Бързи здравословни въпроси и отговори – 7

  • 61 689
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 198
Не знам дали има общо между болки в стомаха и хемероиди, за това попитах. В крайна сметка нездравословното хранене си казва думата. Много благодаря.
Ще се заема с диета и малко повече движение
Взех си и пробиотици

# 31
  • Мнения: 47 973
Ми има че явно си раздразнила целия тракт
Избягвай изделия с мая, мазни, пържени, тежки, пикантни, алкохол...

# 32
  • Мнения: 371
От една седмица насам сутрин ме боли дясната пета, чак куцам. След максимум 2-3 минути минава,цял ден съм на крак, мислех, че е от това, обаче тази сутрин забелязах черно малко кръгче, като бенка. Какво може да е?

# 33
  • Мнения: X
От една седмица насам сутрин ме боли дясната пета, чак куцам. След максимум 2-3 минути минава,цял ден съм на крак, мислех, че е от това, обаче тази сутрин забелязах черно малко кръгче, като бенка. Какво може да е?
Да не е кокоши трън. Изглежда като голям мазол, но в центъра му има нещо като жило.

# 34
  • Мнения: 371
Гледах снимки на кокоши трън в нета, но са жълти, моето е много тъмно синьо, почти черно и по-малко. Освен ако има няколко вида...

# 35
  • Мнения: 7
Здравейте дами,имам едно притеснение и незнам дали да се консултирам с моята лекарка.Ще се радвам за съвет. В събота пътувах 2 часа с кола , за която не ме предупредиха че има проблем и купето се пълни с изгорели газове.Притеснявам се най-вече защото съм бременна и незнам дали това ще се отрази на бебето? Sad

# 36
  • Мнения: 23
Здравейте. От няколко дни ме боли гърлото и кашлям, съответно взимам и лекарства. Днес като се събудих обаче установих, че буквално не мога да кажа и една думичка. В момента само мога да шепна. Лошото е, че до два дни трябва да съм се оправила поне дотолкова, че да мога да говоря нормално пред хора. Та кажете как да се справя с проблема.

# 37
  • Мнения: X
При загуба на глас от ларингит съм ползвала Хомеовокс на Боарон. Не прави чудеса, но облекчава симптомите.

# 38
  • Мнения: 3 788
Помощ  Cry Cry
Вчера ходих на тенис и играх около час, днес ръката ми от китката надолу, а и цялата ръка, при положение в което сякаш "държа химикал" трепери много силно. Нямам болка нито в ръката, нито в китката.
Какво ми става???
Имам изпити и ми е много притеснено, че няма да мога да пиша...  Cry Cry

# 39
  • Мнения: 21
Работата ми е изцяло седяща....по 8 часа. Но не от сега. От години е така. Твърда храна също ям през целия си живот. Хроничен запек също винаги съм имала. От няколко месеца правя всичко възможно за да ходя по нужда всеки ден. Но и кръв никога не съм имала до сега....по скоро..точици кръв. И то рядко

По всякак вероятност е досаден хемороид, аз бих ти рпепоръчала змийска хурка. Всеки ,който я е пил, повече не се оплаква, но е хубаво и да те види лекар.

# 40
  • София
  • Мнения: 5 198
Преди 2 седмици , изкарах много гадна ангина, със загуба на глас, ужасни болки и кашлица. В крайна сметка пих антибиотик .
Сега отново ме боли гърлото, моля ви кажете нещо , което да пресече целият процес.

# 41
  • Мнения: 2 820
Пробвай с бисептол.

# 42
  • Мнения: X
Работата ми е изцяло седяща....по 8 часа. Но не от сега. От години е така. Твърда храна също ям през целия си живот. Хроничен запек също винаги съм имала. От няколко месеца правя всичко възможно за да ходя по нужда всеки ден. Но и кръв никога не съм имала до сега....по скоро..точици кръв. И то рядко

По всякак вероятност е досаден хемороид, аз бих ти рпепоръчала змийска хурка. Всеки ,който я е пил, повече не се оплаква, но е хубаво и да те види лекар.

Понеже хемороид имам, но не се е проявявало до сега по този начин...или не съм се вглеждала и ровила толкова, та не ми е ясно, възможно ли е дискомфорта в дупето да е от това. Като боцкане, щипане, като някакво....все едно нещо те дразни, като напрежение някакво...

# 43
  • Мнения: 2 820
Може и анална фисура да е. Тя има такава симптоматика.

# 44
  • Мнения: X
Здначи при всички случаи ми трябва лекар.....
дали колоноскопия или само ректо.....все си трябва.
Иначе не е нещо което е нетърпимо. По скоро като неприятно усещане.
Страх ме е да не е рак на...нещо. Все за това мисля.
Иначе преди няколко месеца усетих нещо като...цепнатина отвътре.....което много бавно зарастна. Сега не го укещам но...имам дискомфорт.

Общи условия

Активация на акаунт