Бебешката количка - цяла наука за второ висше №37

  • 133 311
  • 1 296
  •   1
Отговори
# 810
  • София
  • Мнения: 2 702
От 24 до 26 ноември
Имам приятелка с S-line и за мен е ужасна. Тежка, обемна, тракаща... Лорели е в пъти по добре.

# 811
  • София
  • Мнения: 6 290
Мисля, че всяка година е ноември.

В Дундьо с/у Майчин дом имаха полски модели, но май магазинът бил затворен вече.

# 812
  • Мнения: 8 961
И аз съм на същото мнение като Аня за С-лайн. Тежка, тромава, ужасна материя и ужасно неудобен летен кош, бебетата са вечно изхлузени. Кошницата за кола няма да я коментирам изобщо.
Дундьо има в Младост на Йерусалим.

# 813
  • Мнения: 35 148
И на нас ни я предлагаха.. ми, не ме впечатли .. то и с тая моя любов към Доти беше абсурд да ме навият. Ама иначе С лайн се среща често по улиците. Ако видиш някоя мама смело помоли да ти даде да я побуташ. Те се радват, когато някой прояви интерес към количката им Wink на мен в един магазин една майка така ми даде да бутам количката й , защото я питах дали е доволна от нея

# 814
  • Мнения: 25 810
Не намирам никъде отзиви за тази количка, ако някой може да сподели мнение, ще се радвам.

https://www.baby.bg/noordi-bebeshka-kombinirana-kolichka-polaris … ;utm_content=ver2

# 815
  • Мнения: 151
Здравейте,

Не намирам отзиви и за  Aneco Allium Изглежда много красива и на достъпна цена, но дали е функционална?

# 816
  • Мнения: 50
Момичета, можете ли да ми дадете отзиви за тази количка на Zarra Adbor 2017 3 в 1? Ще ви бъда много благодарна!
http://kasida.bg/product/49087/kombinirana-bebeshka-kolichka-adb … 17-tsvyat-28.html

# 817
  • Мнения: 1 839
Момичета, можете ли да ми дадете отзиви за тази количка на Zarra Adbor 2017 3 в 1? Ще ви бъда много благодарна!
http://kasida.bg/product/49087/kombinirana-bebeshka-kolichka-adb … 17-tsvyat-28.html
Аз бях с нея, много съм доволна 😊 Изкарахме заедно 1 година, постоянна експлоатация, без да скръцне и без да мръдне от никъде. Много ми беше удобна , на малкия също. След първата година просто реших, че искам миниатюрна количка тип чадър и я смених, понякога още ми липсва и ми се иска да си я бях запазила. 😄

# 818
  • Мнения: 45
Момичета, някоя от вас има ли Cosatto Supa Pixelate и доволна ли е? Удобна ли е? Подходяща ли е за бебе, което ще се роди в края на април?

# 819
  • София
  • Мнения: 2 130
Момичета, някоя от вас има ли Cosatto Supa Pixelate и доволна ли е? Удобна ли е? Подходяща ли е за бебе, което ще се роди в края на април?
аз съм я имала и бих казала че е  меко казо ужасна, но модела е обсъждан вече, прочетете по назад в темите.

# 820
  • Мнения: 8 961
Момичета, някоя от вас има ли Cosatto Supa Pixelate и доволна ли е? Удобна ли е? Подходяща ли е за бебе, което ще се роди в края на април?
аз съм я имала и бих казала че е  меко казо ужасна, но модела е обсъждан вече, прочетете по назад в темите.


И аз съм писала назад за нея, защото моя близка, с която излизаме заедно я има. Само е красива и и ма хубав сенник, нищо друго хубаво.Ужасно върви, изтъркани гуми за 2 месеца, бебето е постоянно изсулено, чувалът е ужасен.

# 821
  • София, България
  • Мнения: 456
Здравейте на всички и благодаря за хубавата тема!
Доколкото четох коментари тук и другаде из нета, почти няма недоволни от Espiro/Baby design Simple Smile Все пак да ви попитам и вас, имате ли някакви наблюдения върху тази количка: Baby design Husky (моделът е тазгодишен) ? Вчера бяхме в магазина на бул. "Ситняково", консултантката беше много любезна и ни отдели много време. На мен количката ми се стори перфектна, а разликите между нея и наследника на Атлантик (Espiro Next Avenue) са минимални (UV защита, механизма за повдигане на гръбчето, тапицерията). Но ще съм много благодарна, ако някой може да даде отзиви за Husky, дори и по-стария модел. Благодаря!

# 822
  • Мнения: 35 148
Аз съм с Деним на Бейби Дизайн. Много си в харесвам. Вози леко, маневрена, лесно се маха зимният кош ( за сега само него съм ползвала) . Разглобяване лесно, няма нужда мъжът ми да ми помага. Много съм доволна. Когато аз търсех количка нямаше Хъски, иначе бях харесала стария модел.

# 823
  • Мнения: 882
Здравейте, момичета! Някой има ли идея къде в София мога да видя Foppapedretti Iwood?  newsm78

Колебая се м/у нея и Jane Muum. Втората я има на доста места и имам впечатления от нея, но първата я видях за кратко само в Дундьо в Младост, след което я купиха и оттогава не са я имали изложена, а бих искала да я огледам по-подробно преди да взема крайното решение.

# 824
  • Мнения: 19 698
Аз точно в Дундьо съм я виждала. Много ми хареса. Имаше само нещо в багажника, което дразнеше - някакви кръстосани елементи по средата, ако не се лъжа.

Общи условия

Активация на акаунт