DOLUNAY - ПЪЛНОЛУНИЕ- Нов сериал с участието на Йозге Гюрел и Джан Яман.

  • 160 611
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Дубай
  • Мнения: 3 751
Здравейте момичета   Hug Hug Hug Hug
Виждам познати никове,радвам се че се засичаме Hug Hug
Към другите момичета с които тепърва ще се опознаваме и пасва ме ,ще ми бъде приятно да ви опозная Hug Hug
Ейдин  Hug
Благодаря за темичката,успех на дизито и Йозге  PeaceСпоред мен дизито ще го бъде ГГ ми харесват един до друг  Peace
От каста съм се срещала с Неджип в Дила, много добре представи героя си там.Ту лош, ту добър с две думи многопластов персонаж, сигурна съм, че и тук ще покаже уменията си.
Хакан съм гледала в Любов и Обикнах едно дете, добре се справя момчето.
След края на Севдата ми се гледа нещо свежо и забавно стига с тези драми.Лято е все пак,а пълнолуние обещава да е такова






До чакаме старта,снимки зад кадър



# 16
  • София
  • Мнения: 13 678
Иве радвам се че ще си в групата на Пълнолуние, ще има да си конушвме с кеф с момичетата в темата  Heart Eyes
Йозге е много хубаво момиче  Peace  какви ли вкуснотии ще готви Назлъ та ще накара Ферит /Джан/  да се влюби  Heart Eyes


# 17
  • Мнения: 1 732
ЗДРАВЕЙТЕ,МОМИЧЕТА... Heart Eyes

МИСЛЯ,ЧЕ И В ТОЗИ ФИЛМ ОЗГЕ ЩЕ СЕ ПРЕДСТАВИ МНОГО ДОБРЕ...
 А КАКВО ЛИ ЩЕ НИ ПОКАЖАТ И ТЕЗИ МОМЧЕТА?
 И ДВА КОЛАЖА,КОИТО НАПРАВИХ ...

# 18
  • Под звездите
  • Мнения: 901

# 19
  • София
  • Мнения: 13 678
Въй бе, много интересно започва  newsm79 newsm75 fight Two Hearts Heart Eyes Two Hearts loveuuu
То така обикновено стават нещата  Heart Eyes

# 20
# 21
  • Мнения: 1 571
здравеите моми4ета и аз идвам при вас- главните герои са готини и имам нужда да се разсея от кара севда и трагизма накрая - но както и да е - та знаете ли дали някои ще превежда този сериал?

# 22
# 23
  • Мнения: 5 723
 wavey..с превод без превод.....ще съм на "ложа" Joy Joy Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 13 678
Момичета сега последно кога е началото на сериала  newsm78
Доколкото си спомням нещо ми се върти 4-ти юли, но да не се бъркам  newsm12

# 25
  • Мнения: 157
Премиерата е 4 юли 20:00 часа пи Star TV, ще има превод от strawberryteam и ще има онлайн обсъждане и евентуален превод в БГ групата на сериала (линк има на първата страница в описанието) очакваме ви да си коментираме заедно 😋

# 26
  • София
  • Мнения: 13 678
Премиерата е 4 юли 20:00 часа пи Star TV, ще има превод от strawberryteam и ще има онлайн обсъждане и евентуален превод в БГ групата на сериала (линк има на първата страница в описанието) очакваме ви да си коментираме заедно 😋
Ягодке (нали мога така да се обръщам, много ми харесва  newsm51) благодаря ти за разяснението, аз със сигурност ще го следя и много се радвам, че ще има и превод  smile3501

# 27
  • Под звездите
  • Мнения: 901
Здравейте момичета. Малко остана до 4 юли. От снимките и фрагманите ми се струва, че главните герои си пасват. Дано да ни покажат добра игра и добър сценарии, разбира се.

# 28
  • Под звездите
  • Мнения: 901

# 29
  • Мнения: 157
Премиерата е 4 юли 20:00 часа пи Star TV, ще има превод от strawberryteam и ще има онлайн обсъждане и евентуален превод в БГ групата на сериала (линк има на първата страница в описанието) очакваме ви да си коментираме заедно 😋
Ягодке (нали мога така да се обръщам, много ми харесва  newsm51) благодаря ти за разяснението, аз със сигурност ще го следя и много се радвам, че ще има и превод  smile3501
разбира се, че може 😋

Запоеядай в групата да си обсъждаме заедно, ежедневно екипа качва снимки и информация за сериала и актьирите 😀

Общи условия

Активация на акаунт