Априлчета 2017 - Тема 2

  • 43 047
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 4 011
Тук е топло, но духа. Ама след обяд ще се разходим в морската

# 721
  • София
  • Мнения: 18 679
Ние отиваме до някакъв замък с градини до Созопол. Ще докладвам после дали е хубаво за бебоци.

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Бел, главите им да са в шкафа с боклуци от еди-колко-си години е едно. Доброволно да му мушна захарните бонбонки и  снаксчета преди да проговори е съвсем друго. Ще отлагам колкото мога срещата с някои храни, до кога ще ми се получава ще видим. Пък ако инцидентно веднъж се случи, няма да го правя на световен проблем.

# 723
  • Враца
  • Мнения: 1 425
И аз съм против тези зрънчовци, които затварят устите на дечицата, да могат майките да си пият кафето на спокойствие. И да кажа, че ние не сме плакали цяла седмица, май се отървахме от коликите, дай боже. И интересно малката спи през час, час и половина, преди будуваше по 3-4 часа, едвам я приспивах, дали е било от коликите не знам.

# 724
  • Мнения: 1 341
И в пловдив е студено и мрачно, аз никъде няма са мърдам днес.
Малката вместо да разрежда яденета снощи стана да цоцка и в 1.30, 4,30 и 6.30 Astonished и вече в сутринта станах да шетам не съм спала. Сега спи чакам я да яде евентуално към 3 и да се настанявам до нея да подремна Stuck Out Tongue Closed Eyes
Нелегална айде дано да сте приключили с коликите. Аз не смея да се похваля, но съм спряла вече всички неща за колики пу пу не се е напъвала вече 2 седмици, стискам палци да не започне отново.
За храната и ние вкъщи уж сме здравословни, не ядем готови храни и боклуци, но и аз си мисля че децата не можеш да ги ограничиш след една определена възраст. Просто ще се опитвам да изградя вкус към полезното ще видим дали ще успея. Иначе и аз като видя майки да дават солети и зрънчо на децата и после се чудят защо не яде ами то стомахчето му е пълно с боклуци Angry

# 725
  • Мнения: 513
Ние отиваме до някакъв замък с градини до Созопол. Ще докладвам после дали е хубаво за бебоци.
Ако говориш за Равадиново - уникално е !!!! Особенно за една семейна фотосесия, но ще изчакам някой друга година да заведа бебо, че нали уж стаи за нощувка ще пускат !
Момичета трябва да купувам пасатор за пюретата, посъветвайте ме какъв да е - само знам, че трябва да е метален, но по- нататък ми е тъмна Индия Grinning

Последна редакция: пн, 17 юли 2017, 16:24 от pate20

# 726
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе чак уникално не е, ама хубаво беше☺  Половината парк обаче е недостъпен с количка, няма рампи, носихме я на ръце. Иначе красиво, зелено, цветя. Има животинки за хранене, децата се радваха☺За разнообразие е идеално!

# 727
  • Мнения: 1 049
Да ви се похваля, кифла започна да се обръща от гръбче по коремче. Както си ритка, обръща се на една страна, после гравитацията от кратунката и помага, ляга по коремче и забучва нос в леглото. Open Mouth От няколко дни се опитва, ама аз нали съм една огромна бяла птица, си мислех, че на морето като я оставях на една страна е от матрака, понеже беше  мек и гаден и аз като съм до нея я накланям. Та както и да е де, вече трябва да затягам мерките за сигурност с оставянето сама.
Аз също ще се опитам, докато зависи само от мен да не давам боклуци, за след това... А може и да стане чудо и да спре да ми се яде сладко Smiling Imp
И аз ще трябва да взимам пасатор, но още не съм гледала.
А този парк в Равадиново, това което се вижда от пътя ли е- със замъка?

# 728
  • Варна
  • Мнения: 235
Замъка е да.Аз да питам има ли някое бебче което да е с колики още като нас?От 2 дни ме побърква,цял ден е крива,а вечер към 19 се започва с един истеричен рев.С прекъсвания, та чак до 22 часа.Тогава кротва.Обаче цяла вечер пъшка,свива крачета и пръцка.До сега така не е била.Усещала съм коремче,но слабо.Сега в 6 часа се събуди пак с рев.Не мога да си позная детето,ужас.Акото има зелени нюанси.Миналата седмица пусках секрет за изследване,добре беше.На 07.08 навършва 4 месеца.

# 729
  • Враца
  • Мнения: 1 425
Лили аз продължавам да си и давам инфакола и коликинда (по 1-2 пъти дневно) още ме е страх да ги спра. Пърпълче браво на вас, много да ви се върти и скорошно лазене Grinning bee не разбирам много, но ако кърмиш да не си яла нещо, което да е раздразнило коремчето, а може и да спират коликите и нашите се засилиха няколко дни и после спря да плаче, дано повече не се появяват. Аз съм голям идиот, детето яде в 2 часа и като се загледах в телевизора та до сега не съм заспивала. Малката яде пак и се сещам, че белинда беше писала, че започват да се заглеждат докато ядат и се разсейват. Е точно това направи моята хубавица тази сутрин, като се втурачи в пеперудите на стената, едвам се наяде. Някой да знае какви документи се подават за еднократната помощ при раждане, малко късно, ама чак сега си извадих лична карта със сегашния адрес:rolling_eyes:

# 730
  • Мнения: 1 049
Хайде да минават вече коликите на всички, че то както се казва дойде време за зъби Stuck Out Tongue Winking Eye
Нелегална, за еднократната помощ на мен ми поискаха копие на акта за раждане и оригинал за справка и банкова сметка. Декларацията се попълва на място. Парите ги превеждат на следващия месец.

# 731
  • Мнения: 513
Документите се подават в Социалните - лична карта, акта за раждане, бележка от банката с айбана и там попълваш декларация. Simple Smile
Ние също имаме декоративни пеперуди на стените и бебчо умира да ги гледа постоянно Blush вчера почти се завъртя, но нещо се сепна и си легна по гръбче отново Sad
Мислех, че и нашите колики са минали и давах само Биогаята 2-3 дни и от събота следобед се върнаха ревовете и присвиванията Cry

# 732
  • София
  • Мнения: 18 679
Напълно си е в реда на нещата да има колики и на 4 месеца. Споко, ще мине. Давай лекарства, гушкай и тъй...знаеш си,  Бий.
Замъкът е точно това, дето се вижда от пътя. Мога да пробвам новата функция за качване на снимки.


Виждат ли се?
За помощта на мен ми искаха освен горепосоченото и копия от АР на другите ми деца. Документ от банката отказах да предоставя, изрично написах в молбата, че само ще си посоча айбана писмено и това беше. Преведоха ги след около месец. Изненадах се, защото едно време правеха отбелязване отзад на АР, вече явно не.

# 733
  • Мнения: 513
Снимките се виждат !!
Да се оплача, че косата ми много взе да пада Cry в банята направо топки от коса.... и освен моята, започна и на бебо, тъй като се роди с мнооого коса сега като го реша след банята, по четката остават доста косъмчета, а и той се е научил да си хваща косата до ушенцата и се скуби и му остават между пръстите и после като налапа ръката...... нащрек съм постоянно Grinning

# 734
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, и моят плешо се скубе яко, а отдолу се показва русичка косичка. Пак ще си имам русо къдрушче.
Да, снимките се виждат, обаче ги е орязало. Баш замъка не се вижда😂
Моята коса още не е почнала да пада и е грамадна грива.

Общи условия

Активация на акаунт