Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 17 тема

  • 114 488
  • 731
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 447
Здравейте, извинявам се, че така нахлувам, но от известно време си мисля за една интервенция. Така наречената абдоминопластика. Интересува ме всичко около нея, дали някоя от вас се е подлагала?А махат ли излишна кожа? И може би белега се прави там, където е секциото,. ако има вече такова дали може да е на същото място, просто да поиздърпат. Проблемът ми не е чак катастрофален, но от бременността, многото качени килограми и сухата кожа, която много се нацепи, не мога да го прибера. Правя упражнения и всичко, но в ниската част си има излишна кожа и това ме дразни, само с хранителен режим и спорт не се оправя.

Здравей, моя близка си направи абдоминопластика след раждането на дъщеричката й. Махат излишната кожа и прибират напълно корема. Моята приятелка ми сподели, че също дълго време е опитвала да оправи положението с много спорт, стриктен режим и козметика, но без резултат. Отпуснатата кожа е някакъв ад, с който няма справяне. Много е доволна тя от резултата. Иначе знам, че и певицата Емануела се е подлагала на такава интервервенция, гледах я в едно интервю разказваше, а като съм я виждала по бански във Вип Брадър има перфектен корем сега.
Най добрата инвестиция която съм си правила,скъпичко но си струва.Ще ти скрие белега от секцио но пак ще имаш лек белег(моят почти не се вижда, но го мазах с разни мазила).Имай предвид че Възстановяването е дълго и болезнено.Ако имаш въпроси давай.Simple Smile





# 436
  • Мнения: 2 114
Привлякохте и моето внимание. Какво представлява абдоминопластиката? Решава проблем с отпусната кожа или и подкожните мазнини под корема? Колко дълго и болезнено е възстановяването? При кой специалист? И не на последно място цена Simple Smile

# 437
  • Мнения: 447
По време на тежка бременност преди почти 4 год. качих 30кг
И нямаше друг вариант за мен ,свалих повечето килограми и на първата година и направих абдоминопластика,
махнах ми всички мазнини и излишна кожа,  възстановява се около 2 месеца като първия месец беше ад.
Цената беше 3000 евро а доктора Георгиев бих казала че това му е силната страна защото после пак при него правих горен клепач но сякаш не ми харесва резултата.

# 438
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Привлякохте и моето внимание. Какво представлява абдоминопластиката? Решава проблем с отпусната кожа или и подкожните мазнини под корема? Колко дълго и болезнено е възстановяването? При кой специалист? И не на последно място цена Simple Smile

Не е липосукция. При бременност, ако кожата не е еластична - се преразтяга, може да се разделят коремните мускули, да се наложи наместване на пъпа и т.н. Също при сваляне на много килограми. Има доста инфо в нета.

# 439
  • София
  • Мнения: 4 714
На мен явно ми се налага да правя оперативен лифтинг, ХК не се задържа в лицето ми, а точно по този въпрос няма мнения от личен опит. Или поне не намирам.Цените са от 6-8-10 хил лв.   Confused
Обаче има един д-р Живко Кънев, при който цената е 1800 евро за фейслифтинг. Някой да е чувал нещо за този човек?

А, що да няма, има :

"quote author=the_good_wife link=topic=370579.msg34731229#msg34731229 date=1490016981]
Доктор Кънев го препоръчвам! Внимателен е, обяснява всичко, операцията мина безболезнено и се възстанових бързо (писала съм назад в темата). Планирам до месец-два да направя и долните при него Simple Smile
Успех, когото и да избереш!  bouquet
[/quote]"
Това е от форума за блефаропластика.
 http://old.bg-mamma.com/?topic=370579.210;topicrefid=20
Освен това като напишеш в гугъл името му излизат само позитивни отзиви.
 Цените съм ги гледала отдавна, но и такива да са нямат нищо общо с кожодери като Стоянов и Георгиев.Flowers Hibiscus

Последна редакция: ср, 02 авг 2017, 00:49 от MayyaI

# 440
  • Мнения: 349
Абдоминопластиката е тема, от която се интересувам отдавна. Много ми се иска да се подложа, но не знам дали ми стиска. Абе то после ако резултатът е добър, със сигурност ще си заслужава. Като прочетох, че Наоми е писала, че това е най-добрата инвестиция, която е правила се обнадеждих. Геновева, я кажи твоята близка при кой д-р се е оперирала? И за липосукция си мечтая, ама едно по едно - едва ли може да се комбинират - възможно ли е?  Rolling Eyes

# 441
  • Мнения: 2 114
За липосукцията съм виждала жени, които след процедурата се връщат излишните неща в двоен размер.

# 442
  • Мнения: 349
На същото или на друго място? То ако човек си мисли, че от липосукцията ще отслабне завинаги и след това ще си яде каквото му хрумне, много ясно, че пак ще си върне килограмите. Липосукцията е за оформяне на проблемни зони, а не за цялостно отслабване. Но след операцията си човек пак да си контролира храненето и да спортува, иначе отново ще натрупа мазнини, просто на други места.

# 443
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Няколко момичета, с които бременеехме заедно правиха абдоминопластика после. Не всички са доволни.

# 444
  • София
  • Мнения: 77
Здравейте момичета !
Сложих си филър в устните за първи път преди 12 дни при Сияна Живкова. Жуведерм 3, но само 0,6. Останалото каза, че ще го съхранява при нея в хладилник. Срока му бил до 2019г.
Идеята ми беше най вече в долната устна защото е по малка от горната...или по скоро по затворена в двата края и стои малко като триъгълник. Горната ми е мн хубава с мн добре очертан контур. Там исках само малко подхранване, пухкавост.
Др каза, че контура на горната устна няма да го пипа, обачена долната трябвало. И сложи в контура за да отвори ъглите, после малко и вътре в средата..да кажем всичко 0,5. А др 0,1 по малко в горната от двете страни.
Сега 12 дни по късно разлика ако има е мин...но това с контура нещо не ми харесва. Не стои фин и нежен, а по плътен и все едно леко се разлива и под устната !!!
И от 2 дни усещам неща като мн леки неравности тук там (но не топчета) и когато си изпъна настрани устната все едно за усмивка но мн мн широка "тези неща" прозират. Нещо като мехурчета...и в двете устни. Дразнят ме и се хващам, че си дъвча устните все едно ги търся дали са още там.
Тя каза че 20 дни х.к. се намества, попива вода и т.н. Т.е след 20 е окончателния резултат.
А другата част от филъра иска да я сложим след 3 месеца.
Нз изобщо всичко това нормално ли е...Disappointed

Последна редакция: чт, 03 авг 2017, 08:10 от SBALEXIS

# 445
  • Мнения: 144
Абдоминопластиката е тема, от която се интересувам отдавна. Много ми се иска да се подложа, но не знам дали ми стиска. Абе то после ако резултатът е добър, със сигурност ще си заслужава. Като прочетох, че Наоми е писала, че това е най-добрата инвестиция, която е правила се обнадеждих. Геновева, я кажи твоята близка при кой д-р се е оперирала? И за липосукция си мечтая, ама едно по едно - едва ли може да се комбинират - възможно ли е?  Rolling Eyes

Д-р  Людмил Пеев. Виждала съм корема й  и въобще не си личи, че е правено нещо.

# 446
  • Мнения: 718
Много излишна кожа ли е имала? След колко време се е възстановила?

# 447
  • Мнения: 663
Здравейте, видях, че много сте говорили за диодната епилация и мога да кажа, че изобщо не е болезнено. Има охлаждане, сега нямам време, утре ще разкажа подробно, пускам снимки да видите:
- по време на епилация

- след епилация

# 448
  • Мнения: 315
За какво е този гел, с който си намазана, не се ли прави на суха кожа?

# 449
  • Мнения: 2 114
Скоро не съм се включвала. Записах си часове за подновяване на ботокса и един за мезотерапия на apriline.

Общи условия

Активация на акаунт