Искам да кажа ... (127)_19.06-25.06

  • 74 593
  • 898
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 23 098
Захирче, нали това писах - не можах да си харесам аромат, за да поръчам парфюм от списъка.  Crazy На Ланвин ми беше харесал един (помирисах го на една жена), той даже е със скромна цена, но в мола не успях да го открия.

Последна редакция: пн, 19 юни 2017, 13:50 от Тонка*

# 91
  • Мнения: 22 444
Захирче, успех с колата. Simple Smile

И аз искам "нова" кола, но хич не ми се занимава да приведа сегашната в търговски вид. А си има нужда, но ще хвръкнат най-малкото 500лв.

На мен ми е интересно това с колани, въжета, или каквото е там, на което се виси и се правят разни упражнения. Но само в София и големите градове има.


АЗ искам да пробвам Burberry Body Tender, ще видя дали го има при нас.

# 92
  • Мнения: 17 987

Снимки на колата ще има със сигурност, само да видя дали е "моята". Много се вълнувам, наистина! Ще си я карам с кеф!!!  Hug Всичките ще ви возя, кой където иска!!!!  Heart Eyes

Ох, милата  Heart Eyes, вълнуваме се с теб, да знаеш  Hug Кажи  поне модела де..... Flutter

# 93
  • Мнения: 39 403
И моите младежи са скарани със самообслужването. Все питат какво има за хапване, а не отиват само да си намерят нещо.  newsm78 Ще ги стягам.
Щерката утре заминава на екскурзия. Цикъл не е идвал от 3 месеца и днес изненада, от не най- приятните. ОтидЕ и басейн, и бели панталонки, и желание....

# 94
  • София
  • Мнения: 23 098
Мари, това с цикъла защо така? Не трябва ли да се разбере защо е нередовен. Като млада имах тежък цикъл, но след като родих нещата коренно се промениха към добро. Сега ми е все тая дали съм но море, на почивка или където и да било другаде. Не го усещам.

# 95
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Захир,съгласна съм за йогата- това си е религия, начин на живот, не е само хоп-троп, каквото е за мен. На мен не ми е зареждаща, а напротив-твърде бавно,тихо и релаксиращо ми е. От време-навреме-може.  Peace
А,де-15 лв. на посещение  Thinking,нали ви казах,че е баровско. Демек,не е за мен,не обичам аз натопорчени места  Naughty.
Сесил,казвала съм от къде поръчвам, но много от девойките не го харсеват магазина-ФД.Спортни стоки от Спортдепо и МайМол. Споменатите кецове на Келвин Клайн са на цена с 50 % по-ниска от цената в реалния магазин. Вчера ги мерих там. Whistling
Въздушна йога може би имаш предвид,Сесил?

# 96
  • Мнения: 17 987
И моите младежи са скарани със самообслужването. Все питат какво има за хапване, а не отиват само да си намерят нещо.  newsm78 Ще ги стягам.

Ами...щото и двечките сте си вкъщи с Джена. Моите ако решат да ме чакат  Crazy, ще се озъбят от глад  Laughing

# 97
  • Мнения: 22 444
ДжеНа, не съм обърнала внимание, извинявай.
Сигурно е това, не знам как точно се нарича.

mariat, 3м. са много, но зависи на колко години е детето и кога за първи път е дошъл цикъла.

Аз съм малко крайна в това отношение, но не мога да приема че дете над 9-10г. ще чака мама, за да му сложи нещо за ядене.

# 98
  • Мнения: 22 036
Абсолютно съм съгласна с Рая, не са толкова зле, само трябва да бъдат оставени гладни и са способни на невероятни кулинарни подвизи Simple Smile.

# 99
  • Мнения: 15 036
Моят пък е точно обратно. Сутрин става и се отправя към шкафа и котлона да си прави закуска. Нямам проблем, ако го наглеждам, но иначе не позволявам да ползва котлона сам. Така естествено веднага се разсънвам и хуквам към кухнята да следя да не запали нещо или да се изгори.
Съвсем нормално е в началото цикълът да е нередовен.

# 100
  • София
  • Мнения: 23 098
Аз в момента принасям яденета, но само защото Кати толкова отслабна, че е живите мощи и сърцето ми се къса.

Съвсем нормално е в началото цикълът да е нередовен.
Аз понеже не знам колко е голяма щерката на Мари, затова подпитах. Иначе, да. Права си.  Peace

# 101
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
О,ще се нахрани той, де ще върви  Mr. Green,ама се надявал палачинчици да му направя  Laughing. Пък и проявява интерес детето къде съм се метлосала толкова рано (за нашите стандарти)  Crazy. Съвсем скоро не само,че няма да се интересува къде съм,ами и ще се надява да се забавя възможно най-много  Mr. Green.
Не е толкова гъзарък,колкото изглежда. Надявам се да се усеща (само)иронията в постовете ми  Laughing.

# 102
  • Мнения: X
То и аз съм си предимно вкъщи, но и тримата могат да си отворят хладилника, да си направят сандвич, салата, пържени яйца, макарони или просто да си стоплят порция от налично ядене.

# 103
  • Мнения: 39 403
Тонка, това е едва третия път, в който й идва. И на кумата детето също я беше пропуснало 2 месеца. Смятам, че е нормално(дано да не греша) в първите идвания да има отклонения....каквито и да са те.
Сесил, на 11 години и 11 месеца е щерката.
Хора, моите не огладняват!  ooooh! Ето, два часа е и след малко ще обядват. А иначе питат дали може да бръкнат в шкафа със сладки неща и какво има в него. Това имах в предвид в по- предния пост.
Иначе и аз имам вина, знам си го.
Сбъдваща, евала!

# 104
  • Мнения: 3 609
Mомичета, много сте ми симпатични и ще ви кажа нещо, надявам се да го приемете такова, каквото е. А именно съвсем "приятелски", пък било то и само виртуално приятелски съвет. Няма по-лоша услуга за някой от това да го направите лигльо/лигла! То е ясно, че мама ще даде да се яде, ама не е там работата! Живота е такъв, че оцеляват най-адаптивните. Не помагате по този начин, като им "сипвате" всичко наготово! Детето е личност и следва да бъде гледано на него като на такава. Моя много близка приятелка хранеше в устата момченцето си, на 6.5 години. Ми то утре отива на училище! И там ли мама ще му даде да яде?! Не знам.. мисля, че не е готино така.  Peace пийс, само не ме нападайте пак!!!!

Иначе, колата е VW polo 1.2i, 4 врати, всичко..страндартно поло.

Общи условия

Активация на акаунт