DOLUNAY - ПЪЛНОЛУНИЕ- Нов сериал с участието на Йозге Гюрел и Джан Яман.

  • 160 672
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 370
Добър вечер!
Ако може и аз към групата  bouquet
Радвам се, че ще има български превод  bouquet

# 31
  • Под звездите
  • Мнения: 905
Здравейте Надявам се не сте забравили, че сериалчето ни започва на 4 юли/вторник/ от 20 часа. Къде се изгубихте всички?



Гледам ябълки се мяткат. Ех, тези ябълки вкараха Адам в грях, дали ще съгреши и уравновесения Ферит newsm78 newsm78 newsm78 Аз все си мисля, че ще я хапне, за ябълката става въпрос.

Последна редакция: нд, 02 юли 2017, 11:13 от eidin

# 32
  • Под звездите
  • Мнения: 905
Добър вечер!
Ако може и аз към групата  bouquet
Радвам се, че ще има български превод  bouquet


Добре дошла, скъпа. Hug Hug Hug

# 33
  • Мнения: 5 723
Здравейте Надявам се не сте забравили, че сериалчето ни започва на 4 юли/вторник/ от 20 часа. Къде се изгубихте всички?



Гледам ябълки се мяткат. Ех, тези ябълки вкараха Адам в грях, дали ще съгреши и уравновесения Ферит newsm78 newsm78 newsm78 Аз все си мисля, че ще я хапне, за ябълката става въпрос.

...при климатиците......

# 34
  • Мнения: 2 541
Здравейте Надявам се не сте забравили, че сериалчето ни започва на 4 юли/вторник/ от 20 часа. Къде се изгубихте всички?



Гледам ябълки се мяткат. Ех, тези ябълки вкараха Адам в грях, дали ще съгреши и уравновесения Ферит newsm78 newsm78 newsm78 Аз все си мисля, че ще я хапне, за ябълката става въпрос.

...при климатиците......

Ами те новите сериали какво ли не копираха от "Любов под наем" , що да не вземат и ябълката, която там беше един от основните елементи. Mr. Green  Те ако разчитат само на заемки от толкова успешен и недостижим по успех проект, да не се надяват на висок рейтинг. Да измислят нещо ново. Peace

# 35
  • Мнения: 1 732
ЗДРАВЕЙТЕ,МОМИЧЕТА...СЛЕД ДВА НЕУСПЕШНИ ОПИТА ДА ПИША ,КАЧВАМ ТУК,НЕ ЗНАМ ЗАЩО ТАКА СЕ ПОЛУЧИ,ЩЕ СЕ ОПИТАМ ПАК.... Wink Wink

    ТА ИСКАХ ДА КАЖА,ЧЕ ЗА ПЪЛНОЛУНИЕ  СА ПИСАЛИ В ТУРСКАТА ПРЕСА


ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ!

# 36
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Здравейте всички, някои познати, други още не!
Прикалъпвам се и аз към хубавата тема с надеждата, че ще имаме свеж и забавен летен сериал.
Благодаря на авторката Ейдин за изчерпателната информация за артистите и героите в сериала, много ми беше полезна, защото голямата част са непознати за мен.
С нетърпение очаквам началото, и аз съм зажадняла за нещо леко, лятно, приятно и разтоварващо след тежките "зимни" драми.

Малко помощ ще ми е нужна, ако не е много нахално - понеже съм боса в техническо отношение, нещо съм прецакала и сега не мога да гледам клипчетата - без да искам съм наложила някакъв ограничителен режим (незнайно как и кога) и като кликна върху клипчето ми изписва, че не мога да го гледам поради това ограничение. Някой да помогне как да махна ограничението? Ще съм безкрайно благодарна.

Прегръдки на всички
тук събрани романтички!

 Hug Hug Hug Hug Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 13 726
Добро утро момичета  bouquet
Приятен понеделник и лека седмица  Hug
Светалчо радвам се да те срещна в темата  Heart Eyes приятно е да виждаш познати лица  smile3521
Чакам вторник за началото на сериала и после с удоволствие ще чакаме и превода  Peace
Очаквам да ни зарадват с един хубав летен сериал  newsm10
Промо-фото от първа серия  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 03 юли 2017, 09:23 от БлагаВест

# 38
  • Под звездите
  • Мнения: 905

# 39
  • Мнения: 1 571
Здравейте всички, някои познати, други още не!
Прикалъпвам се и аз към хубавата тема с надеждата, че ще имаме свеж и забавен летен сериал.
Благодаря на авторката Ейдин за изчерпателната информация за артистите и героите в сериала, много ми беше полезна, защото голямата част са непознати за мен.
С нетърпение очаквам началото, и аз съм зажадняла за нещо леко, лятно, приятно и разтоварващо след тежките "зимни" драми.

Малко помощ ще ми е нужна, ако не е много нахално - понеже съм боса в техническо отношение, нещо съм прецакала и сега не мога да гледам клипчетата - без да искам съм наложила някакъв ограничителен режим (незнайно как и кога) и като кликна върху клипчето ми изписва, че не мога да го гледам поради това ограничение. Някой да помогне как да махна ограничението? Ще съм безкрайно благодарна.

Прегръдки на всички
тук събрани романтички!

 Hug Hug Hug Hug Hug


какво то4но ти изписва и в кои саит?

# 40
  • Мнения: 9 549
Здравейте момичета  Heart Eyes Hug,
Хубава групичка се събираме .Дано сериалът оправдае нашите очаквания  Grinning


И аз искам нещо свежо и леко , че тази Кара Севда ме побърка , но нали съм мазохистка пак си харесах драма - от новите ''Сърцебиене ''-Kalp atesi  .Вчера изгледах 1 серия , за сега ме грабна , но не знам докога ...Дано не е толкова тежка като Карата , но знаейки комшийте как обичат трагедиите ... ooooh!

# 41
  • Мнения: 1 732
ЗДРАВЕЙТЕ,МОМИЧЕТА..ИМА,НЯМА ,ОСТАНА САМО ДЕН ДО НАЧАЛОТО НА ФИЛМА...ДАНО СЕ ОПРАВДАЯТ НАДЕЖДИТЕ И ОЧАКВАНИЯТА НИ ЗА НЕЩО ЗАБАВНО,РАЗЛИЧНО И ВЪЛНУВАЩО..
   -НОВА СНИМКА НА ЕЗГЕ..
ХУБАВ ДЕН!

# 42
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Здравейте всички, някои познати, други още не!
Прикалъпвам се и аз към хубавата тема с надеждата, че ще имаме свеж и забавен летен сериал.
Благодаря на авторката Ейдин за изчерпателната информация за артистите и героите в сериала, много ми беше полезна, защото голямата част са непознати за мен.
С нетърпение очаквам началото, и аз съм зажадняла за нещо леко, лятно, приятно и разтоварващо след тежките "зимни" драми.

Малко помощ ще ми е нужна, ако не е много нахално - понеже съм боса в техническо отношение, нещо съм прецакала и сега не мога да гледам клипчетата - без да искам съм наложила някакъв ограничителен режим (незнайно как и кога) и като кликна върху клипчето ми изписва, че не мога да го гледам поради това ограничение. Някой да помогне как да махна ограничението? Ще съм безкрайно благодарна.

Прегръдки на всички
тук събрани романтички!

 Hug Hug Hug Hug Hug


какво то4но ти изписва и в кои саит?

Тук, в нашия. Примерно искам да гледам фрагман и изписва:
"В този клип има съдържание от Dogus Digital, който е блокирал показванията му на този уебсайт или в това приложение."

# 43
  • Под звездите
  • Мнения: 905
Добра вечер. Дочакахме началото на новият сериал.


                 
Прехвърлям връзките за онлайн гледане.


Приятно гледане. Дано да прекарате добре.

# 44
  • Мнения: 5 591
Добър вечер!

eidin   Hug Heart Eyes благодаря за темата bouquet



Песента  Peace

Nil Karaibrahimgil - Seviyorum Sevmiyorum 




Приятно гледане на всички !

Общи условия

Активация на акаунт