Хитринки за всякакъв случай - тема 15

  • 91 075
  • 742
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 54 814
Аз имах подобен проблем с тениските на дъщеря ми.
Реши се с пране на 60 градуса.

И въобще вече не пера на 40. Поне на 50.

# 271
  • Мнения: 7 715
С прах пера, но съм накисвала с течен само този участък

# 272
  • Мнения: 54 814
И аз съм накисвала, на ръка също съм търкала само подмишниците и пак не се отмирисваха. Тийновете имат много силна миризма. Sunglasses
Обаче високите градуси помогнаха. Peace

# 273
  • Мнения: 7 715
Да но така има голяма вероятност да се свият

# 274
  • Мнения: 54 814
Нищо не ми се е свило.
Ползвам центрофуга на 700 оборота.

# 275
  • Мнения: 7 715
Няма как да регулирам центрофуга, живея на квартира е пералнята, която е тук сигурно е към 20 годишна ... Но като бях в родния ми дом, пусках едни бели на 60 градуса, имаше и такива проблемна тениска е пак нищо, ароматът си е там, даже тогава се праха с течен препарат

# 276
  • София
  • Мнения: 6 010
Има сега един препарат от ДМ, който е точно за потни петна под мишниците. Аз го купих защото и моят съпруг има една проблемна тениска. Миризмата се усеща само при гладене и си е на пот, само под мишниците. Решила съм да пробвам с това препарат последно и ако не стане я изхвърляме.

# 277
  • Мнения: 2 420
аз бих пробвала накисване със сагротан, за да убие разни миришещи микроби
 и в бъдеще залепване на тънка дамска превръзка на дрехата отвътре, където се пада мишницата.
за тениска не става, но за много блузи и особено за сако са идеални.
тези на алвейс са много тънички и абсорбират голямо количество пот.освен това прилепват много стабилно на тъканта.
https://intl.target.com/p/always-xtra-protection-active-dailies- … ount/-/A-10977986

# 278
  • Мнения: 7 715
аз бих пробвала накисване със сагротан, за да убие разни миришещи микроби
 и в бъдеще залепване на тънка дамска превръзка на дрехата отвътре, където се пада мишницата.
за тениска не става, но за много блузи и особено за сако са идеални.
тези на алвейс са много тънички и абсорбират голямо количество пот.освен това прилепват много стабилно на тъканта.
https://intl.target.com/p/always-xtra-protection-active-dailies- … ount/-/A-10977986
Никой мъж няма да се навие да му сложиш дамска превръзка на тениската

# 279
  • Мнения: 2 420
ами аз съм писала, че не става за тениска, то и жена няма да сложи на тениска.
ама дай да си пуснеш отровата, да не те отрови теб ...елен ли си, коза ли си или кобра?
да споделиш ти самата нещо по проблема?
освен това сме писали почти едновременно с г-жа лаленце, която намеси мъжка пот в проблема

# 280
  • Мнения: 7 715
ами аз съм писала, че не става за тениска, то и жена няма да сложи на тениска.
ама дай да си пуснеш отровата, да не те отрови теб ...елен ли си коза ли си или кобра?
да споделиш ти самата нещо по проблема?
освен това сме писали почти едновременно с г-жа лаленце, която намеси мъжка пот в проблема


Тениска казах примерно, не знам кой каква отрова излива? Не знам за какви елени говориш .. след второто Е има точка, не е цяла дума  Wink Ии така де , и под никоя блуза не можеш да накараш мъж да си сложи дамска превръзка

# 281
  • Мнения: 7 715
Какво да споделя за проблема? Именно аз зададох въпроса за тази миризма, търся решение

# 282
  • Мнения: 2 420
ами аз съм писала, че не става за тениска, то и жена няма да сложи на тениска.
ама дай да си пуснеш отровата, да не те отрови теб ...елен ли си коза ли си или кобра?
да споделиш ти самата нещо по проблема?
освен това сме писали почти едновременно с г-жа лаленце, която намеси мъжка пот в проблема


Тениска казах примерно, не знам кой каква отрова излива? Не знам за какви елени говориш .. след второто Е има точка, не е цяла дума  Wink Ии така де , и под никоя блуза не можеш да накараш мъж да си сложи дамска превръзка

и как да разбера, че става въпрос за мъжка тениска като пишеш
С какво може да се махне миризма на пот , задържала се и след пране ?
като не иска дамска превръзка, ще му сложиш мъжка. Money

# 283
  • Мнения: 2 420
има специални тениски за под риза или блуза за мъже
https://www.amazon.de/Funktionsunterhemd-gegen-Achselschweiss-He … nterhemd+einlagen

# 284
  • Мнения: 7 715
Какво прави тази тениска ?  Ако се намокри не пропуска ли ? В моя случай пак няма да помогне , моя има риза само за зимна униформа, през останалото време и извън работа е с къс ръкав, дори и зимата 😁 Но мерси, че се опитваш да помогнеш. А аз ще се снабдя с препаратите, които предложиха момичетата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт