Желанията, като подредим - към гнездото с надежда ще летим.

  • 105 755
  • 808
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 160
и сега на 17 г. пак ще видим Манту-то.
Тези дни (май месец) го махнаха от календара  Peace

# 256
  • Мнения: 151
Здравейте и от нас!
В момента редим желания с момчето...обаче се появи дилема между 7-мо и 127-мо и затова молим за помощ Praynig. Дайте съвети кое от двете е за предпочитане, тъй като му стига бала и за двете, а се чудим кое да сложим по-напред. 127-мо по принцип е с по-нисък бал и ако го наредим преди 7-мо, то със сигурност ще отпадне. По-принцип като локация 7-мо ни е по-удобно, но чувам не добри отзиви...Ако имате впечатления и ги споделите, ще сме много благодарни! bouquet

# 257
  • София
  • Мнения: 2 660
И в гнездо и пред монитора е необходимо човек да е проверил колкото може нещата . При нас в гнездото за НПМГ обясняваха, че ако няма точки от олимпиади не може да се пише в заявленито, което не е така.

# 258
  • София
  • Мнения: 313
Здравейте и от нас!
В момента редим желания с момчето...обаче се появи дилема между 7-мо и 127-мо и затова молим за помощ Praynig.
Аз съветвам 127 пред 7.
А как разбрахте, че ви стига бала за там? Достатъчни ли ще са 350 точки, как мислите?

# 259
  • София
  • Мнения: 13 206
и сега на 17 г. пак ще видим Манту-то.
Тези дни (май месец) го махнаха от календара  Peace

Верно ли! А дано, че четвърто не ни мърдаше... Crazy много ме е яд, че от последните две ваксини й останаха ужасни белези на лявото рамо  Tired, а имунитет.. няма

# 260
  • София
  • Мнения: 2 296
Здравейте и от нас!
В момента редим желания с момчето...обаче се появи дилема между 7-мо и 127-мо и затова молим за помощ Praynig. Дайте съвети кое от двете е за предпочитане, тъй като му стига бала и за двете, а се чудим кое да сложим по-напред. 127-мо по принцип е с по-нисък бал и ако го наредим преди 7-мо, то със сигурност ще отпадне. По-принцип като локация 7-мо ни е по-удобно, но чувам не добри отзиви...Ако имате впечатления и ги споделите, ще сме много благодарни! bouquet
Аз на Ваше място бих избрала 7-мо.
Абстрахирайки се от остарялата материална база, училището от миналата учебна година е с нова директорка, която е амбициозна, знаеща и можеща. Да не звучи като реклама, но я познавам лично.
Ако изборът на училище зависи по някакъв начин от директора, аз бих дала шанс.

# 261
  • Мнения: 8 082
...В момента редим желания с момчето...обаче се появи дилема между 7-мо и 127-мо и затова молим за помощ Praynig.
...А как разбрахте, че ви стига бала за там? Достатъчни ли ще са 350 точки, как мислите?
Миналата година 28.5-28.8 мин бал първо класиране (за двете училища). Да кажем с две петици, т.е. удвоена сума от оценките БЕЛ + Мат 18.5-18.8, т.е. търсим място в статистиката за 9.25-9.4 (в статистиката 3061-2785 с натрупване, момче 1365-1237, момиче 1696-1548). В момента в тези места на статистиката са за сума точки 127-132 в общата, при момчетата и при момичетата - същото.
Т.е. при всичките тези "намествания" тази година с две петици (2*39т) точките стават 332т (=2*127+2*39) до 342т (=2*132+2*39).
Та всичкото това са сметки спрямо статистики, а не спрямо индивидуални желания на децата (ако само 10 деца с близък до вашия бал, но малко над него пишат същото училище може да не стане...)

# 262
  • Мнения: 36
Здравейте!
Питането ми е към включилите НПМГ в заявленията: как се ориентирахте коя от двете биологически паралелки е "биология-химия-английски" и "биология-химия-математика", при положение, че в таблицата с кодове са именувани по различен от публикувания в сайта на училището вариант...

# 263
  • София
  • Мнения: 2 660
Здравейте!
Питането ми е към включилите НПМГ в заявленията: как се ориентирахте коя от двете биологически паралелки е "биология-химия-английски" и "биология-химия-математика", при положение, че в таблицата с кодове са именувани по различен от публикувания в сайта на училището вариант...
Гледах в план-приема поредността. Не че  сигурно, но друго нямах като отправна точка.

# 264
  • Мнения: 834
Защо се трият мнения? Нови хора не могат да се включват да следят темата ли?  Thinking

# 265
  • София
  • Мнения: 313
Как се ориентирахте коя от двете биологически паралелки е "биология-химия-английски" и "биология-химия-математика", при положение, че в таблицата с кодове са именувани по различен от публикувания в сайта на училището вариант...
Сега погледнах в сайта на НПМГ - вече са изписани кодовете и там.
Започвам да си мисля, че нарочно е направено съкратено изписването на паралелките в таблицата на РУО с кодовете. За заблуда. Или банално недомислие.

# 266
  • София
  • Мнения: 313
Защо се трият мнения? Нови хора не могат да се включват да следят темата ли?  Thinking
Ако е само за следене - има си опция с известия на имейл. Няколко часа след последното последното ви влизане в темата, ако има нови мнения - получавате имейл.
И няма да спамите в темата "за записване и следене".
Безсмислени мнения като интервал, точки или запетайка са излишни и никому ненужни.
Аз специално смятам за ненужни и мнения от типа: здрасти, добро утро, успех и т.н.

# 267
  • Мнения: 834
Защо се трият мнения? Нови хора не могат да се включват да следят темата ли?  Thinking
Ако е само за следене - има си опция с известия на имейл. Няколко часа след последното последното ви влизане в темата, ако има нови мнения - получавате имейл.
И няма да спамите в темата "за записване и следене".
Безсмислени мнения като интервал, точки или запетайка са излишни и никому ненужни.
На фона на всичките абсурдни спорове тук, точно моят запис се оказа най-големият спам. Laughing Смешно е просто.


И ние днес пуснахме желанията, успех на всички.  Peace

# 268
  • София
  • Мнения: 3 488
и сега на 17 г. пак ще видим Манту-то.
Тези дни (май месец) го махнаха от календара  Peace

Верно ли! А дано, че четвърто не ни мърдаше... Crazy много ме е яд, че от последните две ваксини й останаха ужасни белези на лявото рамо  Tired, а имунитет.. няма

Ваче, ако й е станал белег от ваксината не позволявай повече манту. Ако се видим на някоя родителска среща ще ти обясня защо.

# 269
  • Мнения: 36
Красен, благодаря!
Разбирам, че съм разменила предпочитанията на детето, давайки превес на английския за сметка на математиката:), може пък да е за добро...
В петък следобед свърших тази работа по електронен път. Все още съм в трепетно очакване да се визуализират и оценките от свидетелството за основно образование.

Общи условия

Активация на акаунт