Априлчета 2017 - Тема 2

  • 43 116
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 250
Ех, златно дете съм си родила! През целия път не гъкна, само като огладня се размрънка-нахраних го и пак заспа. Преживя геройски всичко-даже и спуканата гума Tired Face
Снощи му беше малко трудно докато свикне с обстановката - все пак всичко му е непознато. Приспахме го и отидохме с баща му на бар малко, за по едно малко, като в доброто старо време 😁 Малкия го оставихме на баба му и дядо му и ги намерихме заспали седнали на дивана с количката до тях 😂
Много послушен бил-пак щели да го гледат 😁

# 676
  • Мнения: 1 008
И нашето бебе много слуша баба си - тя не спира да го разнася насам натам и да му говори - нонстоп😂

# 677
  • Мнения: 1 049
Първо, на патерици, но Честит рожден ден на Нелегална! Да си здрава, щастлива и обичана!
Ох нещо трудно се оправям с тази нова версия. Пробвах да мина към старата, но не видях мобилна версия, че аз пиша предимно от телефон.
Момичета, миналото лято по това време вече сме бебеправили.
Четох, че мамите от мартенската тема, направили по традиция тема на следващите мартенски мами.
Кристална, понеже ти се грижиш вече за нас, как ти се струва да направиш и на бъдещите Априлки 2018 темичка?
Как минава това време и ми е едни такива мили спомени ме обвземат. Аз и преди съм споделяла, разбрах чак края на август, че съм бременна, след 15 дни закъснение, грам не вярваща, предвид лоша спермограма на ММ и мнението на един лекар, че спонтанно забременяване няма как да стане при нас. А ей го на невъзможното нана сладко в момента, барната с боди на калинка. Smiley
Липсват ми старите емотиконки! Tired Face Дали ще ги има пак?!

# 678
  • Мнения: 1 008
Момичета, нашето бебе обикновено ака по веднъж на ден, а днес - веднъж през нощта, после в 8 сутринта,  и сега пак (сега е кашесто). Мислите ли, че е вирус, няма температура и други симптоми...

# 679
  • Враца
  • Мнения: 1 428
Благодаря Stuck Out Tongue Winking Eye Пърпълче и аз разбрах края на август след 10 дни закъснение, с тест от 0.75стотинки уж на шега, защото не вярвах, че се е получило. Толкова месеци плачех при всеки отрицателен тест, колко тестове за овулация съм правила, ММ беше станал като робот. Всеки месец го мислех и записвах и смятах. А точно юли месец не съм писала нищо, бях се отчаяла вече и то пък станало. Колко се молих на Господ и питах истина ли са тези 2 чертички. Сега се просълзявам като се сетя колко го чаках това съкровище. Да са ни живи и здрави дечицата, те са едничката светлинка, която ни е нужна за да живеем. Да спинкат сладко сега, та да се наспинкат и мамите Simple Smile Simple Smile

# 680
  • София
  • Мнения: 18 679
Аааа, нашето е правено чак август. Ама точно тук, където сме сега! Ех, спомени...

Пфффф, тия емотикони са мега зле. Грозни са и се зареждат сто часа. Дано ги оправят, че аз много ползвам. Така ми е все едно да говоря без да жестикулирам.

# 681
  • Мнения: 1 008
4ти път ака...никога не е било - за 24 часа..Моля за съвет...

# 682
  • Мнения: 581
Алиса, на кърма ли сте само? Аз не съм от най-опитните, но 4ри пъти акане за 24 часа не ми се виждат много. Да не си яла ти нещо по-разхлабващо, което да е оказало ефект? Ако бебето си се чувства добре и си е активно и няма други симптоми не мисля, че трябва да се притесняваш.

# 683
  • София
  • Мнения: 4 011
Ако и акото си е нормално на вид, няма за какво да се притесняваш според мен. Вероятно се дължи на нещо, което ти си яла.

# 684
  • Мнения: 1 008
На АМ сме...

# 685
  • София
  • Мнения: 4 011
На АМ до колкото знам, за разлика от кърмените, е нормално да акат по-често. Моя човек по 4-5 дни не ака само на кърма.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=388185

Simple Smile

# 686
  • Мнения: 1 008
Благодаря Hug

# 687
  • Враца
  • Мнения: 1 428
Алиса и ние сме на АМ и преди ми акаше по няколко пъти на ден, после започна по веднъж и по едно време даже през ден, но сега пак си ака по веднъж. Според мен щом си ака и му няма нищо не бебчето и не е разстройство или запек, значи всичко е наред. Може и от жегите да е. Като стана дума..... Имах ужасна нощ, термометъра показва 31 градуса, не може да се диша, детето се буди няколко пъти и не може да заспи, явно и на нея и беше топло. ММ се премести в хола нощес на вентилатор и аз се оправях сама, цикълът все още ми върви обилно. Абе беше кошмар

# 688
  • Мнения: 1 049
Алиса, моята е на кърма, беше ограничила аканията до 1-2 на ден, откакто сме на морето, ака минимум 3-4-5. В началото се чудех защо, ама нямаше нищо друго обезпокоително, та явно просто папа повече и съответно дриска повече.

# 689
  • Мнения: 788
    Алиса,бебчо на кърма ли е,ти да си яла нещо разхлабващо?Ако от снощи се е изхождал още,или акото е с различна консистенция от обичайната,цвета ако е зелен или има различна от обичайната миризма,заведи го при педиатъра с един наакан памперс,да покажеш.И пиши какво става с вас,най вероятно не е нещо тревожно,но все пак провери,да си спокойна ти.

    Общи условия

    Активация на акаунт