и физически/ и в едно негово клипче чух за планка и го започнах.
Та, когато сме на почивка и пътуваме и не мога да си правя тренировките правя само по 2-3-4 пъти дневно планк и съм доволна, че денят ми не е отминал напразно  Grinning.

# 303
  • Мнения: 4 943
Ей, то и тема имало за планка. Приемате ли нови планкуващи  Laughing? Правя го от 2-3 месеца  и издържам около 3-4 минути. Не съм засичала специално, само веднъж-дваж от любопитство, но сега ще засичам всеки път да видим. Тренирам си в къщи с Руми и Тае бо-то на Били Бланкс / в което направо съм влюбена, зарежда ме страхотно и емоционално и физически/ и в едно негово клипче чух за планка и го започнах.
Та, когато сме на почивка и пътуваме и не мога да си правя тренировките правя само по 2-3-4 пъти дневно планк и съм доволна, че денят ми не е отминал напразно  Grinning.

Зори, разбира се, че приемаме. Браво, казваш, че си нова, а издържаш 3-4 минути, това е супер.Wink

Има ли някой напреднал? Или и вие като мен все на еднакво време стоите? Не мога да мина 35сек...уф.Imp

# 304
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Аз още съм на старите резултати, но последната седмица не изпълнявах упражнението редовно.

# 305
  • Мнения: 1 206
Здравейте!
Не съм чела цялата тема, но още заглавието ме грабна, понеже и аз правя планк от месец и половина, като го включих към практиката си от хахта йога. Усещам значително тонизиране на коремните мускули и тези около кръста. Засичала съм няколко пъти, максимум минута и половина, но ме устройва, не гоня минути, а резултат. От пилатеса прибавям и друго - вдигам последователно ляв и десен крак, по три пъти, така се стягат много ефикасно всички мускули на краката, особено вътрешната част на бедрата.
Не знам някой писал ли е за обърнат планк, от време на време го правя. И друго - има вариант на планк с опора пръсти на краката и лакти. Той ми е по-труден, явно натоварването е по-интензивно.
Ще ми се да има едно-единствено упражнение, с което да се тонизира и стегне цялото тяло, но още не съм го открила Laughing Планкът засега води в класацията.

# 306
  • Русе
  • Мнения: 122
Здравейте, и аз да се включа в нашия любим планк. Правех го 1-2 пъти седмично и издържам за сега по 1 минута, а от днес съм решила всеки ден да правя по 2 пъти...да се надяваме, че ще увелича и времето.
Успех на всички с планкоправенето Wink

# 307
  • Варна
  • Мнения: 737
Здравейте, и аз да се включа в нашия любим планк. Правех го 1-2 пъти седмично и издържам за сега по 1 минута, а от днес съм решила всеки ден да правя по 2 пъти...да се надяваме, че ще увелича и времето.
Успех на всички с планкоправенето Wink

Добре дошла!  Hug В последно време занемарих планка,но от днес и аз започвам + тренировки за отслабване,че изглеждам ужасно  Sick ooooh!
Успех! Crazy

# 308
  • Мнения: 4 943
И аз не съм правила планк от доста време насам. Нямам никакво време напоследък.

# 309
  • Мнения: 32 279
Аз си правя планк, ама от лесния.
Но включих и други упражнения за корем - вакума, вдигане на краката, колело и ножици.

# 310
  • Русе
  • Мнения: 122
Аз си правя планк, ама от лесния.
Но включих и други упражнения за корем - вакума, вдигане на краката, колело и ножици.

Какво е вакума? Дайте по вече упражнения за сваляне на мазнините от корема и талията, ако правите такива  Thinking

# 311
  • Мнения: 32 279
Ами май тука някой писа или в друга тема.
Упражнение с дишане. Идва от йога.
https://fakti.bg/sport/185605-uprajnenie-vakuum-za-plosak-korem

https://www.bb-team.org/exercise/3577_vakuumki-za-pribirane-na-korema

има и още статии

# 312
  • Варна
  • Мнения: 815
И аз продължавам с планка. Правя го през ден, след бягане, заедно с още някои упражнения + ходене пеша около 5-6 км. Определено има видим резултат, оформиха ми се мускули, стегнах се, коремът ми вече има очертания, но съм далеч от плочките още  Laughing

# 313
  • Варна
  • Мнения: 737
И аз продължавам с планка. Правя го през ден, след бягане, заедно с още някои упражнения + ходене пеша около 5-6 км. Определено има видим резултат, оформиха ми се мускули, стегнах се, коремът ми вече има очертания, но съм далеч от плочките още  Laughing
За колко време постигна този резултат

# 314
  • Мнения: 54 799
И аз продължавам с планка.
Определено има видим резултат, оформиха ми се мускули, стегнах се, коремът ми вече има очертания, но съм далеч от плочките още  Laughing

И аз продължавам. Поне по 2 пъти на ден.
За съжаление не успявам да увелича времето, но също видимо ми се стегнаха мускулите навсякъде. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт