Мнения за 125 СУ "Боян Пенев", Младост 1 - IIІ част

  • 110 617
  • 814
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 595
Само от точките на теста + бонус от 5 точки за настоящи ученици на 125-то СУ.

Тази година дъщеря ми се яви на БЕЛ. По това, което бях чела, че представлява изпита - тестова част + творческа задача, ми се стори, че се доближава до тестовете на състезание Любословие, за което бях чувала. Извадих от тях да ги видим за ориентир и след изпита тя каза, че наистина  е приличал на тях като съдържание и структура. Творческата задача тази година беше да напишат разказ по зададено начало.

PS. Записах дъщеря ми в хуманитарната паралелка за 5-ти клас. Има ли тук друг, чийто дете ще учи в нея?

# 436
  • Мнения: 2
Здравейте,някой би ли ми казал името на класната, която ще бъде на 3 а клас (паралелка с руски език) през новата учебна година?И мнение за нея...

# 437
  • Мнения: 686
Здравейте, бих искала да попитам може ли да се кандидатства за повече от 1 паралелка. За прием след 4 клас питам и предварително благодаря!

# 438
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
Здравейте, бих искала да попитам може ли да се кандидатства за повече от 1 паралелка. За прием след 4 клас питам и предварително благодаря!
Поне миналата година желанията се изреждаха.

# 439
  • Мнения: 112
Тази година изпитът за математическите паралелки беше през юни, докато състезанието за хуманитарната паралелка е през май и записването става веднага след излизане на резултатите, т.е. преди изпита по математика.

# 440
  • София
  • Мнения: 3 484
Да, може да се кандидатства за трите паралелки. Тази година изпитът за хуманитарната беше по-рано. Ако приемат детето и тази паралелка е от желаните, го записвате. След това беше изпитът по математика - общ за двете паралелки - математическа и природна. Ако детето е прието в първите 26 може да се избира парлелка. Ако не - остава за природната. Ако някоя от тези двете е по-желана, но вече сте записани в хуманитарната паралелка - отивате в срок и Ви преместват. Това е принципът за кандидатстване след 4 клас. Записвате си и се отписвате колкото пъти се налага. Ако приемат детето в най-желаната паралелка, то ще учи там и никакво записване преди това няма да му попречи. Но трябва да си следите сроковете.

# 441
  • Мнения: 686
Благодаря!
Да, може да се кандидатства за трите паралелки. Тази година изпитът за хуманитарната беше по-рано. Ако приемат детето и тази паралелка е от желаните, го записвате. След това беше изпитът по математика - общ за двете паралелки - математическа и природна. Ако детето е прието в първите 26 може да се избира парлелка. Ако не - остава за природната. Ако някоя от тези двете е по-желана, но вече сте записани в хуманитарната паралелка - отивате в срок и Ви преместват. Това е принципът за кандидатстване след 4 клас. Записвате си и се отписвате колкото пъти се налага. Ако приемат детето в най-желаната паралелка, то ще учи там и никакво записване преди това няма да му попречи. Но трябва да си следите сроковете.

# 442
  • Мнения: 2
Здравейте,
Моля да ми препоръчате частна занималня за дете,на което му предстои да бъде III-ти клас в125 СУ.
Чух добри мнения за Рая и Ния.
С Ния се свързах,но на Рая не откривам контакти.
Може и индивидуално обучение,ако някой е доволен,чувала съм, че в блоковете в близост до училището се провеждат подобни.Благодаря Simple Smile

# 443
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Здравейте, момичета!
Ще се радвам да споделите впечатления за тези госпожи, отрицателни, положителни, всякакви мнения приемам Simple Smile
Палма   Никлева история може би
Жасмина Манова -математика
Милена   Андреева - английски
Благодаря!

Последна редакция: пт, 13 сеп 2019, 11:16 от Черита

# 444
  • София
  • Мнения: 2 845
Жасмина Манова не може да се справи с буен клас. Класът на дъщеря ми беше такъв, ето защо не мога да преценя, дали по принцип би могла да преподава добре или не.

# 445
  • Мнения: 4 073
Палма Никлева - история. Добър преподавател, много взискателна. Държи много на предмета си. Дава много допълнителни проекти, важно е участието в час. Дъщеря ми добре помни материала, взет при нея, и до днес - близо 2 години по-късно.

# 446
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
По-горе пропуснах да включа и Магдалина Петрова-БЕЛ. Не знам дали досега е преподавала в това училище. Горните три съм ги чувала като имена, но тази госпожа ми е напълно непозната като име.

# 447
  • София
  • Мнения: 9 517
Милена Андреева е класна на сина ми. Изисква много, децата я харесват /повечето/.

# 448
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Дзвер, Милена Андреева много ми допадна като излъчване, поведение и приказки. Надявам се и да ми се затвърдят и в по-късен етап. Допада ми, това че изисква, но е важно и да успява и да им предаде материала, за да може да го усвояват по-лесно. А тази година, това е най-важният предмет(един от най-важните, да не бъда толкова крайна).
За съжаление не мога да кажа същото за госпожата по математика- г-жа Манова. Много добре се държа на родителската среща, но нещо вътрешно не я харесах(надявам се да е само в моята глава).

# 449
  • София
  • Мнения: 90
Здравейте, моля за мнение за г-жа Яна Спасова по БЕЛ

Общи условия

Активация на акаунт