За пиърсинга, татуировките и още нещо - 21

  • 57 244
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Силата на болката при мен мога да определя като от кола маска. Нищо не е.

От кола маска съм се рсзплаквала - имам само един опит. Другото, което за мен е много по-гадно е да ти вземат кръв от пръста или микроблейдинг.

Говори ми, преди дни правих кола маска на интим и си покрещях Grinning. Татоса на глезена ми се видя песен.

Само да ми мине карантина ще отида да си направя едно червено мини сърчице, точно ей такова
Имате ли идея като цена такъв тип татуировка колко излиза? Или се плаща на започнат час?
На няколко места питах, казват 100 лева на час. Мен ми се вижда много за такова тату....

# 721
  • Мнения: 1 884

Имате ли идея като цена такъв тип татуировка колко излиза? Или се плаща на започнат час?
На няколко места питах, казват 100 лева на час. Мен ми се вижда много за такова тату....
Xaxa ужас.Аз ходя в Butterfly  татоо студио в София.70 лева на час.

Последна редакция: нд, 14 мар 2021, 15:55 от bubanka

# 722
  • Мнения: 386
Цената се определя не само от работата а и от консумативите които са нужни за всеки клиент, било то и татуировка за 2 минути (това сърце горе долу толкова време ще отнеме). Затова има начална цена на повечето места.

Последна редакция: нд, 14 мар 2021, 18:31 от bubanka

# 723
  • Мнения: 1 376
60-70 лв/час е в цяла София минимума.

# 724
  • Мнения: 2 749
При трима татуисти съм била в София и никъде не е било на час. Казвали са ми крайна цена според рисунката.

# 725
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 670
Където съм се рисувала - цената е била и май все още е 80лв/час. Това винаги малко ме напряга, защото аз незная колко часа му трябват на човека... За сега не се е случвало да превиши 2 часа... Но все пак...

nelly13 естествено не съм раждала, та нямам база за сравнение и е много относително дори и това. Иначе 2 деца имам, но се радвам, че ти звуча като някой без деца Joy
Прагът на болка ми е доста висок, но всеки път е различно усещането. Примерно - ушите си ги дупча сам-сама. 17 обици имам Stuck Out Tongue Winking Eye
И мога още да дупча... И хрущяли имам надупчени... Но татусите ги усетих различно и трите пъти.

# 726
  • Добрич
  • Мнения: 163
Здравейте 😁 Скоро ще си правя обеца на пъпа и ще се радвам ако ми кажете с какво сте я промивали и тн. И ако сте от Варна къде мога да отида?
Здравей! Аз във Варна си продупчих пъпа в Златанов инк. Доволна съм от крайния резултат, но трябваше да ходя да ме дупчат 2 пъти, защото се оказа, че когато съм легнала и когато съм изправена обецата се изкривява. Съответно когато лежах беше идеално права, а когато се изправя кривваше наляво. Махнахме я и оставихме да зарасне, втория път го продупчи леко криво когато съм легнала, за да може да е право когато стана. Каза, че за първи път му се случва подобно нещо. Joy Даде ми гелче, с което се маже пиърсинга веднъж дневно и ми каза да си купя физиологичен разтвор, който мога да ползвам колкото искам.

# 727
  • София
  • Мнения: 480
Ако можех, щях да махна всичките си татуировки. Чудя се как съм могъл да съм толкова тъп

# 728
  • Мнения: 1 109
Извинявам се за нахлуването в темичката.
Може ли да ми препоръчате къде в София мога да си продупча нослето. Имала съм преди време и сега пак ми се иска.
Като район, всичко до/около метро ме устройва Simple Smile

# 729
  • Мнения: 13 082
Трип Хаус на Цар Асен.

# 730
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Имате ли идея като цена такъв тип татуировка колко излиза? Или се плаща на започнат час?
На няколко места питах, казват 100 лева на час. Мен ми се вижда много за такова тату....
Тук в Плевен за това мини ще ми вземат 50 лева.
100 лева ми се вижда ужасно много.
Още 9 дена съм под карантина, само да се оправя и отивам Blush

Последна редакция: нд, 28 мар 2021, 08:53 от bubanka

# 731
  • Мнения: 134
Аз пък изобщо не съжалявам и не мисля,че някога ще съжалявам за татусите ми. Имам такива дето сама съм си ги правила(начинаеща татуистка съм)  и са далеч от перфектни но са ми спомени и си ги обичам. Heart

# 732
  • София
  • Мнения: 480
Аз пък изобщо не съжалявам и не мисля,че някога ще съжалявам за татусите ми. Имам такива дето сама съм си ги правила(начинаеща татуистка съм)  и са далеч от перфектни но са ми спомени и си ги обичам. Heart
Аз съжалявам, защото когато ги правех го мислех за готино, а сега като се съблека се чувствам като бивш пандизчия, а и ми писна да ме питат това какво означава, онова какво е. Не знам наистина къде ми е бил акъла, но махането е сложно и може би много вредно

# 733
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Отвратителна ситуация.

Махането е болезнено, трудно, скъпо и грозно - не съм виждала напълно премахната татуировка.

Всичко е до собственото усещане.

Аз се чувствам по-красива с моите, част от мен са и са били истински желани и дълго обмисляни. Дадох си половин година да си избия идеята от главата - тоест да проверя дали не е моментно хрумване - и тогава ги направих. А и бях вече на възраст, в която определено знам какво искам и какво правя.

Не вярвам в идването на акъла. Ако все пак откъм характер си склонен да правиш спонтанно разни радикални неща, за които после да съжаляваш... Наистина кофти ситуация.

Ако ти на нас намекваш обаче, че ние "нямаме акъл", хич не си познал.

# 734
  • Мнения: 2 357
Аз пък повечето си ги направих на 35. Преди това си живеех само с една от студентските години. Обичам си ги всичките. Наистина са част от мен и не мога да си представя да не искам да бъдат там.

Общи условия

Активация на акаунт