На море в Гърция 2017 - II

  • 132 133
  • 834
  •   1
Отговори
# 60
  • Varna
  • Мнения: 418
Резервирали сме в началото на юли във Вурвуру / Врахос/.
Може ли да препоръчате хубави плажове,заведения и магазини.
изобщо къде е хубаво да отидем в този район?
предварително благодаря

Самоцитирам се Simple Smile
Изчетох повечето коментари.На плаж се спрях на Сарти и Кариди.
За заведения таверна Парис.
Ако пропускам нещо,подсказвайте

# 61
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Благодарности за новата тема! bouquet

Какво ли се случи с онази резервация за Тасос през букинг с издърпаните повече от обявените на сайта суми?

# 62
  • София
  • Мнения: 3 468
Времето днес е чудесно.Няма и спомен от вчерашния студ...Цял ден сме на плажа.

# 63
  • Мнения: 9 236
Тази година ще ходим май в Офринио . Разбрах ,че плажа там е плитък и добър за децата . Питането ми е  трябва ли да сеносят аква обувки ? Също така моля за информация цените по заведенията там как са ?

Най-доброто място и цените за щастие, са най ниски от всички гореизброени в северна Гърция, пясъчната ивица е дъъълга  и има мноогзабавления за деца.

# 64
  • SOFIA
  • Мнения: 160
Дано и тази година успеем да открием нашето кътче 😇! Благодарение на вас.

# 65
  • Мнения: 339
Записвам се да следя темата.
В края на август ни предстои почивка в селището Палерос в близост до о. Лефкада. Ще пътуваме с кола, така че всякаква информация ще ми е полезна. 6 нощувки със закуски и вечери на блок маса в хотел "Таласа и Спа" 4*, двама възрастни с две деца на 9 и 7г. Според вас по изгодно ли ще ми е да се възползвам от круизите до съседните острови, които туроператора предлага или на място мога да си намеря на по-изгодна цена?

# 66
  • Мнения: 11 210
Абе била съм в Палерос, ама круизи не съм видяла Simple Smile Но защо пък да няма, щом са ви предлагали ... Имай предвид, че Таласа&Спа е доста извън населеното място. Инак градчето не е лошо. Плажът е леко каменлив. Дано на хотела ви е по-хубав.
Иначе до Лефкада можете да си идете и разгледате съвсем нормално с колата.

Beki81,
не възлагай особени надежди на Кариди. Този плаж е много красив... но вече през февруари само май Simple Smile Претъпкан и замърсен е дори през май-юни, за юли не мога да си помисля. Но има наоколо много други, които си заслужават, погледни първа страница, има много полезна информация по тази тема.

# 67
  • Мнения: 2 053
Beki 81, след средата на юни Кариди е ужасно пренаселен. Плажната ивица е тясна и се сдобиваш с близки съседи Simple Smile
А след 11 часа почти няма шанс да си намериш място, освен на скалите или тревата..

# 68
  • Мнения: 4 292
Тази година ще ходим май в Офринио . Разбрах ,че плажа там е плитък и добър за децата . Питането ми е  трябва ли да сеносят аква обувки ? Също така моля за информация цените по заведенията там как са ?
Скоро бяхме там при приятели и ядохме в една пицария Арома, всичко беше на ниво. Някъде по крайбрежната беше, но не мога да те ориентирам къде точно. За най-ниски цени в заведенията,  в района не съм много съгласна, не ми е направило впечатление. Скоро пихме кафе пак там, в едно непретенциозно заведение беше по 2.5 евро кафе и безалкохолно, дори ми се видя скъпо. Плажът доколкото съм се разхождала ми се видя пясъчен навсякъде.
Приятно съм изненадана, обаче от Орфано, малко по встрани, каква хубава пясъчна ивица и тогава самотно празна беше Simple Smile

# 69
  • София
  • Мнения: 13 261
Според вас по изгодно ли ще ми е да се възползвам от круизите до съседните острови, които туроператора предлага или на място мога да си намеря на по-изгодна цена?
Туроператорите обикновено водят туристите до Нидри с автобус и от там хващат круизните корабчета. Щом сте с кола, не пречи да отидете сами и да се качите на корабчетата. Не знам тази година как са цените, но доколкото си спомням, ние платихме около 14-15 евро на човек с включен обяд. Тук можеш да видиш подробности за круиза "7 острова" и да питаш за цена. Ще прецените как е по-изгодно - с агенцията или сами. Тази не е единствената фирма, която предлага круиза, но цените бяха еднакви.

# 70
  • sofia
  • Мнения: 409
 Zoι , pinko - благодаря за коментарите Simple Smile . Надявам се да ни хареса и да останем доволни Simple Smile
 

# 71
  • Мнения: 259
Здравейте!
Може ли да ми дадете някакви отзиви за Фанари, Неа перамос и Ставрос?
Ще ходим с едни приятели на Керамоти за няколко дена, защото те вече имат резервация там. Мен обаче не ми харесва много курортът и искам да се преместим след това, тъй като сме планирали две седмици в Гърция. Търся някое спокойно местенце в тази част, за да не губим цял ден в път от Керамоти.
[/quotenea  peramo, opredeleno ]

# 72
  • Мнения: 314
След толкова чакане най-накрая "акустирахме" в Торони.
Лидъл има в Никити което май беше около 40 км. но път с доста завои който се взима за около 30-40 мин.

Здравей
как е времото водата има ли много хора

# 73
  • UK
  • Мнения: 4 311
Препоръчайте някое хубаво място за посещение, разглеждане и еднодневна разходка по пътя Кулата - Халкидики или някъде не много далеч? Трябва да утрепем деня на прибираме към България, искам да се разходим някъде.

# 74
  • Мнения: 506
Здравейте, резервирах някаква къща за гости през Booking. Не съм предплащала, пише, че се плаща на място. Имам уж потвърждение. Трябва ли да се притеснявам, че като не съм предплатила може да се окажем без резервация? С две малки деца сме... За връзка със собствениците имам само някакъв телефон. Трябва ли да се обадя предварително?

Общи условия

Активация на акаунт