Априлчета 2017 - Тема 2

  • 43 102
  • 747
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 18 679
Вкъщи овапцахме положението. Снощи моя любим реши, че като кърмя, положението е безопасно и....таковата, нали се сещате ooooh! Аз толкова се стреснах, че подскочих-викам, любов, какво правиш?!Не правим вече бебе, забрави ли?! А той-ми аз щото нали то сега може Shocked Може, бабината ти, като знам на колко народ в темата им дойде цикълът ooooh! Ако съм имала овулация, ш'умрЪ!
Не съм очаквала от мъжа ми, честно...След 3 деца, безобразие:crazy:

# 76
  • Мнения: 454
Хах. . .Белинда, ТМ да няма планове за още едно ама ти да не знаеш.

# 77
  • София
  • Мнения: 18 679
Ще го планирам аз него...с ютията по главата #Cussing out

# 78
  • Мнения: 513
В неделя имахме гости и правихме агнешко всичко ок до момента, в който трябваше да измия тавите и от миризмата ми стана много гадно и ми се повдигаше... мъжа ми беше в шок дали не съм бременна отново, каза че няма да правим секс докато бебчо не стане на 18г Simple Smile и му предложих да си направи вазектомия... такава физиономия направи Simple Smile обеща, че ще ме пази и сутринта преди работа го огря хихи

# 79
  • Мнения: 1 341
Ох чета и се смея, сама  Laughing хората по пейките около мен ме помислиха за луда  hahaha
Белинда викаш сега да стискаме палци да не е овапцано положението  Peace 

# 80
  • Мнения: 250
Белинда, и на мен ми се наложи да разяснявам тези неща на ММ, само че предварително, че като си го знам какъв е  hahaha  Иначе евала, аз с едно дете вечер рядко имам сили за секс, а ти с 3 просто ти се възхищавам  Hug

# 81
  • София
  • Мнения: 5 524
Аз си шофирам с Борис,но той в кола си кротува.Като се върнем в София обаче ще си търся огледало,да го виждам все пак.
Нещо обаче напоследък му се струва че не му е удобно в столчето,пораства ли?Един свит ми стои и може би ще пробвам да махна подложката за новородено.

belinda ,  Laughing Да не те видим в мартенските редици,ей?
 Ние сме с презервативи,пазим се като тийнейджъри Mr. Green
Аз вече втори цикъл карам

# 82
  • Мнения: 454
Аз си шофирам с Борис,но той в кола си кротува.Като се върнем в София обаче ще си търся огледало,да го виждам все пак.
Нещо обаче напоследък му се струва че не му е удобно в столчето,пораства ли?Един свит ми стои и може би ще пробвам да махна подложката за новородено.

belinda ,  Laughing Да не те видим в мартенските редици,ей?
 Ние сме с презервативи,пазим се като тийнейджъри Mr. Green
Аз вече втори цикъл карам

Ние бяхме на оротпед и той ни махна всички възглавнички за новородено от стола, каза че те са макс до първия месец.

# 83
  • Мнения: 1 049
Мале, Белинда. То верно, че всичко си е Божа работа и ако ви е писано за четвърто и още един козуначко ще си се пръкне, ама дет се вика чак толкова скоро Mr. Green
Пате, ми то важното е, че сте намерили решение  Mr. Green
Аз затова съм си сложила железните гащи и се дърпам като ощипана мома.  Joy Те моите лохии ще бъдат около четири пет месеца до година най-малко.  hahaha
Ходихме да вадим паспорт на малката кифла. Турих й едно по-официално боди с дантелки, голяма забавя беше, но бързо свършихме де, и детето се държа съвсем прилично.

# 84
  • Мнения: 1 008
Какви са тези подложки на столчетата и всички ли ги имат? 

# 85
  • Мнения: 1 341
Момичета изцедих кърма тази сутрин, стояла е в хладилник, сега я стоплих да я давам че съм на вън, но ми замириса странно  newsm78  може ли да се е развалила, да я давам ли изобщо или да я хвърлям  Thinking

# 86
  • Мнения: 513
Момичета изцедих кърма тази сутрин, стояла е в хладилник, сега я стоплих да я давам че съм на вън, но ми замириса странно  newsm78  може ли да се е развалила, да я давам ли изобщо или да я хвърлям  Thinking
Когато е претоплена има по специфичен мирис.... а развалена кърма повярвай ми помиришеш ли припадаш Simple Smile бях забравила в чантата на количката и смърди на вкиснало

# 87
  • Мнения: 1 341
Мерси, значи нищо и няма, ще я дам, но ако не я иска ще я хвърля.

# 88
  • Мнения: 53
Момичета,ще водите ли дребосъчковците на почивка с вас?Притеснява ли ви,че още са много малки?

# 89
  • София
  • Мнения: 18 679
Не ме притеснява. Ние вече сме към Ямбол Laughing Още малко и Здравей, моренцеее Hug

Общи условия

Активация на акаунт