Искам да кажа ... (127)_19.06-25.06

  • 74 609
  • 898
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 22 473
Ето я полата, на street One е но определено е М.

Ето и роклята. Маката ми е неизвестна, Аманита. Памук и еластан, много добра изработка. Но в бюста абсурд да се събера.

# 76
  • Мнения: 22 036
Като деца играехме по цели дни през ваканциите, а и след училище през другото време. Лятото на всичко от изброените, а зимата, пързаляне, бой със снежни топки, правене на замъци и снежни човеци.

Моето дете също играеше много. Казвала съм, че бяхме голяма група и пред блока винаги беше пълно. Играехме и ние д децата на народна топка, на фердербал. И тук като дойдохме играеха на улицата или в нечия къща.

Браво на новите/старите шофьорки, а Тонка да не се помайва Simple Smile.

# 77
  • София
  • Мнения: 23 109
Момичета, от 100 кладенеца вода ще донеса, за да ви обяснявам как сега не е моментът да записвам шофьорски курсове.  Не ме пресирайте, че се депресирам.  Mr. Green

В събота като ходих на кино, влязох в Сефора и Дъглас, за да си харесам парфюм, който да поръчам от списъка с парфюми на съседката. Щях да припадна от миризми, бях ходещ тестер накрая, но нищо не харесах. Аз нали съм си влюбена в Жасмин Ноар на Булгари и отчасти в Жадор на Диор, та всички останали ми бледнеят.

# 78
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 473
Игрите- ясно. Бяхме огромна компания за игри навън навремето, сигурно имаше едно 30 деца на сходна възраст. Почти всички учехме и в едно училище. Незабравимо време  Heart Eyes
Децата тук играят свободно навън. Имаме площадки, басейн. Улиците са тихи и спокойни, кварталът е от затворен тип. Събират се 10-12 дечица, винаги намират на какво да играят.

Аз купих подарък на учителя. Взех му книга, писана от учител; някакво проучване на образователната система и как да научат децата да променят света. Даже и посвещението от детето съм измислила, много съм доволна от себе си  Mr. Green

И после хлътнах в един китайски магазин( тук са огромни халета) с разпродажба 40%. Като луд с картечница! Купих кутии за съхранение, вакумни пликове, разни канцеларски материали, саксии и какви ли не още простотии  ooooh! Умишлено прибрах всичко веднага по местата му вкъщи, да не си личи, че съм попълвала запаси  Laughing Mr. Green

# 79
  • Мнения: 18 009
Току що прочетох това и много се иЗдосах /както казваше дребната едно време  Mr. Green/. Не, че не си го знаем ама...то много народ бе  #2gunfire

http://onovini.com/2017/06/%d1%85%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b5%d1%82% … 1%80%d0%be%d0%b4/

# 80
  • Мнения: 3 609
oх, благодаря ви! Дано! Имам някаква безумна надежда, че ако се окаже "моята" кола и я взема и по неведоми пътища успея да я оправя до петък  Crazy , мога да пътувам с нея! Тя е реално регистрирана, така че само прехвърлянето и талона да извадя.. Пфу, дано! И да си джиткам вече с нещо мое, че ми писна да се примолвам на всеки и да треперя дали няма да задера нещо..  Tired

Тонка, какво излезе с тия парфюми?! Читави ли са?! Аз като видна сврака пак да кажа...ако искаш мятай списъка насам  Blush Между другото  и аз отлагах за книжката ужасно много време. Така правя с всичко, с което не ми се занимава или знам, че докато стане, ще ми е тегаво. Отлагам, намирам извинения, причини...ама хвана ли се, няма 6-5.. Та дипломирането си влачих 2 години, кредита влача 2 години...ама всичко е добре, когато завършва добре. Така че не си рекА, не си взела книжка. Не е такъв зор, мама сега кара курса.

Тарти, страхотен избор на подарък!  Peace

# 81
  • Мнения: 3
Лабиринтът - книга 3: Последният кандидат
Търся тази книга ако някой я има моля да ми я изпрати на: resmie.ibryam@abv.bg

# 82
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 473
Лабиринтът - книга 3: Последният кандидат
Търся тази книга ако някой я има моля да ми я изпрати на: resmie.ibryam@abv.bg

Това не е темата за търсене на книги  Peace

# 83
  • Мнения: 11 703
Тази книга и аз я търся и то отдавна.
Ако стигне до някого, моля да ми я пратите и на мен  Peace

Захир, аз ще чакам за снимки на колата. Много ти се радвам. Помня големия трепет за първата ми кола. Едно рено клио, от кака го купих, 65 коня, бавничкоооо. Като качвах баир и трябваше да му изключвам климатика, че зор иначе  hahaha
Ама си ми беше тръпка, първа кола. Та, аз със сигурност ще чакам снимка  Hug

# 84
  • Мнения: 39 519
Сесил, не са за мен! bouquet

# 85
# 86
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Захир, и аз искам отчет за новата кола,дано да я спазариш добре и да я мяташ по света и у нас. Моята най-първа беше едно дребно червено Рено Клио. Що търкаляне видя, ехеее  Heart Eyes.
Да ви кажа,йогата не е моето нЯщо  Crazy.
 
Скрит текст:
Два часа се търкаляхме като магарета, изчекнах се, на финала чак ми стана лошо...ама сигурно,щото не бях изяла сутрешното си количество бисквити  Crazy от бъзране да съм навреме...или пък чакрите ми бяха ултра задръстени, не знам.
Ама-15 лв - йога и 5 лв паркинг,не ща  Naughty.
Младежът ми звънял 13 пъти, на баща си звънял също, гладен и разтревожен къде съм от толкова рано  Mr. Green.Пък по време на заниманието не е удобно да се разговаря, нарушава се аурата...
Та,сега ще си почивам от йогата,де  Mr. Green.
Ша,  Whistling, пуснала си снимки от Младост 2,видях  Heart Eyes,баровке!
Сесил, полата ми харесва  Peace, роклята-не. И на мен рядко ми се занимава с връщане, за това и поръчвам само от 2 сайта,където всичко е много добре организирано.
Получих поръчаните кецове за младежа, много са готски.Моят номер са  Laughing. Ще наследявам.

# 87
  • Мнения: 22 473
ДжеНа, аз винаги съм се чудила хората как търпят йогата. Simple Smile Нямам нерви аз за това нещо.
Я кажи от къде поръчваш?
От БГ много рядко го правя, защото всеки сайт си слага някакви измислени размери, които рядко отговарят на истината.
В ибей никога не съм имала подобни разминавания като тук. Знам си точно размера при англичаните и освен когато не реша, че ще се натъпча в по-малък, гафове не съм имала. Simple Smile

# 88
  • Мнения: X
Джена, тоз младеж сам не може ли да се нахрани?

# 89
  • Мнения: 3 609
Йогата е велико нещо. Обожавам! Само ме е яд, че съм мърда безподобна и с нищо в тоя живот не съм била сериозна! Първо, аз обичам такива лежерни неща. Не обичам силови спортове или тия подксачащите ...тае бо и т.н Освен всичко останало,йогата е  далеч от спорт. Това е начин на живот. Асаните са освен разтягащи, действащи и на отделни точки и системи. Днес правих една, която стимулира щитовидната жлеза..освен това влияе за всякакви женски проблеми. Но..разбира се, всеки знае за себе си.
Джена, каква е тая йога 15 лв. ? Някаква много "модерна" ще да е..

Али, прати ми моля те на лично клипчетата с твоята йога!  bouquet

Снимки на колата ще има със сигурност, само да видя дали е "моята". Много се вълнувам, наистина! Ще си я карам с кеф!!!  Hug Всичките ще ви возя, кой където иска!!!!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт