За пиърсинга, татуировките и още нещо - 21

  • 57 228
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 127
Не съм съгласна, че водата няма отношение към избледняване на цветовете.. сухата и дехидратирана кожа на ръцете в следствие на честото миене ще си окаже влиянието

# 706
  • Мнения: 1 376
Моето червено си седи.

# 707
  • Мнения: 547
Здравейте момичета , идвам с един въпрос .Тъй , като днес имам рожден ден и моя мъж иска да ме изненада , като ми направи подарък татус с името и датата на раждане на нашия син , но въпроса ми е боли ли , търпимо ли е , тъй като отдавна искам , но все ме спираше болката. Татуса ще е от вътрешната страна на ръката по- нагоре от китката . Благодаря 😊😊😊

# 708
  • София
  • Мнения: 314
Здравейте момичета , идвам с един въпрос .Тъй , като днес имам рожден ден и моя мъж иска да ме изненада , като ми направи подарък татус с името и датата на раждане на нашия син , но въпроса ми е боли ли , търпимо ли е , тъй като отдавна искам , но все ме спираше болката. Татуса ще е от вътрешната страна на ръката по- нагоре от китката . Благодаря 😊😊😊


Всеки има различен праг на болка. За мен лично болката е все едно те жилият няколко пчели на веднъж, но не е болка за умиране. Раждането е далеч по-болезнено. Simple Smile

# 709
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Ако го искаш наистина, не боли.

Мен лично особено в частта между лакътя и китката не бе боля ни най малко. Имам 6-часова сесия там.

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Силата на болката при мен мога да определя като от кола маска. Нищо не е.

# 711
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Силата на болката при мен мога да определя като от кола маска. Нищо не е.

От кола маска съм се рсзплаквала - имам само един опит. Другото, което за мен е много по-гадно е да ти вземат кръв от пръста или микроблейдинг.

# 712
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Силата на болката при мен мога да определя като от кола маска. Нищо не е.

От кола маска съм се рсзплаквала - имам само един опит. Другото, което за мен е много по-гадно е да ти вземат кръв от пръста или микроблейдинг.

Говори ми, преди дни правих кола маска на интим и си покрещях Grinning. Татоса на глезена ми се видя песен.

Само да ми мине карантина ще отида да си направя едно червено мини сърчице, точно ей такова

# 713
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Mного е сладко.

Скрит текст:
Другото нещо не бих си го причинила никога, добре че има фотоепилатори от години Grin

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Хм, съжалявам, ако съм подвела някого. Ходя на кола маска от сто години и съм претръпнала. Имах предвид, че мен не ме болеше. Това исках да кажа.

# 715
  • Мнения: 1
Здравейте 😁 Скоро ще си правя обеца на пъпа и ще се радвам ако ми кажете с какво сте я промивали и тн. И ако сте от Варна къде мога да отида?

# 716
  • Мнения: 169
Как съм я изпуснала тази тема не знам. 😁 Аз имам две обеци на ухото, една на пъпа и два татуса - на ребрата и на кокалчето на крака от вътрешната страна. Искам и още, ама засега се спирам. 😂
Аз моята обеца на пъпа я промивах със спирт 70% и мазах с гентамицин маз, така ме посъветваха в студиото, но знам, че много хора пръскат с оксикорт.

# 717
  • Мнения: 1 883
Здравейте,мацки 😆ще следя темата защото ме изкефи 💖 аз нямам праг на болка.Дори последният път се шегувах с татуиста ми,че съм като на спа 🤣при него и той вика виждам след малко ще заспиш.Вика ако всички са така като теб ,еххх а не да ми подскачат на стола.Щом държа бих се изтатуирала яко ,ноооо ще е грозно 😉 тъй че 2,3,4 ,5 най много татуси повече не и то по -малки,средни и нежни за жена.Огромните и масивни 👎не са подхосящи за жена.( най дългата ми сесия е 4 часа ,само със ставане 2 пъти до тоалетна ) 😁

# 718
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 668
nelly13 защо така с етикети. Голяма и масивна татуировка, но с детайли и фини линии би стояла чудесно на жена. Да не говорим, че има жени - 43кг/149см, има и жени 70кг/187см примерно. На всеки човек различни неща му стоят, а пък разнообразието от вкусове - не го и коментирам...
Всеки е свободен да прави с тялото си каквото си поиска и да си се харесва... Hands V

От едно известно време, много ми се иска да си пробия устната - долната, по следата, с халка... Ама хич незнам дали ще ми стои....
Също така, съвсем скоро ще си запазя час да довърша миналогодишната татуировка и да освежа останалите. Отделно и отвътре на китката искам да си нарисувам едно много нежничко символче....
Стискайте палци да успея с всичо!

А за прагът на болка - три пъти съм се рисувала - три различни усещания бяха. Първото = на епилатор. Второто - понеже му влезе друг клиент на татуиста, ме остави за половин час => кожата отече и плаках... Адски много болеше. Третият път - доста болеше. Аз ли съм се изнежила... Незнам. И трите са на гърба... Принципно на лопатката най-много болеше, както и на ребрата, острани на тялото. Някак там ми е най-нежна явно кожата...
Ще видим четвъртият път как ще е Joy

# 719
  • Мнения: 1 883
nelly13 защо така с етикети. Голяма и масивна татуировка, но с детайли и фини линии би стояла чудесно на жена. Да не говорим, че има жени - 43кг/149см, има и жени 70кг/187см примерно. На всеки човек различни неща му стоят, а пък разнообразието от вкусове - не го и коментирам...
Всеки е свободен да прави с тялото си каквото си поиска и да си се харесва... Hands V

От едно известно време, много ми се иска да си пробия устната - долната, по следата, с халка... Ама хич незнам дали ще ми стои....
Също така, съвсем скоро ще си запазя час да довърша миналогодишната татуировка и да освежа останалите. Отделно и отвътре на китката искам да си нарисувам едно много нежничко символче....
Стискайте палци да успея с всичо!

А за прагът на болка - три пъти съм се рисувала - три различни усещания бяха. Първото = на епилатор. Второто - понеже му влезе друг клиент на татуиста, ме остави за половин час => кожата отече и плаках... Адски много болеше. Третият път - доста болеше. Аз ли съм се изнежила... Незнам. И трите са на гърба... Принципно на лопатката най-много болеше, както и на ребрата, острани на тялото. Някак там ми е най-нежна явно кожата...
Ще видим четвъртият път как ще е Joy
Ем на жена 170 ,176 см може и да и отива незнам.Аз съм 160 см и нямам много площ 🤣хаха .Странно защо и трите ти пъти са различни?А като цяло ,не си раждала нали?Защото ако евентуално си,то татуса е почти нищо смисъл трябва да държиш на болката 😀

Общи условия

Активация на акаунт